partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam już dość de Jonga i jego „zaangażowania”. Symbol kompromitacji w Europie
Kounde następny drewniak
1
Balde ty kapciu
1
De Jong i jego krycie :)
0
@Filipem Jest po prostu mega niechlujny
0
Fermin… on ma takiego platfusa że tragedia
1
@michalgajdek Bylo cię widać na trybunach XD
3
@Faro Gdyby nie Flick Dro dalej by siedział w 4 lidze
0
Zachowanie godne szczura
1
Ten mecz z Brugge…
4
Ale piłka nożna jest nudna. No nie jestem w stanie nawet obejrzeć tego Interu z Arsenalem bo ten mecz tak zamula, że tragedia. Poza Barca ciężko obejrzeć już coś innego.
3
Bastoni dawaj do Barcy
0
Jak tam się prezentuje Fati?
0
Wygrają z tym Villarrealem
6
Rodri to już kierunek Arabia chyba po tym ACLu XD
0
@Starrk United to jakaś otchłań, Chelsea to pralnia pieniędzy, Arsenal? No obecnie są jedną z lepszych drużyn na świecie.
1
@Who_you_mam Wygrywamy do 0.
2
@Starrk Oni od 2 lat mają kryzys. Przegrywają notorycznie mecze przy nieograniczonym budżecie. A ty mówisz o Barcelonie z Messim, Xavim i Iniesta XD
0
Guardiola do zwolnienia
1
@Eric_Abidal_22 Dlatego cieszę się, że poszedłem w automatykę i plc. Tam ciężej zastąpić człowieka.
0
@Bolton Problem w tym, że ty swoją opinię o chacie opierasz pewnie na wersji darmowej, która jest po prostu mocno przeciętna.
0
@Geble Greg czy ten drugi?
13
Wszystko zaczyna się układać w całość
1
@fcbarcafan19 Nie wiem nawet co to jest ten zymlok XD
4
Podobno jak Tusk nie zgodzi się dać Nawrockiego tego miliarda dolarów, to Trump nałoży nam 200% cła na nasze elektryczne Izery…
1
@Eklerek Ten Nwanieri lepsze staty robił niż Saka jak za niego grał XD
0
@draxidox To weź i pokaż te inne miasta w podobnej sytuacji z położeniem jak Kraków
2
@draxidox W głównie mierze to kwestia położenia Krakowa. Wiecej tych XD na wrzucaj
2
@Gaucho Nie wiesz jak się prowadzi i zakładasz ze nie jak Robert. No logiki tu brak. Kane również jest wielkim profesjonalistą i nic mu nie można zarzucić pod tym względem.
2
@norbi77 Podobno ten filmik lata już po Pentagonie…
0
@cules100pro Fajny pomysł.