partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ef No to też dobre. Bramka Fermina słusznie anulowana, bo faul na Kubo, ale na Olmo to już czyściutko i gramy dalej XD
0
@FCB_dimiC @cules100pro Dobrze, skoro dotknął ostatni Francuz to niech pokażą dokładny moment ostatniego dotknięcia z uwzględnieniem pozycji Yamala. Bo pokazali tylko po jakiś 10 minutach sylwetkę dwóch zawodników i wyjebongo XD
1
Czy liga łaskawie wytłumaczy może na jakiej zasadzie dobrała stopklatke przy spalonym Yamala? Chciałbym również aby uwzględnili moment „podania” Kounde, to czy on w ogóle tam dotknął tej piłki jako ostatni bo śmiem wątpić. No i fajnie jakby nam wytłumaczono, że skoro spalony i gola nie uznajemy to czemu nie gwiżdżemy wcześniej faulu na Kounde i rzutu karnego? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. Ale w tak profesjonalnej lidze chyba nam wszystko wyjaśnią? Prawda? ;)
0
@IronSanHybrid Walczysz cały mecz o tego upragnionego gola, strzelasz go i minutę później tracisz gola i znów przegrywasz po takim wylewie jeszcze. To nie jest frajerstwo?
1
@macio_944 Chelsea 2012 vibe
0
@WiernyKibic111 No człowieku splakales sie bo komentator chwalił Yamala ze rozgrywał dobry mecz. Typowy fanboj Messiego vibe
1
Z normalną skutecznością wygrywamy ten mecz 3 bramkami przewagi. Najwięcej popsuł Olmo, dramat…
1
Pojebany mecz. Chelsea 2012 vibe taka niesprawiedliwość
1
Strzelili gola i przestali grać
0
@WiernyKibic111 Nie popłacz się typie
0
Obrona parodystow
0
Yamal jest dziś fenomenalny. Co za występ
0
Przecież ten bramkarz w tym sezonie wpuszczał wszystko jak firanka
0
Idźcie w uj. Mam dość. Nerwy rozszarpane
2
Nie wygramy tego, to jest kurwa niemożliwe
0
W normalnej lidze by po meczu sędzia się wytłumaczył z tego jak on tego spalonego widział, moment podania i w ogóle. Ale to nie jest normalna liga, to jest la liga
2
I ostatnia kwestia. Ferran nie ma prawa wyjść na drugą połowę.
4
Ten spalony Yamala to jest scam niesamowity. Jestem przekonany, że on był na pozycji prawidłowej. Nawet nie pokazali momentu zagrania piłki, a jeśli nawet to albo nie uznajesz gola i dajesz karnego na Kounde albo po prostu tego gola uznajesz. Niesamowity wałek
0
Ale ten mecz jest irytujący…
2
Kurwa Ferran weź człowieku piłki nie umie przyjąć
0
Tylko w naszych meczach takie rzeczy
2
Yamal już powinien mieć 2 asysty
2
Yamal gotuje. Hejterzy siedzą w norze
1
Haha Kubo leszczyk
0
Pedri proste podbicie…
1
@bartulek98 Mam dokładnie takie same odczucia. Oby go nie wykupili, a samemu Rashfordowi życzę powodzenia w Arabii. Już wolałbym żeby odkupili Virgiliego i na niego postawili.
15
Dla płaczków. Rony zagra na tygodniu w LM. Yamal jest zawieszony.
0
Fajny skład. Po zwycięstwo
0
Widzę, że już nawet Flick stracił cierpliwość do Rashforda. Nie dziwię się.
0
@takisobiektos Szkoda, że ANT jest tak chimeryczny. Raz potrafi zagrać jak regen MJ'a żeby potem zaliczać kilka meczów linijką poniżej 20 pkt.