0

@ef No to też dobre. Bramka Fermina słusznie anulowana, bo faul na Kubo, ale na Olmo to już czyściutko i gramy dalej XD

0

@FCB_dimiC @cules100pro Dobrze, skoro dotknął ostatni Francuz to niech pokażą dokładny moment ostatniego dotknięcia z uwzględnieniem pozycji Yamala. Bo pokazali tylko po jakiś 10 minutach sylwetkę dwóch zawodników i wyjebongo XD

1

Czy liga łaskawie wytłumaczy może na jakiej zasadzie dobrała stopklatke przy spalonym Yamala? Chciałbym również aby uwzględnili moment „podania” Kounde, to czy on w ogóle tam dotknął tej piłki jako ostatni bo śmiem wątpić. No i fajnie jakby nam wytłumaczono, że skoro spalony i gola nie uznajemy to czemu nie gwiżdżemy wcześniej faulu na Kounde i rzutu karnego? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. Ale w tak profesjonalnej lidze chyba nam wszystko wyjaśnią? Prawda? ;)

0

@IronSanHybrid Walczysz cały mecz o tego upragnionego gola, strzelasz go i minutę później tracisz gola i znów przegrywasz po takim wylewie jeszcze. To nie jest frajerstwo?

1

@macio_944 Chelsea 2012 vibe

0

@WiernyKibic111 No człowieku splakales sie bo komentator chwalił Yamala ze rozgrywał dobry mecz. Typowy fanboj Messiego vibe

1

Z normalną skutecznością wygrywamy ten mecz 3 bramkami przewagi. Najwięcej popsuł Olmo, dramat…

1

Pojebany mecz. Chelsea 2012 vibe taka niesprawiedliwość

1

Strzelili gola i przestali grać

0

@WiernyKibic111 Nie popłacz się typie

0

Obrona parodystow

0

Yamal jest dziś fenomenalny. Co za występ

0

Przecież ten bramkarz w tym sezonie wpuszczał wszystko jak firanka

0

Idźcie w uj. Mam dość. Nerwy rozszarpane

2

Nie wygramy tego, to jest kurwa niemożliwe

0

W normalnej lidze by po meczu sędzia się wytłumaczył z tego jak on tego spalonego widział, moment podania i w ogóle. Ale to nie jest normalna liga, to jest la liga

2

I ostatnia kwestia. Ferran nie ma prawa wyjść na drugą połowę.

4

Ten spalony Yamala to jest scam niesamowity. Jestem przekonany, że on był na pozycji prawidłowej. Nawet nie pokazali momentu zagrania piłki, a jeśli nawet to albo nie uznajesz gola i dajesz karnego na Kounde albo po prostu tego gola uznajesz. Niesamowity wałek

0

Ale ten mecz jest irytujący…

2

Kurwa Ferran weź człowieku piłki nie umie przyjąć

0

Tylko w naszych meczach takie rzeczy

2

Yamal już powinien mieć 2 asysty

2

Yamal gotuje. Hejterzy siedzą w norze

1

Haha Kubo leszczyk

0

Pedri proste podbicie…

1

@bartulek98 Mam dokładnie takie same odczucia. Oby go nie wykupili, a samemu Rashfordowi życzę powodzenia w Arabii. Już wolałbym żeby odkupili Virgiliego i na niego postawili.

15

Dla płaczków. Rony zagra na tygodniu w LM. Yamal jest zawieszony.

0

Fajny skład. Po zwycięstwo

0

Widzę, że już nawet Flick stracił cierpliwość do Rashforda. Nie dziwię się.

0

@takisobiektos Szkoda, że ANT jest tak chimeryczny. Raz potrafi zagrać jak regen MJ'a żeby potem zaliczać kilka meczów linijką poniżej 20 pkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?