partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Lekcje od Korei Płn nie poszły na marne
0
@Frimpong Kiedy ten Slot w końcu poleci?
1
Dro? Wolę doktora Dre
5
Arteta stabilnie i niezmiennie nudna piłka grana.
1
Slot WON amatorze
0
@Laminedependencia No Guille mógł odejść w lato, bo BVB mocno o niego zabiegało, ale wolał zostać.
0
Niech oni w końcu tego Slota zwolnią. Co za amator.
1
Największy śmieć
1
@NeroTFP1 Guardiola już po tamtym sezonie powinien był odejść.
20
@Faro W którym momencie Flick narzeka? Powiedział jak to wygląda i że treningi są najważniejsze i to właśnie na nich młodzi mają największe szanse się wykazać i rozwinąć. Dro nic wielkiego jeszcze nie zaprezentował i już odchodzi, bo dostanie lepszy kontrakt. Więc tak naprawdę jemu nie zależy na tym żeby odnieść sukces w Barcelonie, bo gdyby zależało to zostałby i dalej dawał z siebie maxa. Nie chce tego robić? Okej jego wybór. Flick nakreśla, że nie tędy droga i ma 100% racji.
25
To padanie mają wytrenowane do perfekcji.
0
@Ptasior Totki użyli innej technologii.
1
Cudowna murawa na tym nowym Bernabeu XD. Wcale się nikt nie ślizga i wcale ta murawa nie jest malowana. Ale najważniejsze, że mogą schować murawę i otworzyć se tam galerię handlową XD. O to przecież chodzi w klubie piłkarskim.
6
Nowy Mou wrzucił se Gonzalo na prawe skrzydło i zadowolony XD
4
Nawet piłka miała dość już takiej kopaniny xDDD
0
Ten Eyong to drewno do kwadratu.
0
@Marcelinho132 Nie oglądasz bo jest przerwa
2
@Eklerek Raczej Bernardo out, Cherki in. Ile tego emeryta można jeszcze forsować?
4
@Arden kibicuje się klubowi, a nie piłkarzom. Piłkarze odwalają szajs, to dostają gwizdy. Akurat tutaj to w pełni rozumiem.
0
Ma ktoś filmik z początku meczu i tych gwizdów?
0
@Frimpong Guardiola woli Bernardo od Cherkiego. O czym tu mowa? Gość już nie ogarnia.
1
Ale srakę gra City, masakra.
0
To United nie potrafi grać w piłkę
4
Nie rozumiem jak Guardiola może wystawiać Bernardo kosztem Cherkiego. Istny sabotaż
0
Słabe to ze strony Lucho akurat.
0
@Kgorecki2500 No wiem, ale z perspektywy całej historii było to egoistyczne
4
Perez już jest odklejony po całości XD
1
@Giwera Co zdobyła niby Chelsea? Tamta LM to przecież jeszcze skład przed tymi chorymi wydatkami.
6
@SelloutCrowd Totalnie inna sytuacja. Nie wiem gdzie ty widzisz analogię. Thiago był już praktycznie ukształtowanym zawodnikiem, w konkurencji miał Xaviego, Inieste i Fabregasa. Do odejścia namówił go Pep u którego Thiago debiutował, który poszedł do Bayernu i obiecał mu tam pierwszoplanową rolę. Podobieństw masa, całe 0.
21
@Sysia11 Jest upośledzony