14

Lekcje od Korei Płn nie poszły na marne

0

@Frimpong Kiedy ten Slot w końcu poleci?

1

Dro? Wolę doktora Dre

5

Arteta stabilnie i niezmiennie nudna piłka grana.

1

Slot WON amatorze

0

@Laminedependencia No Guille mógł odejść w lato, bo BVB mocno o niego zabiegało, ale wolał zostać.

0

Niech oni w końcu tego Slota zwolnią. Co za amator.

1

Największy śmieć

1

@NeroTFP1 Guardiola już po tamtym sezonie powinien był odejść.

20

@Faro W którym momencie Flick narzeka? Powiedział jak to wygląda i że treningi są najważniejsze i to właśnie na nich młodzi mają największe szanse się wykazać i rozwinąć. Dro nic wielkiego jeszcze nie zaprezentował i już odchodzi, bo dostanie lepszy kontrakt. Więc tak naprawdę jemu nie zależy na tym żeby odnieść sukces w Barcelonie, bo gdyby zależało to zostałby i dalej dawał z siebie maxa. Nie chce tego robić? Okej jego wybór. Flick nakreśla, że nie tędy droga i ma 100% racji.

25

To padanie mają wytrenowane do perfekcji.

0

@Ptasior Totki użyli innej technologii.

1

Cudowna murawa na tym nowym Bernabeu XD. Wcale się nikt nie ślizga i wcale ta murawa nie jest malowana. Ale najważniejsze, że mogą schować murawę i otworzyć se tam galerię handlową XD. O to przecież chodzi w klubie piłkarskim.

6

Nowy Mou wrzucił se Gonzalo na prawe skrzydło i zadowolony XD

4

Nawet piłka miała dość już takiej kopaniny xDDD

0

Ten Eyong to drewno do kwadratu.

0

@Marcelinho132 Nie oglądasz bo jest przerwa

2

@Eklerek Raczej Bernardo out, Cherki in. Ile tego emeryta można jeszcze forsować?

4

@Arden kibicuje się klubowi, a nie piłkarzom. Piłkarze odwalają szajs, to dostają gwizdy. Akurat tutaj to w pełni rozumiem.

0

Ma ktoś filmik z początku meczu i tych gwizdów?

0

@Frimpong Guardiola woli Bernardo od Cherkiego. O czym tu mowa? Gość już nie ogarnia.

1

Ale srakę gra City, masakra.

0

To United nie potrafi grać w piłkę

4

Nie rozumiem jak Guardiola może wystawiać Bernardo kosztem Cherkiego. Istny sabotaż

0

Słabe to ze strony Lucho akurat.

0

@Kgorecki2500 No wiem, ale z perspektywy całej historii było to egoistyczne

4

Perez już jest odklejony po całości XD


1

@Giwera Co zdobyła niby Chelsea? Tamta LM to przecież jeszcze skład przed tymi chorymi wydatkami.

6

@SelloutCrowd Totalnie inna sytuacja. Nie wiem gdzie ty widzisz analogię. Thiago był już praktycznie ukształtowanym zawodnikiem, w konkurencji miał Xaviego, Inieste i Fabregasa. Do odejścia namówił go Pep u którego Thiago debiutował, który poszedł do Bayernu i obiecał mu tam pierwszoplanową rolę. Podobieństw masa, całe 0.

21

@Sysia11 Jest upośledzony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?