pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Quavosk
Możesz pokazać jakieś zdjęcia że jacyś politycy JEDLI w maseczce hot-dogi? Czy tylko przetwarzasz tą bzdurę co napisał Korwin?
Faktycznie jeśli to obecne zdjęcie to złamał obostrzenia.
0
@Quavosk
A ktoś tu je w maseczce na tym zdjęciu?
3
@PabloVEB
Widzę, że masz problem z Polakami.
Wszystkie niepolsko brzmiące nazwiska Ci przeszkadzają np. takie jak Mentzen też przeszkadza czy tylkote wybrane?
0
@lucas/catalan
To przez Ciebie zostało zasugerowane, ja pisałem o pewnych skrajnościach. Ruch Narodowy jest dla mnie taką skrajnością.
2
@Lukas82
Na Polaków. Chyba Ci to nie przeszkadza?
2
@Ojciec5tkidzieci
Ja mam falami czas na ramblę, czasem cały dzien, czasem przez tydzień na nic ani minuty. Więc różnie to bywa.
Powiem szczerze, dla mnie wszystko może być ale bez nadmiaru. Tak jak nie wszystkie wpisy "konfederowców" mi przeszkadzają, wiele omijam, czasem jest tego jednak dla mnie za dużo bo zwolennicy tej partii zrobili sobie tu folwark i wklejają coś naprawdę głupiego albo coś tylko dlatego aby wkleić. Bardzo rzadko sam rozpoczynam jakiś wątek polityczny, bo czuję się wtedy gospodarzem takiego wpisu i odpisywanie na niego zajmuje dużo czasu którego nie mam. Nie jestem za cenzurą, ale jednak czasem za dużo jest polityki moim zdaniem. Sam w tym roku rozpocząłem dosłownie z 3-5 wątków politycznych. Wtedy gdy kilka miesięcy temu pisałem o prawicowcach pewna fala mi się już przelała, był to czas gdy od kilku miesięcy forum było zalewane dziennie kilkunastoma wpisami o Trumpie, BLM i ogólnie Czarnoskórych a był to czas minimalnie większego luzu w pracy. Jasne, można coś napisać, wypowiedzieć się, ale ciągle te same osoby, rozpoczynały te same wątki i pisały to samo na te same tematy. Ja nie podejmuję np. tematu aborcji bo z tego robi się gównoburza a i tak wypowiedzą się te same osoby co zawsze i napiszą to samo co już było 10000 razy przez nich napisane. Strata czasu.
Dlatego nie przeszkadza mi tak 1 wpis z Tuskiem i 1 wpis z Konfederacji czy innych partii. Tutaj jest jednak tak, że jest 1-2 np. wpis o Tusku tygodniowo, 1 o PiSie, 1 związany z Lewicą tygodniowo i 10-15 o Konfederacji dziennie.
Poza tym często raczej staram się komentować merytorycznie wpisy Jak Konfederacja napisze głupotę o Szwecji to nie pisze że Konfederacja jest głupia tylko że jest to głupi komentarz i manipulacja i wskażę dlaczego tak jest, podam argumenty, statystyki itd.
0
@Ojciec5tkidzieci
Rozumiem, tylko (bo wcześniejszy komentarz już pisałem zanim zobaczyłem twój) jak pisałem powyżej nie widzę aby zwolennicy innych partii prowadzili taką agitację polityczną.
Jeśli mam coś krytykować tutaj, to chcę o tym najpierw to przeczytać, a potem przynajmniej już nie powtarzać krytyki która już ma miejsce.
3
@Ojciec5tkidzieci
To może jednak napiszę jeśli byłby problem z tym.
Ty:
"czemu hipokryzje i utopijne pomysly wytykasz tylko w tematach nt Konfederacji [...] zas hipokryzji i utopii w programie i dzialaniach Lewicy czy Platformy juz z Twojej strony nie mamy okazji czytac?"
Ja:
"OK, wskaż ile utopijnych pomysłów, twittów PO pojawiło się tutaj w ciągu ostatniego tygodnia? Ile było pokazanych w sposób pozytywnych, a w których należałoby wskazać hipokryzję"
TY.
"np. nie spotkalem sie z analiza stanowiska KO wobec Funduszu Odbudowy z Twojej strony. W tej kwestii miales pole do popisu".
JA
"Możesz wskazać te ciągłe pozytywne komentarze o PO, w ramach wstrzymania się od głosu przy głosowaniu o Funduszu Odbudowy?"
TY
"Nie zarzucilem Ci pisania pozytywnych komentarzy, tylko brak krytykowania innych (a za bierna postawe chyba krytyka w strone PO sie nalezy) poza Konfą".
Ja
Teraz Ci odpowiem bo nie odpowiadasz. Komentuję część twittó Konfederacji bo rambla jest dziennie nimi zalewana, od przemyśleń Korwina, Bosaka, Mentzena, Berkowicza czy Brauna i jeszcze z oficjalnego twitta Konfederacji. Są wklejane wszystkie informacje ze stron KOnfederacji, głupie, niegłupie, nic nie wnoszące, itd. Nie ma tego na temat innych partii, a jak jest to i tak głównie robią to zwolennicy Konfederacji wklejając coś tylko po to aby wyśmiać lub co najwyżej skrytykować.
Ja wielokrotnie mówiłem, ze raczej odpowiadam na zamieszczone już info, skoro ogromna większość z komentarzy dotyczy Konfederacji to logiczne że je komentuję. Nie komentuję wszystkich komentarzy związanych z KOnfederacją, ale wklejanie jak wczoraj snów Korwina czy innych dość trywialnych komentarzy nie komentowałem, strata czasu na nic nie wnoszące informacje.
Spytam więc ponownie bo zarzuciłeś mi brak komentarza (chciałbyś aby zapewne był krytyczny) wobec głosowania PO nad Funduszem Odbudowy. Wskaż ile takich pozytywnych komentarzy zwolenników PO o Funduszu Odbudowy się tutaj ukazało, ile pozytywnych wypowiedzi Budki ktoś tu zamieścił, tak abym mógł je skomentować. Nie pisałem o swoich komentarzach w ramach PO, ale o ("ciągłe pozytywne komentarze o PO, w ramach wstrzymania się od głosu przy głosowaniu o Funduszu Odbudowy") zalewaniu komentarzami proplatforma na forum. Ja nie widze tego (z Konfederacją jest tego powódź), ale skoro domagasz się komentowania czegoś (czyli odpowiedzi na coś) to wskaż ile tych pozytywnych komentarzy o PO ukazało się tutaj abym mógł je skomentować.
Ja nie widziałem tutaj (może były ale nie zauważyłem) aby jakiś zwolennik PO zalewał tu ramble komentarzami o Funduszu Odbudowy, bo jeśli ich nie było to bez sensu jest domaganie się ode mnie komentarza do czegoś czego nie było.
pozdrawiam
0
@Ojciec5tkidzieci
Odpowiesz na moje pierwsze pytanie w dyskusji między nami?
3
@Ojciec5tkidzieci
Widzisz, ja jedno Ty drugie. Możesz wskazać te ciągłe pozytywne komentarze o PO, w ramach wstrzymania się od głosu przy głosowaniu o Funduszu Odbudowy?
Co do Rosiaka nie był to mord o charakterze terrorystycznym, ale oczywiście miał zabarwienie polityczne i chętnie o tym wspomnę. Tak jak nie wspominam o zabójstwie Adamowicza, a czemu o tym nie piszesz, że o tym nie wspominam. Zabójstwo w Łodzi pasuje a zabójstwo w Gdańsku już nie?
0
@elmayakos
Jasne - walczmy o "normalność", działajmy po obu stronach. KOnfederacja z Ruchem Narodowym z jednej i Komunistyczna Partia Polski z drugiej? Krytykujemy te skrajności?
2
@Ojciec5tkidzieci
OK, wskaż ile utopijnych pomysłów, twittów PO pojawiło się tutaj w ciągu ostatniego tygodnia? Ile było pokazanych w sposób pozytywnych, a w których należałoby wskazać hipokryzję.
4
@GeneralXavi
No i rozmawialiśmy i wymienialiśmy argumenty. O singapurze wydawało mi się ze skończyliśmy dyskusje bo wpisałeś podsumowanie dyskusji przyznając mi w dużej części racje: " Mam całkowitą świadomość, że system Singapurski nie ma dużo wspólnego z realnymi poglądami, które są u członków Konfederacji (szczególnie partii Wolność/Korwin), ale po pierwsze sama nazwa brzmi dobrze i chwytliwie na potrzeby kampani, a po drugie sama Konfederacja na potrzeby polityczne skończyła raczej z kampanią którą realizował Korwin przez 30 lat bez większych efektów. Singapur ma z pewnością różne cechy, którymi szczycą się wolnościowcy, ale raczej są one wybierane selektywnie, niż całościowo". Nawet tutaj można się w twoim komentarzu widzieć hipokryzję Konfederacji. Nie przedstawiłaś już argumentów, bo pisanie że system zdrowia w Polsce się załamał bo dostęp do lekarza to fikcja a z drugiej strony że ludzie chodzą do lekarza aby zmierzyć sobie ciśnienie nie uważam za argument w poważnej dyskusji, samo-zaprzeczenie.
4
@elmayakos
Reaguje gdy ktoś wmawia ludziom głupoty i utopię a ludzie się cieszą i wierzą w te głupoty. Staram się pokazywać w jaki sposób Konfederacja zakłamuje rzeczywistość, jakie ma utopijne pomysły czy jak sama sobie w wielu kwestiach zaprzecza. Dlatego jak rozmawiam nie unikam od argumentacji, ale jak sam tu widzisz po argumentach to jest kwestia ataku personalnego, braku argumentacji itd., czyli ktos jest odporny na argumenty bo wierzy w utopie. Taka fundamentalistyczna postawa która zawsze nie jest czymś dobrym.
3
@ściah
Dla mnie to słaby argument, bo ważniejszy jest co dana partia chce zmienić w Polsce. Są różne partie w Polsce które jeszcze nie rządziły a chcą różnych utopijne kwestie wprowadzić, więc dla mnie to że ktoś jeszcze nie miał możliwości wprowadzić swoich utopii nie jest argumentem.
2
@Explode
Nie trzeba szukać, rambla stałą się agitką polityczną kilku użytkowników.
"on" - fajnie wiedzieć, że jest się tematem innych w ich rozmowach,
6
@GeneralXavi
Jakie to proste, jak zwolennicy tej partii będą formułować odpowiedzi- od razu szufladkowanie i personalny komentarz, słabiutkie, ale każdy argumentuje jak umie. Ja wolę siłę argumentów, Ty siłę argument siły.
6
@Peciak
Każdy ma swoje zdanie. Mogę się zgodzić z pewnymi kwestiami, niektóre hasła Konfederacji są głupie i tkwią w tej głupocie, w innych sami pokazują własną hipokryzję. Wszystko zależy co jak każdy postrzega daną partię i jaki jest współczynnik między głupotą a hipokryzją.
16
@GeneralXavi
Jak zwykle brak klasy, brak szacunku i brak merytoryczności w odpowiedzi, ważne że personalnie i chamsko. Typowy komentarz zwolennika pewnej partii ;)
14
@barcelonaLM
Boli mnie naiwność ludzi, szczególnie Polaków bo ja patriota jestem.
2
@Bobo25
Chyba widać, że są ;)
3
@ściah
To jest argument taki jaki miała Samoobrona. Myśmy nie rządzili więc jeszcze nie do końca wiecie ile możemy zepsuć, więc dajcie nam szanse ;)
33
@GeneralXavi
Zgodni z czym ? Z promowaniem Szwecji w ramach Covidu, która ma fatalne statystyki, z braniem pieniędzy z budżetu gdy sami to krytykują, gdy głosują za Rzecznikiem Praw obywatelskim z PiSu gdy on głosował za obostrzeniami które niby oni krytykują, za wolnością obywateli, że niby w łóżko każdy może robić co chce aby innym nie szkodził, a tu wychodzi Braun i mówi, że jest za penalizacją homoseksualizmu jako takiego, i tak można mnożyć hipokryzję Konfederacji.
0
@GeneralXavi
Powiedz do kogo on napisał "Kobiety do garów...", kto był adresatem tego wpisu.
1
@tobiasson92
Teraz będą zaskarżenia wszystkich wyroków z udziałem sędziów dublerów w tym wyrok w sprawie aborcji i jazda od nowa. Masakra.
1
@barcelonaLM
Szkoda, że nie ma innych głosowań w których Konfa popierała pomysły pisowskie, ale twitt jest wiadomo z jakiej strony ;)
10
@Nocturno
Nie lubię jakichkolwiek skrajności i prowadzą do bardzo złych rzeczy. A zajmuję się zawodowo od kilkunastu lat badaniem radykalizmu i mam pojęcie o wielu (nie wszystkich) zwolennikach Konfederacji, szczególnie gdy połączone zostały siły z ogólnie tu nazwę ruchem narodowym. Konfederacja jest partią właśnie taką skrajną, które pod płaszczykiem pięknych utopijnych haseł głosi hasła radykalne. Jaka jest skrajność z drugiej strony? KPP? Czy widzisz aby tu były wpisy zwolenników komunizmu? Konfederacja ma właśnie takie hasła, że nie potrafiąc sobie znaleźć ideologicznego wroga sama go wyszukuje bo potrzebuje do własnego zdefiniowania - dlatego dla Konfederacji wszyscy inni - od Razem, PO, PSL, PiS są socjalistami.
Nie zaprzeczam, że mam negatywne odczucia co do Konfederacji, tak jak do PiSu, nie mam pozytywnych chyba do żadnej partii jako takiej obecnie. Jednak Konfederacja robi młodym ludziom sieczkę z mózgu, pisząc głupoty chociażby o Szwecji w kwestii Covidu. A na tej stronie, zdominowanej przez mężczyzn, w młodym wieku, kibiców sportowych ma ona dość dużą popularność. Poza tym bardzo rzadko sam rozpoczynam wątki, raczej komentuję już opublikowane wpisy.
4
@Benek1899x1910
Chodzi np. o subwencję budżetową a nie pensje, kasę na partię. Partyjniactwo i dotowanie pieniędzmi podatnika partyjek to kwestia każdej obecnie partii w Polsce. Każdy doi jak ma kogo doić.
9
@Nocturno
" Czyli uważasz, że zwolennicy konfy to faszyści?"
Gdzie ja ich tak nazwałem, widzę że Ty teraz zestawiasz ich tak, tak jak wcześniej pisałes o pierwszej polskiej Rzeszy. To twoje słowa, nie moje, nie wmawiajmy innym to co sami piszemy.
"Ahh tak konfa rzuca hasła bez pokrycia. Wskaż mi proszę partię nie posługującą się populizmem w dzisiejszej polityce? Która partia nie rzuca obietnic których z góry wiadomo że nie wypełni? Podaj też proszę przykład partii która jak to nazwałeś nie doi państwa. To jest oczywiście patologia ale przypisywanie takich cech jednej partii jest.. naiwne".
Przecież idealnie potwierdziłeś wszystko o czym ja napisałem. Cały czas piszę że Konfederacja niczym nie różni się od innych partii (nigdzie jak widzisz nie pisze pozytywnie tu o innych partiach) w kwestiach o których sam napisałeś - dojenia kasy z budżetu, obietnic bez pokrycia, populizmem (różni się większym zamordyzmem światopoglądowym).
To jest wątek o Konfederacji, zwolennika Konfederacji a Ty mnie pytasz o inne partie, gdy o żadnej z nich słowa nie napisałem.
7
@JANEK777
Podaj inne głosowania np. Na rzecznika praw obywatelskich czy ustawą o wyborach prezydenckich.