pax

0

Camp nou z pozycji trybun czy murawy robi wrażenie, ale w środku oprócz muzeum to jest fatalne. Idąc korytarzami ma się wrażenie że to schronić atomowy. Beton beton beton, chociaż gdyby ściany pomalowali. Oprócz tego bo to tylko moje estetyczne wrażenie, to jest potrzeba unowocześnienia stadionu.

pax

0

Jedyne co mogę napisac to, to że od czasów Guardioli przy rzucie wolnym nie ma asekuracji bramki przy rzutach wolnych, jak zobaczycie bramke to oprócz bramkarza nikogo nie było w "piątce"

pax

0

Chciałbym aby Xavi zdobył jeszcze dwa mistrzostwa Hiszpanii. Obecnie najwięcej ma Alfredo di Stefano - 8, Xavi mógłby go wyprzedzić, na razie ma 7 tytułów. A następnie Messi i Iniesta majacy po 6.

pax

0

Też mam takie zdanie. On ma być następca xaviego neue. Jak narazie żart.

pax

0

Boiskowy egoista i arogant.

W sumie wyszło śmiesznie.

pax

0

Sorry za błędy. Pisze z fona i autokorekta zmieniła wpis.

pax

0

Zgadzam się z oceną messiego, ale nie do końca z opisem. Był to mecz w którym leo biegał. Był na szpicy, cofał się na rozegranie, dryblowal na obu skrzydlach. Poza tym zanotowal oba kluczowe przy bramkach. Asysta do pedro ale i dostanie do pedro przy bramce alexisa. To messi skupiał ma sobie 3-4 obrońców robiąc miejsce pozostałym. Zwróciłbym uwagę też na oddanie rzutu wolnego takiemu z 18 metrów co przeczy lansowanej teorii na tym portalu że messi to wojskowy egoista i aromat.

pax

0

Skuteczność ?? Ile miał czystych sytuacji ??

pax

0

Cała akcja zrobiona przez Messiego

pax

0

Dobra przejście Messiego, świetne odegranie do cesca

pax

0

Śmiać mi się chce z hejterów Messiego. Dogrywa zajebiste piłki, kreuje więcej gry od xaviego i Cesca. Akurat w tym meczu biega, pokazuje się na prawym skrzydle, na lewym skrzydle, w srodku pola i w ataku. Miał jedną sytuację, która z powodu złego przyjęcia nie była łatwa, zostało tylko czubkiem dotknąć piłkę bo bramkarz wyszedł z bramki. Po idealnym zagraniu Messiego do Cesca ten strzelał a nie dogrywał (ale miał kolejny sprint w strone bramki), jednak komentatorzy wiedzac swoje. Messi kilka razy w obronie też po piłkę zapierniczał. Ja rozumiem, że jak nie ma trzech asyst albo trzech bramek to najlepiej sprzedać, hejtować napisać że się skończył itd... Messi był za Pique przy bramce, dziwne że nikt jeszcze nie dopisał że Messi krzyczał aby Pique zostawił dla niego ta pikę.

pax

0

Zgadza się miał ostatnio 8 fatalnych sezonów ligowych.

pax

0

A podobno PLL LOT ma problemy, a tu taki lotnik

pax

0

Co za powrót Alvesa

pax

0

Messi strata - messi odbiór, ważne że walczy po stracie

pax

0

Sojerrrr

Zgadzam się z argumentami, wszyscy widzieli że pierwsza połowa była słabiutka delikatnie mówiąc i nikt nie powinien dostać 9 za grę jedynie w jednej połowie. Zgodzę się że Messi to 70 % wszystkich 4 bramek i on powinien mieć najwyższą ocenę. Tylko mam takie dziwne uczucie, z jednej strony jak piszesz Tello nie popisał się niczym nadzwyczajnym ale jednak z drugiej strony hat-trick rezerwowego w meczu w którym nie idzie większości drużynie przez większą część spotkania a przeciwnicy bronią całą drużyną, nie można uznać za nic nie nadzwyczajnego. Twoje oceny Tello staram się tłumaczyć w ten sposób - Tello przeciętna gra, kilka strat, kilka razy mógł zachować się lepiej, aktywny - ocena 4,5 jednak podwyższona za każdą bramkę po punkcie czyli 7,5.

pax

0

"Już w pierwszej połowie próbował prostopadłych podań za linię obrony Levante, ale jego próby były zazwyczaj nieprecyzyjne".

Messi w pierwszej połowie miał conajmniej dwa kluczowe dogrania, które nie zostały wykorzystane - Tello i Adriano który miał sytuację sam na sam.

pax

0

Messi już po pierwszej połowie był najlepszy wśród graczy ofensywy. 2 otwierające podania nie wykorzystane przez kolegów (tello i adriano) i trzy rozprowadzenia alvesa po skrzydle. W drugiej dodał 6 otwierających podań po których padły 4 bramki kilka wygranych pojedynków i odpowiedzialnosc za kreacje całego zespółu. To messi zrobił różnice. Zaraz będą bluzgi że za mało przebiegł albo że to boiskowy egoista.

pax

0

Song dużo nie celnych podań i przegrane pojedynki. NIe zachwyca dzisiaj

pax

0

Messi świetny przerzut, Alves dobre dosrodkowanie

pax

0

Messi kolejne - 6 idealne dogranie !!!!!!!!

pax

0

tello nie szukał Messiego, tylko nie wiadomo co chciał zrobić

pax

0

Messi piate prostopadłe podanie. Ale co tam i tak napiszę że mało biega, jest mały, gra na pół gwizdka i myśli o mistrzostwach świata.

pax

0

szkoda ż minimalny spalony, znowu prostopadła piłka od messiego

pax

0

Zgoda Messi gra na pół gwizdka. Tyle czemu krytykujesz jego, gdy reszta gra na 1/20 gwizdka ?/ nie napisałeś ani jednego argumentu.

pax

0

Mimo wielu nie przychylnych słów, najlepszym ofensywnym graczem był ... Messi. Oczywiście grał cofnięty, wypracował dwie sytuacje strzeleckie, trzy razy rozprowadził bokiem w tempo Alvesa. Czy to jego wina że wrzutki Alvesa są takie jakie widzimy, a niezdecydowanie czy skuteczność Tello czy Adriano woła o pomstę do nieba. messi w tym meczu okazuje się najmniej egoistycznym i arogantem boiskowym w drużynie
Oj Challenger dwoma felietonami dałeś pożywkę dałeś pożywkę dzieciarni do krytyki bez argumentów. Tylko Messi w tym meczu stara się kreować grę, nie widziałem aby on dostał prostopadłą piłkę na linii obrońców, za to sam tak kilka razy dograł.

pax

0

Miał jedną doskonałą wrzutkę

pax

0

Kolejne cudowne podanie Messiego, kolejna wypracowana sytuacja i po raz kolejny wypominanie że nie przebiegł w meczu tyle ile powinien. Żałosne. Czasem liczy się jakość gry.

pax

0

Messi w dobrej sytuacji, podał do Tello, a niby to taki egoista

pax

0

Wątpię, aby Meszal (Panik_95) grał w gry komputerowe, to nie zgodne z szariatem :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?