pax

0

Ciągle powtarzam że na stopera on się nie nadaje, niepewny jako ostatni, praktycznie przegrane wszystkie pojedynki główkowe, zbyt wolny, fatalnie się ustawia. Bardzo dużo bramek przez niego straciła Barcelona, najbardziej pamiętam tą bramkę z Realem.

pax

0

dlaczego ?? podaj jakieś argumenty

pax

0

Może jestem głupi to weż mi wytłumacz , bo dla mnie karnego być nie powinno

pax

0

witam, po prostu uświadamiam nieuświadomionych :-)

pax

0

faul był przed polem karnym, wystarczy zobaczyć powtórki,

pax

0

Mógł wrócić mogła być czerwien dla Masche ale nie powinno być karnego

pax

0

karnego nie było

pax

0

faul był przed polem karnym, wystarczy zobaczyć powtórki, jak nie to dyskusję na interii pod wiadomością z tego meczu, tam przynajmniej mogę pokazać zdjęcie z ewidentnym faulem przed polem karnym

pax

0

Chłopie stać cię na cos oprócz inwektyw ?? To jedynie pokazuje Twój poziom. Napisz jakiś argument, że powinien być karny, bo w tym przypadku o karnym mowy być nie może. Napisz dlaczego miałby być odgwizdany rzut karny ??

pax

0

KARNEGO NIE BYŁO !!!!
Wdając się w dyskusję na innym portalu przeanalizowałem dokładnie tą sytuacje i o karnym mowy być nie może !!! Faul Mascherano oczywiście był, był to faul na żółta a być może i na czerwona kartkę, problem był taki, że faul był 6-7 metrów przed polem karnym, wtedy Mascherano złapał go za rekę, na 3 metry przed polem karnym ściągał go ewidentnie, ręka Veli była już zakotwiczona pod pachą Mascherano. Faul byol, ale nie tam gdzie Vela ostatecznie się pzrewrócił, ale tam gdzie był faul. Na 2-3 metry przed polem karnym nie było już żadnego kontaktu bark bark tylko było ewidentne siąganie Veli przez Mascherano, to że upadł po strzale po 5 metrów w polu karnym nie zmienia sytuacji. Sędzia powinien odgwizdać faul, dać kartke i cofnąć grę.
Pokazję filmik z tego, mam też print screena z ewidentnym faulem Mascherano przed polem karnym

pax

0

Karnego nie było i nikt mnie jeszcze nie przekonał że RSSS należałby się karny. Ostatnio w modzie jest jechanie ogólnie po Barcelonie, Messim, Xavim i obronie. Co do obrony to się zgodzę, ale doszukiwanie się karnego w tak ewidentnej sytuacji w której o karnym mowy być nie może jest dla mnie śmieszne, szczególnie że wypisują to niby kibice Barcelony.

pax

0

Nie głosowałem na Messiego, jak grał można zobaczyć.

pax

0

karnego nie było

pax

0

Jak można być tyle czasu w Barcelonie i dopiero po 7 miesiącach iść do muzeum oddalonego o zero metrów od stadionu, gdyż muzeum jest przy wejściu na stadion. Idąc na stadion można iść przez muzeum.

pax

0

NIe było karnego !!!!

pax

0

Tak tu jest, od kilku miesięcy przejeli hejtowanie Messiego. Messi praktycznie ani razu nie został oceniony zawodnikiem meczu (chyba tylko raz) przez redakcje za to przez czytelników, wielokrotnie. Można sprawdzić oceny pomeczowe, np. Messi dostawał większe noty od...zawodników spotkań według redakcji (np. przy hat-tricku Tello). fakt Messi gra gorzej niż 2-3 sezony temu, jednak redakcja robi porównanie gry Messiego nie do reszty zespołu ale do jego gry sprzed 2-3 sezonów. W ostatnim meczu z Walecią strzelił bramkę, miał asystę, miał więcej kluczowych dograń niż Alexis, Fabregas, Xavi, Busquets, Alba, Mascherano, Alves, Pique RAZEM WZIĘCI. Mimo, że mniej biega, jest zawodnikiem który robi różnicę, Pedro i Alexis dużo więcej biegają, ale czy sa z tego korzyści, no raczej żadne. Jednak ze względu na ilość strat, sam próbował walczyć, gdy inni stali, brał na siebie odpowiedzialnośc i potrajany tracił piłki został oceniony poniżej przeciętnej (nota 4). Bramka, asysta i kluczowe zagrania więcej niż łącznie 9 zawodników zespołu, ale co tam diss na Messiego jest w modzie, to jadą po nim. Nie twierdze, że gra świetnie bo nie gra, ale tutaj robią z niego zawsze kozła ofiarnego jak cos nie idzie.

pax

0

NIe było karnego dla RSSS, wystarczy popatrzeć na powtórki.

pax

0

Jezu, nie było rzutu karnego dla RSSS. Popatrzcie raz na powtórki

pax

0

większość piłek z pominięciem Leo, piłki do Pedro albo Alexisa a wy i tak piszecie że wszystko idzie przez Messiego.

pax

0

chyba zajęcia z sankami pomogły,

pax

0

boże żal mi San Sebastian

pax

0

W ogóle nie grają na Messiego !!! Dlaczego ??

pax

0

nieźle

pax

0

Mam wrażenie że 80 procent komentarzy dotyczyczy Messiego i jego krytyki. Jako jedyny potrafi w dzisiejszym spotkaniu przejść 2-3 obrońców, dogrywa jak narazie najlepsze piłki do skrzydłowych, on robi róznicę. Co daje fakt że Pedro czy Alexis biegają więcej. A hejty w stylu - mógł zostawić Alexisowi, messi symuluje, messi truchta, messi nie podaje są poprostu śmieszne. Messi jako ustawiona "9" jeszcze w tym meczu nie dostał prostopadłego podania, a wszyscy hejty na niego. Miał narazie 2-3 straty i 3 kluczowe podania. Gra się rozkręciła dopiero gdy Messi poszedł wyżej i zaczął rozgrywać bo ewidentnie ten mecz nie leży Cescowi czy Xaviemu.

pax

0

jak ma za dużo nogę przy piłce to pisza o messidependencji i jest hejt na messiego, jak ma za mało to też źle

pax

0

Alexis nie trafił do bramki przez ........... Messiego ??

pax

0

przecież był pierwszy przy piłce, Alexis nie mógł być szybszy ??

pax

0

a gdzie ma biegać, skoro razem z nim w lini jest 5 obrońców, a żaden z pomocników czy skrzydłowych nie dograł do niego ani jednej prostopadłej piłki ?? Zastanów się. Biegac dla biegania to może w maratonie bostońskim sobie pobiegać.

pax

0

ja wiem, powinien zatańczyć, jednym strzałem strzelic hat-tricka i mieć paradę w obronie.
Żle że podaje, źle że dobrze podaje, hmmm, co jeszcze można napisać

pax

0

Gdyby to Messi nie trafił, ale by były hejty, a to Alexis a on ma taryfę ulgową

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?