pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy redakcja zmieni zawodnika meczu według czytelników bo ma najwięcej głosów, czy dalej będzie udawać i wypisywać bzdury o Messim.
0
Messi ciągle podaje, chyba 5 piłka w którą oddaje i koledzy nie wykorzystują. A redakcja i hejterzy i tak napiszą że arogant i egoista.
0
Znowu Messi oddaje zamiast iść z piłką, czwarte podanie i czwarte zepsute przez kolegów.
0
Znowu ten egoista Messi posłał kluczowe zagranie.
0
Messi biega, w obronie pressing, fauluje nawet gdy jest to konieczne
0
On tak gra cały czas, tylko hejterzy widzą to co chcą zobaczyć
0
Znowu będą hejty na Messiego że boiskowy arogant i egoista i nie daje się wykazać innym. A Messi gra swoje tak jak w poprzednich meczach, może dzisiaj redakcja wreszcie to zauważy.
0
Messi sprint, szkoda że nie opanował
0
dzięki za minusy, jak widać na komentarze was nie stać
0
jak widzi że pressing coś da to biega jak widzi że nie ma sensu się podpalać odpuszcza.
0
messi w pressingu i tak hejerzy napisze ze nie biega
0
Znając redakcje to I połowa w wykonaniu Messiego jest przez nich oceniona na 3. Asysta i gol są nieważne, byle hejt się udał. W meczu z Walencia miał gola, asystę i więcej kluczowych podań niż kolejnych 9 zawodników zespołu razem wziętych, (z pupilkiem radakcji Fabregasem, Alexisem, Xavim itd....) został oceniony na 4, to teraz na razie zapracował na ocenę 3.
0
Super akcja, super strzał, a redakcja napisze że egoistycznie nie podał do lepiej ustwionego kolegi
0
Boże co 2 drugi komentarz jest o Messi i co drugi krytyka Messiego, jakie dzieci.
0
Znając redakcję to winą za spalonego obciążą Messiego, przecież nie dograłby w tempo bo według redakcji trzeba go hejtować.
0
adriano jak zawsze nie istnieje w obronie, w ataku alexis słabo, najgorsze oceny i tak dostanie messi.
0
to by wszyscy tutaj napisali ze egoista i arogant
0
I tak redakcja zrobi z Messiego kozła ofiarnego.
0
Tylko że Messi jest w formie, może nie takiej gdy w pojedynkę wygrywał seryjnie spotkania ale redakcja wypisuje bzdury aby ludzie uwierzyli że tej formy nie ma.
0
teraz jest messi - to on jest kozłem ofiarnym od ponad miesiąca a nawet od września.
0
Teraz Messi, najśmieszniejsze jest to że wymyślają aby go krytykować, piszą nie logicznie albo powtarzają to samo, zdanie po zdaniu aby hejt był obszerniejszy.
0
A ja się zastanawiam czy redakcja już ma gotowego hejta na grę Messiego. Nie ważna jak gra, ważne aby go hejtować, bo tak ostatnio postępuje redakcja. Wystarczy przeczytać bzdury wypisywane pod ostatnimi meczami, aby zdać sobie z tego sprawę.
Czekam na minusy, bo na dyskusje i tak się nie doczekam.
0
dlatego w ten sposób napisałem, że nie chodzi o pozycje boiskową a zadania , czyli kreację gry.
0
to zależy, bo jak liczysz Messiego jako kreatora gry (pomocnika) to Leo jest w lepszej formie od Cesca.
0
Dla mnie to nie jest niekompetencja ale umyślne działanie, redakcja cała już zaczęła hejtować Messiego. Sam musiałem pisać kontrfelieton na felieton challengera o Messidepndencji, a potem był kolejny o Złotej Piłce, gdzie powinni pokazywać osiągnięcia całej nominowanej trójki a oni wychwalali Ronaldo i Ribery'ego i jechali w prawie każdym zdaniu po Leo, deprecjonując cały jego ubiegły sezon.
0
Adriano jest słaby, ale zgodzę się że to optymalna obrona bo Alba ostatnio słabiutko gra, gorzej od Adriano.
0
wiem, czytałem, skomentowałem to powyżej, zanim napisałeś posta
0
nie ma błędu , przecież to napisali, ale Puyol był sygnowany tylko do kadry wyjazdowej a nie do podstawowej jedynastki, więc go nie ma na schemacie
0
w opisie się pomylili ale na schemacie jest dobrze
0
gdzie tam widzisz fabregasa ??