Kingdom come deliverance: Wytłumaczy mi ktoś jak walczyć na pięści? W sensie o co chodzi z tymi strzałkami, które zaświecają się na czerwono? Wiem, że to kierunek ataku ale jak go wybrać? Kiedy wcisnąć, jakieś wskazówki?:)
@Explode no materiału na pare sezonów mają :) Osobiście chciałbym aby poszli w kierunku Rusków / Czeczenów. USA i Włochy wydają mi się już zbytnio przemielone przez kino jeśli chodzi o tematykę gangsterską (Gomorra, Soprano) aczkolwiek nie pogardzę. Apropos USA pewnie miałeś na myśli jakąś rdzenną rodzinę, wtedy miałoby to sens :)
mi zostały jeszcze 3 ocinki do końca drugiego sezonu.
W siódmym najbardziej podobała mi się scena jak Acosta rozmawia z agentem na dachu. Super pokazane dwa różne punkty widzenia i w dodatku zajebiście zagrane.
@Azi pewnie dobre ale jak typ pokazuje przez prawie 10 min jak zrobić ciasto to ja wolę sobie chyba zamówić;d jest filmik jak robi całą pizze? pewnie trwa 40 min...
8
Ja kiedy mi mówią, że nie mogę już zjeść więcej pączków.
0
Kingdom come deliverance:
Wytłumaczy mi ktoś jak walczyć na pięści? W sensie o co chodzi z tymi strzałkami, które zaświecają się na czerwono? Wiem, że to kierunek ataku ale jak go wybrać? Kiedy wcisnąć, jakieś wskazówki?:)
0
@Explode no materiału na pare sezonów mają :) Osobiście chciałbym aby poszli w kierunku Rusków / Czeczenów.
USA i Włochy wydają mi się już zbytnio przemielone przez kino jeśli chodzi o tematykę gangsterską (Gomorra, Soprano) aczkolwiek nie pogardzę.
Apropos USA pewnie miałeś na myśli jakąś rdzenną rodzinę, wtedy miałoby to sens :)
0
@KapiFCB SPOJLER:
mi zostały jeszcze 3 ocinki do końca drugiego sezonu.
W siódmym najbardziej podobała mi się scena jak Acosta rozmawia z agentem na dachu. Super pokazane dwa różne punkty widzenia i w dodatku zajebiście zagrane.
1
Siódmy odcinek w drugim sesonie Narcos Meksyk to majstersztyk :)
0
@xVENUMx ja mam solo na kartę to za 30 zl i mi w zupełności wystarcza
0
@Cochise taktyczny
6
@Michvl wyślij zdjęcie zada tej fryzjerki a kolesiem się nie przejmuj.
0
@BarcaInfo Mają "judasza" więc pewnie są ale frana palą.
0
@BarcaInfo gościu niech sobie lepiej ogarnie jakiegoś ochroniarza.
0
@Ghotti lol ale wtopa ^^
11
Bartomeu wejdzie dziś do szatni porozmawiać z piłkarzami na temat zaistniałej sytuacji ale już z niej nie wyjdzie [Cataluńja Radio]
0
@Maniek9444 Jest ważne.
Nic się nie stanie / będziesz głodny / zemdlejesz
Nie jest to konieczne.
0
@IronSanHybrid ... czytałem byłem ciekawy zdania użytkowników
0
Dawał ktoś sprzęgło / dwumasę do regeneracji? Jakie są Wasze opinie?
1
@Alan985 mam to samo przeczucie:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@KamQiX ja chyba zamówię sobie koszulkę z tą datą na plecach ;d
0
Kurła mam dylemat, który mecz dzisiaj obejrzeć :( Jak żyć? Pomóżta
#CL#obuniemogę
3
Leo dziękuje.
0
@S___s słaby jeśli w celach zarobkowych
0
@S___s słaby pomysł.
0
@Azi pewnie dobre ale jak typ pokazuje przez prawie 10 min jak zrobić ciasto to ja wolę sobie chyba zamówić;d jest filmik jak robi całą pizze? pewnie trwa 40 min...
0
@KapiFCB @mateuszdabski dzięki Panowie
0
Czy ktoś mógłby mi w skrócie napisać jak zakończył się Narcos Meksyk sezon 1? :)
Będę wdzięczny
1
@IronSanHybrid MADŻESTYRJYS!
0
@Explode Kolego przypomnisz w skrócie jak się pierwszy sezon Mexuku zakończył? Wszystkich wypśtukali i tylko Felix Gallardo został ?
1
@Más que un użytkownik ta a asystentem jest Stępień ;d
0
@Jakchcesz trenują tak zwane "granie na oślep" ;d
83
A potem sie dziwić, że pół drużyny z kontuzjami...