Ja myślę że Joan nie przestał wciągać. To by wiele tłumaczyło jego masywne wzloty w tej złości i gorzkie upadki gdy podejmuje debilne decyzje. To jest chore co tam się dzieje.
Nas już nikt ani nic nie będzie traktować poważnie. Marzymy o jakiejś gigantycznej umowie z Nike, o światowej klasy piłkarzach a my w 4 miesiące dowiedzieliśmy się że trener na 100% odchodzi, potem że na 100% zostaje i wszystko cacy a zaraz znowu odejdzie. Oby kibice mieli przy sobie białe chusteczki.
0
No dawać ten wielki mental xD
1
Co za meczyk! Brawo Atalanta!
9
Ale kawał dobrego meczu, nie ma nudy
0
@Arden to zdjęcie robi już 10 okrążenie po internecie xD
0
@zmiter912576 Viaplay to już nie gówno, tylko drogie
0
Jazda tam, brawo
0
Nie wiem, nie macie jakiegoś oporu kibicować drużynom grającym jak Real? XD
Ja to strasznie, już pal licho powiązanie trenera, ale sam styl gry
1
@TR3YWAY ale w tym roku młyn trenerski, klekajcie narody
0
@zmiter912576 Już nie
0
Taak jest, jazda z Madryciakami
0
@TR3YWAY we przypomnij
5
Nie nie nie, nie tym razem. Nie dam się nabrać. Nie znowu.
1
@macio_944 Jak dobrze że La Rambla wymusza korzystanie z prawdziwej nazwy tej aplikacji, a nie z nic nie znaczącego X
0
Boże kto tam chodzi na to Montjuic. Zupełnie inni kibice niż na Camp Nou.
0
@kanver_ nie ma już zmian xd
0
Żeby on tak robił co mecz a nie co 15 to złoty piłkarz
0
@Faro Hector Fort
1
Ojezu jak szkoda że to nie wpadło
0
Co ten Real tam robi xD
0
Widzę że w Ekstraklasie znowu zabawa pt. liga parzy
4
Ja myślę że Joan nie przestał wciągać. To by wiele tłumaczyło jego masywne wzloty w tej złości i gorzkie upadki gdy podejmuje debilne decyzje. To jest chore co tam się dzieje.
0
Syf syf syf syf syf
Jedyne co mam w głowie od rana, syf i nic więcej w tym klubie. Już serio myślałem że to się zaczyna układać xD
0
Współczuję oceniającym że muszą oglądać ten paździerz jeszcze raz
0
Papka na mleku, tak bym to określił
0
jedziesz Vitor!
2
Po chuj ten Cancelo xDD
1
Brawo Raków!!!!
2
A ten tam stoi obsrany i nawet zmian nie zrobi bo się boi Girony xD
0
@DragonxNF macie w artykule wszystko, naprawdę warto tam czasem zajrzeć
0
Zwolnienie Xaviego TAK
Zostanie Laporty NIE
Nas już nikt ani nic nie będzie traktować poważnie. Marzymy o jakiejś gigantycznej umowie z Nike, o światowej klasy piłkarzach a my w 4 miesiące dowiedzieliśmy się że trener na 100% odchodzi, potem że na 100% zostaje i wszystko cacy a zaraz znowu odejdzie. Oby kibice mieli przy sobie białe chusteczki.