0

No dawać ten wielki mental xD

1

Co za meczyk! Brawo Atalanta!

9

Ale kawał dobrego meczu, nie ma nudy

0

@Arden to zdjęcie robi już 10 okrążenie po internecie xD

0

@zmiter912576 Viaplay to już nie gówno, tylko drogie

0

Jazda tam, brawo

0

Nie wiem, nie macie jakiegoś oporu kibicować drużynom grającym jak Real? XD
Ja to strasznie, już pal licho powiązanie trenera, ale sam styl gry

1

@TR3YWAY ale w tym roku młyn trenerski, klekajcie narody

0

@zmiter912576 Już nie

0

Taak jest, jazda z Madryciakami

0

@TR3YWAY we przypomnij

5

Nie nie nie, nie tym razem. Nie dam się nabrać. Nie znowu.

1

@macio_944 Jak dobrze że La Rambla wymusza korzystanie z prawdziwej nazwy tej aplikacji, a nie z nic nie znaczącego X

0

Boże kto tam chodzi na to Montjuic. Zupełnie inni kibice niż na Camp Nou.

0

@kanver_ nie ma już zmian xd

0

Żeby on tak robił co mecz a nie co 15 to złoty piłkarz

0

@Faro Hector Fort

1

Ojezu jak szkoda że to nie wpadło

0

Co ten Real tam robi xD

0

Widzę że w Ekstraklasie znowu zabawa pt. liga parzy

4

Ja myślę że Joan nie przestał wciągać. To by wiele tłumaczyło jego masywne wzloty w tej złości i gorzkie upadki gdy podejmuje debilne decyzje. To jest chore co tam się dzieje.

0

Syf syf syf syf syf
Jedyne co mam w głowie od rana, syf i nic więcej w tym klubie. Już serio myślałem że to się zaczyna układać xD

0

Współczuję oceniającym że muszą oglądać ten paździerz jeszcze raz

0

Papka na mleku, tak bym to określił

0

jedziesz Vitor!

2

Po chuj ten Cancelo xDD

1

Brawo Raków!!!!

2

A ten tam stoi obsrany i nawet zmian nie zrobi bo się boi Girony xD

0

@DragonxNF macie w artykule wszystko, naprawdę warto tam czasem zajrzeć

0

Zwolnienie Xaviego TAK
Zostanie Laporty NIE

Nas już nikt ani nic nie będzie traktować poważnie. Marzymy o jakiejś gigantycznej umowie z Nike, o światowej klasy piłkarzach a my w 4 miesiące dowiedzieliśmy się że trener na 100% odchodzi, potem że na 100% zostaje i wszystko cacy a zaraz znowu odejdzie. Oby kibice mieli przy sobie białe chusteczki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?