@VegetaPolska wina nie leży w Bellinghamie a w Southgatcie, co jeszcze raz powtarzam. Ale taka nieskladosc w prowadzeniu gry i ogolne tempo zależy wyłącznie od pomocników, wśród których głównym jest Bellingham. A on już nie pierwszy raz pokazuje że nie jest wybitnym pomocnikiem, tylko raczej napastnikiem. Ustawienie TAA jako DM to też rak i to też jest wina trenera. Serio nie wiem jak cokolwiek co napisałes się odnosi do tego co ja napisałem, bo nie zwalam całej winy na jednego piłkarza xd
@pluszek piękny kwik już teraz, mam nadzieję że wprowadzone będzie jeszcze szybciej. To jest właśnie wasza wolność którą tak niesiecie na sztandarach xD
Przeglądam sobie moje zapiski wyników z dużych imprez od 2010 roku i zauważyłem pewną dziwną rzecz, reprezentacja Portugalii PRAWIE zawsze jest w ostatniej lub przedostatniej grupie na turnieju. Ja wiem że jest losowanko itp. ale czy jakieś ułożenie koszyków to sprawia? Od 2010 roku Portugalia była: MŚ RPA: grupa G Euro PL-UKR: grupa B MŚ Brazylia: grupa G Euro Francja: grupa F MŚ r*sja: grupa B Euro Europa: grupa F MŚ Katar: grupa H Euro Niemcy: grupa F
1
@VegetaPolska wina nie leży w Bellinghamie a w Southgatcie, co jeszcze raz powtarzam. Ale taka nieskladosc w prowadzeniu gry i ogolne tempo zależy wyłącznie od pomocników, wśród których głównym jest Bellingham. A on już nie pierwszy raz pokazuje że nie jest wybitnym pomocnikiem, tylko raczej napastnikiem. Ustawienie TAA jako DM to też rak i to też jest wina trenera. Serio nie wiem jak cokolwiek co napisałes się odnosi do tego co ja napisałem, bo nie zwalam całej winy na jednego piłkarza xd
0
@VegetaPolska ale to jest wina trenera przecież? Kto tak ustawia grę że od Bellinghama wymagasz aż tyle kiedy ewidentnie nie daje rady.
Ja uwielbiam komentarze takie jak ta zupełnie omijające sens wpisu xd
0
Tak to jest jak się opiera grę na pomocniku który jest średnim pomocnikiem a dobrym napastnikiem xD
11
@pluszek piękny kwik już teraz, mam nadzieję że wprowadzone będzie jeszcze szybciej.
To jest właśnie wasza wolność którą tak niesiecie na sztandarach xD
1
Pięknie przekręcone Czechy, tam był faul xD
0
O kurde Semedo xDD
0
Portugalia to trochę gra jak my, tylko czasem walną z dystansu
1
@macio_944 Dokładnie, bo poziom obu podobny ;)
0
@MesQueUnClub96 jedziesz tam Dodi
2
Chuja tam bronimy, jakby Probierz chciał bronić to by zdjął drugiego napastnika
1
Szymański pod prysznic
0
Skąd wy macie ten skład xD i skąd ma Flashscore
1
@Barcasub kanał nadawczy Kuby Klawitera na IG
0
@MesQueUnClub96 rodzina Verstappenów
0
Od lat to samo, najgorszy punkt Hiszpanii to wylewy w bramce
0
@Emhyr Xavi tylko xd
1
Czemu Yamala nie oszczędzi? Dawaj Torresa łysy
0
Matko boska przeciez to Pedri jak ci nie wstyd chorwacie
2
Pedri z asystą!!
1
Rozpoczynamy marsz po tytuł
1
@pioz123 jutro o 15
1
@Pawlak1992 Carvajal XDDDDd
3
Bleh, Chorwacja mnie obrzydza od zawsze, liczę na wywalenie się na ryj
0
Dobrze że Gundo cały, aczkolwiek jakby sobie odpoczął całe lato to też by źle nie było. Bo po dziś na 100% Niemcy wychodzą z grupy
0
Ale nasz nowy nabytek ładnie asystuje
1
@Rust_Cohle stawiam dom na brameczke 75'+
2
Co to są za ludzie w ogóle? xD jakiś random będzie oczerniał Pana Piłkarza bez konsekwencji?
0
Poszło! Zapomniałem napisać że bardzo chciałbym móc napisać mniej niz 15 znaków :D
0
@regatta52 no i żeby nie było że się doszukuje, potraktujcie to jako ciekawostkę
0
Przeglądam sobie moje zapiski wyników z dużych imprez od 2010 roku i zauważyłem pewną dziwną rzecz, reprezentacja Portugalii PRAWIE zawsze jest w ostatniej lub przedostatniej grupie na turnieju. Ja wiem że jest losowanko itp. ale czy jakieś ułożenie koszyków to sprawia?
Od 2010 roku Portugalia była:
MŚ RPA: grupa G
Euro PL-UKR: grupa B
MŚ Brazylia: grupa G
Euro Francja: grupa F
MŚ r*sja: grupa B
Euro Europa: grupa F
MŚ Katar: grupa H
Euro Niemcy: grupa F
Oczywiście na mundialu H to ostatnia a na Euro F.