@mientusek1407 zobaczymy ich prawdziwe oblicze w tym sezonie bez Kroosa, moim zdaniem będzie podobnie jak w kadrze xD jedynie co to dużo biegania i brutalne faule bez kartki
Jak wszechświat zareaguje? Po jednej stronie Kross i Rudiger, po drugiej Carvajal i Nacho. Chyba zadziała prawo tego komu my kibicujemy i wyrówna w 90+4' xD
@Lionel_Messi10 "Wszystkie mecze grając w Barcelonie podobały mi się mniej niż bym chciał. Szczerze mówiąc, tak. Wtedy nie zdawałem sobie z tego wszystkiego sprawy"
3
@pluszek może idź na stronę jego szkoły i zobacz? Na stronie o newsach piłkarskich chciałbyś jego ocen na świadectwie? XD
0
Nie no panowie, z tym kibicowskim życiem to bym się nie rozpędzał, przejebalismy wszystkie trofea...
Plus Ferrari nie wygrywa.
2
To co? Czekamy na Argentynę?
0
Barcelona jeszcze kupujego tego Zubimendiego? Dobry kot to jest myślałem że gra stanie bez Rodriego
12
Lamine na luzie 4 asysty na Euro xD ja już nie mam słów
0
Kolejny pomocnik Barcelony wchodzi!
1
@matt121 Hiszpania wygrywa Euro, co mnie obchodzą piłkarze Realu xD
0
@mientusek1407 zobaczymy ich prawdziwe oblicze w tym sezonie bez Kroosa, moim zdaniem będzie podobnie jak w kadrze xD jedynie co to dużo biegania i brutalne faule bez kartki
8
@Popitek12
Busquets
przepaść
Rodri
Kante
Casemiro
0
@Zoker e tam, ma to swoją aurę moim zdaniem :D
Tak jak Pique i zawsze długie rękawy
26
Szczerze? Dałbym Złotą Piłkę Rodriemu. Gość jest maestro za każdym razem kiedy gra. Nie ma słabych meczów.
1
marzę o Rodrim u nas
2
Kounde generalnie kozak mecz gra
1
Brawo Tchouameni xdddddd
3
JEZUS MARIA CO ZA PIŁKARZ NIE MAM SŁÓW
0
Jak to jest z tym anulowaniem kartek przed 1/2?
3
Kroos czwarta żółta XDDD
2
Japierdole oni naprawdę grają na 1-0 XD
4
Jak wszechświat zareaguje? Po jednej stronie Kross i Rudiger, po drugiej Carvajal i Nacho.
Chyba zadziała prawo tego komu my kibicujemy i wyrówna w 90+4' xD
0
Wejdę też tutaj napiszę, Iwański dzisiaj topka na komentarzu, żyje razem z meczem
3
Ale ten Cucurella ma serducho, doskakuje jak Gavi
1
Angielscy sędziowie są gorsi już hiszpańscy.
Chyba zgoda?
0
No zajebiscie xD japierdole nie wierzę w nasze szczęście
1
Żółta dla bandyty z Madrytu
0
Balde ma pograne w Reprezentacji jak u nas kiedyś Linetty xD
0
jakim cudem Nagelsmann zrezygnował z Wirtza? Sane gra taki dobry turniej?
0
@Lionel_Messi10 "Wszystkie mecze grając w Barcelonie podobały mi się mniej niż bym chciał. Szczerze mówiąc, tak. Wtedy nie zdawałem sobie z tego wszystkiego sprawy"
??? Jakiś kontekst?
0
@PW27 już zdążyłem zapomnieć że on istnieje...
0
@Murazor a co mamy sądzić? XD
0
Odpalajcie jakiś crowdfunding czy coś, będziemy sobie pluć w brodę jak go nie sprowadzimy