3

@pluszek może idź na stronę jego szkoły i zobacz? Na stronie o newsach piłkarskich chciałbyś jego ocen na świadectwie? XD

0

Nie no panowie, z tym kibicowskim życiem to bym się nie rozpędzał, przejebalismy wszystkie trofea...
Plus Ferrari nie wygrywa.

2

To co? Czekamy na Argentynę?

0

Barcelona jeszcze kupujego tego Zubimendiego? Dobry kot to jest myślałem że gra stanie bez Rodriego

12

Lamine na luzie 4 asysty na Euro xD ja już nie mam słów

0

Kolejny pomocnik Barcelony wchodzi!

1

@matt121 Hiszpania wygrywa Euro, co mnie obchodzą piłkarze Realu xD

0

@mientusek1407 zobaczymy ich prawdziwe oblicze w tym sezonie bez Kroosa, moim zdaniem będzie podobnie jak w kadrze xD jedynie co to dużo biegania i brutalne faule bez kartki

8

@Popitek12
Busquets

przepaść

Rodri
Kante
Casemiro

0

@Zoker e tam, ma to swoją aurę moim zdaniem :D
Tak jak Pique i zawsze długie rękawy

26

Szczerze? Dałbym Złotą Piłkę Rodriemu. Gość jest maestro za każdym razem kiedy gra. Nie ma słabych meczów.

1

marzę o Rodrim u nas

2

Kounde generalnie kozak mecz gra

1

Brawo Tchouameni xdddddd

3

JEZUS MARIA CO ZA PIŁKARZ NIE MAM SŁÓW

0

Jak to jest z tym anulowaniem kartek przed 1/2?

3

Kroos czwarta żółta XDDD

2

Japierdole oni naprawdę grają na 1-0 XD

4

Jak wszechświat zareaguje? Po jednej stronie Kross i Rudiger, po drugiej Carvajal i Nacho.
Chyba zadziała prawo tego komu my kibicujemy i wyrówna w 90+4' xD

0

Wejdę też tutaj napiszę, Iwański dzisiaj topka na komentarzu, żyje razem z meczem

3

Ale ten Cucurella ma serducho, doskakuje jak Gavi

1

Angielscy sędziowie są gorsi już hiszpańscy.
Chyba zgoda?

0

No zajebiscie xD japierdole nie wierzę w nasze szczęście

1

Żółta dla bandyty z Madrytu

0

Balde ma pograne w Reprezentacji jak u nas kiedyś Linetty xD

0

jakim cudem Nagelsmann zrezygnował z Wirtza? Sane gra taki dobry turniej?

0

@Lionel_Messi10 "Wszystkie mecze grając w Barcelonie podobały mi się mniej niż bym chciał. Szczerze mówiąc, tak. Wtedy nie zdawałem sobie z tego wszystkiego sprawy"

??? Jakiś kontekst?

0

@PW27 już zdążyłem zapomnieć że on istnieje...

0

@Murazor a co mamy sądzić? XD

0

Odpalajcie jakiś crowdfunding czy coś, będziemy sobie pluć w brodę jak go nie sprowadzimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?