Szczerze to mam pewne obawy przed El Clásico, szczególnie że Barcelona lubi sobie odpuszczać ostatnio. Na prawdę nie wiem jaki powód tego, ale już dawno nie widziałem meczu gdzie Barcelona gra do końca wygrywając.
Sędzia porozdawał kartki to się ogarną w II połowie, bo za dużo się wydaje piłkarzom Villarealu. A karny dla mnie bez dyskusji. otwarta droga do bramki by była, a Asensio faulował.
To jest wina odpuszczania, które są notoryczne u nas. Było tak teraz z Arsenalem, na wiosnę z Bayernem, z PSG. Gdyby wynik nie był roztrzygnięty do końcówki dwumeczu to byśmy cisnęli ile się da. A tak się oszczędzamy i nie zdychamy na koniec sezonu jak inne zespoły. Tak jak uważam. Edit: dodatkowo do tego dochodzi brak Xaviego, który wchodził za Andresa i uspokajał grę.
2
Niektórzy ponad rok temu nawet Enrique skreślali. :P
3
Szczerze to mam pewne obawy przed El Clásico, szczególnie że Barcelona lubi sobie odpuszczać ostatnio. Na prawdę nie wiem jaki powód tego, ale już dawno nie widziałem meczu gdzie Barcelona gra do końca wygrywając.
0
Chciał się poczuć jak ktoś z MSN :D
1
A Wy go chcieliście do nas na wykonywanie karnych :D
0
2 lutego był dawno temu, więc nie ma problemu. :)
0
Mecz do zapomnienia.
15
Mamy Leo i Andresa.
0
Znowu się sprawdza: Jak gra Busquets, tak cały zespół.
0
Na FB też są i 8 latków widzę codziennie.
0
Ajjjj
0
To słońce rzeczywiście może być powodem słabej gry w defensywie w drugiej połowie.
1
Oj nie płaczcie, jeszcze 20 minut.
0
MSN zaraz o sobie przypomni. :)
0
Szkoda mi Mathieu.
0
Ale się zrobił mecz.
0
Ciekawe co mówiłeś jak walnąl Realowi.
6
Skądś to znam.
Wygrywamy 2-0, wchodzi Mathieu, i zaraz się robi nieciekawie.
0
2-1.
0
Tym razem dobra decyzja.
3
Sędzia porozdawał kartki to się ogarną w II połowie, bo za dużo się wydaje piłkarzom Villarealu. A karny dla mnie bez dyskusji. otwarta droga do bramki by była, a Asensio faulował.
0
To prawda że mamy już 70 goli w tym roku?
0
Co? Już 70 goli w 2016? W MARCU?
0
Gdyby rzucił się w druga stronę to by spokojnie obronił, ale gol to gol, brawo Ney.
0
Ale podanie Leo. :o
0
Czemu nie komentuje już od jakiegoś czasu Mirosławski?
0
Jak gramy?
0
Lucho jest geniuszem. :)
2
To jest wina odpuszczania, które są notoryczne u nas. Było tak teraz z Arsenalem, na wiosnę z Bayernem, z PSG. Gdyby wynik nie był roztrzygnięty do końcówki dwumeczu to byśmy cisnęli ile się da. A tak się oszczędzamy i nie zdychamy na koniec sezonu jak inne zespoły. Tak jak uważam.
Edit: dodatkowo do tego dochodzi brak Xaviego, który wchodził za Andresa i uspokajał grę.
0
http://static.fangol.pl/content/c/7/c/c7c627989b0987dd3746278234a2f03b-554.jpg
Siwy odleciał całkiem..
3
Pierwsze co zobaczy obca cywilizacja na Ziemi to będzie kompleks Madrytu wobec Barcelony.