Nic się nie robi samo z siebie, musisz posprawdzać czy shitu Ci nie na ciągnęło z jakimiś programami. Ściągnij CCleaner i odinstalowywuj wszystko co Ci nie potrzebne.
Jestem mega zwolennikiem tego transferu, a cenę trzeba po prostu zaakceptować. Wielki szacun dla Bilbao że nie są ciepłymi kluchami i nie idą na ugodę.
0
1-1
84
Tylko nie marudzić w pierwszej połowie.
36
A Ty byś chciał żeby pieniądze, na które ty zasuwasz w pracy, poszły na spłatę kredytu na samochód Twojego szefa? To jest nie realne.
0
Który Battlefield najlepszy pod względem fabuły?
1
Nic się nie robi samo z siebie, musisz posprawdzać czy shitu Ci nie na ciągnęło z jakimiś programami. Ściągnij CCleaner i odinstalowywuj wszystko co Ci nie potrzebne.
1
City. Chociaż chciałbym Liverpool.
27
"Wiecie dlaczego w Realu wino piją z butelki? - bo wszystkie puchary są w Barcelonie"
Komentarz pod postem fcbarca.com na FB. :D
0
W Fifie jest tzw. ranking składu. Na jakiej postawie gra go tworzy?
4
W LIDZE Real wygrał z nami tylko raz, 3:1 w 14/15. A z Atletico w lidze nie wygrali właśnie od 2013 roku.
0
Hybrid Theory. I może Meteora. Majstersztyk, w ich wykonaniu, słucham od małego. A te nowe to niestety nie ten sam Linkin Park. :)
2
http://static.fangol.pl/content/c/f/6/cf6281dfbc8d66f69f81c027f9f60dd1-554.jpg
Genialne. :D
0
Na serio tak powiedział? Co za palant. Jakbym był na miejscu Zidane'a to nie miałby wstępu do szatni.
1
Koniec! Pięknie!
0
Jakby byli za Atletico to też byłby promadrycki teoretycznie. :D
0
Już myślałem że gwizdnie..
1
I Manitka. :))
0
Dlaczego na SopCascie są takie opóźnienia? :/
1
Za Inieste chciałbym zobaczyć Isco, to jest piłkarz stworzony do Barcelony.
1
Lewy Wielki I jeszcze nie strzelił z Wolfsburgiem, biedny onet, o czym będzie pisał.. :(
0
Dokładnie, szkoda że się nie sprawdził Jackson.
0
Atleti świetnie rozgrywa na małej przestrzeni.
3
Strzał ładny, brawo Oblak.
0
Lucho mógłby książkę napisać. Zgadzam się z prawie każdym jego zdaniem. Na pewno czytałoby się z wielką przyjemnością.
0
W czym?
0
Jestem mega zwolennikiem tego transferu, a cenę trzeba po prostu zaakceptować. Wielki szacun dla Bilbao że nie są ciepłymi kluchami i nie idą na ugodę.
0
Halilović, Roberto, Munir, czy trochę naciągane Neymar.
0
Pora idealna, ale streamy wszystkie będą zapchane.. :P
1
Jak było to sory. XI tego tygodnia w CL.
http://static.fangol.pl/content/b/7/5/b758be5770465ebc337f51a54e89a279-554.jpg
Nie oglądałem meczu PSV, rzeczywiście był lepszy od Ter Stegena?
0
Szkoda, że o 21 zaplanowałem grać w fife, nie obejrze. :((
1
Najbardziej przereklamowani piłkarze w historii/na świecie?
Ja mam dwa typy: Pele i Zidane.