24 stycznia 2016, 17:48
0
Godin zagra za tydzień?
24 stycznia 2016, 17:41
2
Bo Real jest dalej od nas niż Atletico.
24 stycznia 2016, 17:29
Alexis się rozgrzewa! :)
24 stycznia 2016, 17:23
8
Cholerny Costa i cholerne Chelsea prowadzi.
24 stycznia 2016, 17:18
Czerwona kartka dla Mertesackera...
24 stycznia 2016, 17:16
Trochę, zdecydowanie mniej niż sobie zasłużył.
24 stycznia 2016, 14:42
4
Uwielbiam patrzeć jak gra, najlepsza "9" na świecie.Wszystkiego najlepszego Luis!
24 stycznia 2016, 14:25
Ustaw sobie jakiś oryginalny avatar, będzie łatwiej Cię rozpoznać lecąc po komentarzach. ;)
24 stycznia 2016, 14:22
Patrząc na to co się ostatnio w PL wyrabia nie byłbym taki pewien. :D
24 stycznia 2016, 14:12
1
Nie mogę się doczekać derbów Londynu. Mam nadzieję że Kanonierzy się gładko przejadą bo Chelsea.
23 stycznia 2016, 20:30
Co za cebula... Hymn leci a jakiś burak macha jak głupi do kamery..
23 stycznia 2016, 20:29
Komentarz usunięty
23 stycznia 2016, 17:28
Uwierz mi, chciałbym.
23 stycznia 2016, 17:27
Dlaczego Unzue nosi gumowe rękawiczki? :D
23 stycznia 2016, 17:20
W tych konwersacjach pod streamami jest największy poziom patologii, serio. :D
23 stycznia 2016, 17:16
Słuchanie przez 60 minut hiszpańskiego komentarza jest straszne.
23 stycznia 2016, 17:11
Wchodzi Rakitić, odciąży Busiego i wszystko będzie znowu świetnie działać, zobaczycie.
23 stycznia 2016, 17:10
Grande Messi! W końcu! Gdzie ten co chciał go opchnąć za 250 mln?
23 stycznia 2016, 16:44
Mów za siebie.
23 stycznia 2016, 16:43
12
#Neywróć
23 stycznia 2016, 16:37
HAHAHAHAHAHAHA. Śmieszny jesteś.
23 stycznia 2016, 16:36
3
Rozumiem jęki, ale wara od Busquetsa.
23 stycznia 2016, 16:33
Ciężko nie narzekać, jeżeli się drży o wynik. Twoim zdaniem lepiej mieć wyjebane na ukochany klub, tak?
23 stycznia 2016, 16:30
Fatalny to Ty jesteś. :D
Panowie, pobudka. Jak już sam Bravo robi błędy to coś jest na rzeczy.
23 stycznia 2016, 16:24
Dokładnie.
23 stycznia 2016, 16:15
Ale mamy fart.. Co tam się odwala?
23 stycznia 2016, 16:13
Pechowe są. :P
23 stycznia 2016, 16:12
Uf..
23 stycznia 2016, 16:09
Lucho w swetrze, dziwne. :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Godin zagra za tydzień?
2
Bo Real jest dalej od nas niż Atletico.
0
Alexis się rozgrzewa! :)
8
Cholerny Costa i cholerne Chelsea prowadzi.
0
Czerwona kartka dla Mertesackera...
2
Trochę, zdecydowanie mniej niż sobie zasłużył.
4
Uwielbiam patrzeć jak gra, najlepsza "9" na świecie.
Wszystkiego najlepszego Luis!
0
Ustaw sobie jakiś oryginalny avatar, będzie łatwiej Cię rozpoznać lecąc po komentarzach. ;)
0
Patrząc na to co się ostatnio w PL wyrabia nie byłbym taki pewien. :D
1
Nie mogę się doczekać derbów Londynu. Mam nadzieję że Kanonierzy się gładko przejadą bo Chelsea.
1
Co za cebula... Hymn leci a jakiś burak macha jak głupi do kamery..
1
Komentarz usunięty
0
Uwierz mi, chciałbym.
0
Dlaczego Unzue nosi gumowe rękawiczki? :D
1
W tych konwersacjach pod streamami jest największy poziom patologii, serio. :D
0
Słuchanie przez 60 minut hiszpańskiego komentarza jest straszne.
0
Wchodzi Rakitić, odciąży Busiego i wszystko będzie znowu świetnie działać, zobaczycie.
1
Grande Messi! W końcu! Gdzie ten co chciał go opchnąć za 250 mln?
1
Mów za siebie.
12
#Neywróć
0
HAHAHAHAHAHAHA. Śmieszny jesteś.
3
Rozumiem jęki, ale wara od Busquetsa.
1
Ciężko nie narzekać, jeżeli się drży o wynik. Twoim zdaniem lepiej mieć wyjebane na ukochany klub, tak?
0
Fatalny to Ty jesteś. :D
0
Panowie, pobudka. Jak już sam Bravo robi błędy to coś jest na rzeczy.
1
Dokładnie.
1
Ale mamy fart.. Co tam się odwala?
0
Pechowe są. :P
1
Uf..
0
Lucho w swetrze, dziwne. :D