0

Godin zagra za tydzień?

2

Bo Real jest dalej od nas niż Atletico.

0

Alexis się rozgrzewa! :)

8

Cholerny Costa i cholerne Chelsea prowadzi.

0

Czerwona kartka dla Mertesackera...

2

Trochę, zdecydowanie mniej niż sobie zasłużył.

4

Uwielbiam patrzeć jak gra, najlepsza "9" na świecie.

Wszystkiego najlepszego Luis!

0

Ustaw sobie jakiś oryginalny avatar, będzie łatwiej Cię rozpoznać lecąc po komentarzach. ;)

0

Patrząc na to co się ostatnio w PL wyrabia nie byłbym taki pewien. :D

1

Nie mogę się doczekać derbów Londynu. Mam nadzieję że Kanonierzy się gładko przejadą bo Chelsea.

1

Co za cebula... Hymn leci a jakiś burak macha jak głupi do kamery..

1

Komentarz usunięty

0

Uwierz mi, chciałbym.

0

Dlaczego Unzue nosi gumowe rękawiczki? :D

1

W tych konwersacjach pod streamami jest największy poziom patologii, serio. :D

0

Słuchanie przez 60 minut hiszpańskiego komentarza jest straszne.

0

Wchodzi Rakitić, odciąży Busiego i wszystko będzie znowu świetnie działać, zobaczycie.

1

Grande Messi! W końcu! Gdzie ten co chciał go opchnąć za 250 mln?

1

Mów za siebie.

12

#Neywróć

0

HAHAHAHAHAHAHA. Śmieszny jesteś.

3

Rozumiem jęki, ale wara od Busquetsa.

1

Ciężko nie narzekać, jeżeli się drży o wynik. Twoim zdaniem lepiej mieć wyjebane na ukochany klub, tak?

0

Fatalny to Ty jesteś. :D

0

Panowie, pobudka. Jak już sam Bravo robi błędy to coś jest na rzeczy.

1

Dokładnie.

1

Ale mamy fart.. Co tam się odwala?

0

Pechowe są. :P

1

Uf..

0

Lucho w swetrze, dziwne. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?