Owszem, wielki szacunek za to co robią, bo to jest niesamowite że drużyna która powinna walczyć o utrzymanie bije się o mistrzostwo. Jeżeli wygrają z Arsenalem, to szczerze będę im kibicował w dalszej prostszej już drodze to tytułu.
Rzadko kiedy tak się emocjonuje Premier League, ale nie mogę się wprost doczekać meczu Arsenal - Leicester. Mam wielką nadzieję że Kanonierzy ich ograją, należy im się w końcu to mistrzostwo. Aż szkoda patrzeć, że taki klub jest tyle bez mistrzostwa.
Przecież ten samochód jest cudowny. Jak z resztą dużo z lat 50. Włoskie piękno wrodzone, wspaniały samochód, gdybym miał tyle siana co Leo to z pewnością kupiłbym take cudo, myślę że nie jedno. Wyobraź sobie jaka to duma jechać takim autem po mieście...
0
Naprawdę?
0
Brawo!
1
Pazdan daje rade.
1
Tylko ja za Arsenalem?
2
I dlatego nie mają prawa protestować o sprawiedliwość?
0
Dawać tam z nimi Gunners!
3
Oby się udało, to dobry krok w stronę odmłodzenia kadry.
0
http://www.fcbarca.com/66461-busquets-najlepszy-pomocnik-na-swiecie.html?utm_source=newsList&utm_medium=newsList&utm_campaign=mainpage&p=2
;)
2
Mi też, głównie ze względu na pajaca za ich sterami. ;)
1
W Anglii są dwa puchary, F.A. Cup i Capital One Cup. Który z nich liczy się do ewentualnej potrójnej korony?
0
#throwbackwednesday
0
To nie klub, ale jak Włosi mają przepiękny hymn, jak go śpiewają przed meczem to jest coś pięknego.
4
Pierwsza gospodarka świata obecnie.
2
Owszem, wielki szacunek za to co robią, bo to jest niesamowite że drużyna która powinna walczyć o utrzymanie bije się o mistrzostwo. Jeżeli wygrają z Arsenalem, to szczerze będę im kibicował w dalszej prostszej już drodze to tytułu.
1
Rzadko kiedy tak się emocjonuje Premier League, ale nie mogę się wprost doczekać meczu Arsenal - Leicester. Mam wielką nadzieję że Kanonierzy ich ograją, należy im się w końcu to mistrzostwo. Aż szkoda patrzeć, że taki klub jest tyle bez mistrzostwa.
14
Mes Que Un Club. Pamiętajcie.
1
Jako wierny fan Coca Coli muszę być przeciwko, ale najważniejsze żeby siano się zgadzało. :D
4
https://pbs.twimg.com/media/CauoGSUWIAAZyNO.jpg:large
Lepiej widać. ;)
4
Interstellar. Genialny film.
2
Wykosztujemy się na szklankę i zostaniemy z ponad 30 letnimi obrońcami z wahaniami formy. Niezbyt dobry pomysł.
20
Niech wszyscy hejterzy Rakiticia wezmą sobie do siebie tą tabelkę. Oczywiście gdyby nie kontuzja to Leo byłby 1. ale to nie umniejsza roli Rakiety.
0
"Król" powrócił na okładki! Tym razem z przyrostkiem "gol". No w końcu, już się martwiłem..
0
Bravo - Pique - Busi - Messi - Neymar
MATS - Alba - Arda - Iniesta - Munir
Poziom techniki tej pierwszej czwórki w polu jest ogromny, więc myślę że najlepiej by się nadawali.
1
Przecież ten samochód jest cudowny. Jak z resztą dużo z lat 50. Włoskie piękno wrodzone, wspaniały samochód, gdybym miał tyle siana co Leo to z pewnością kupiłbym take cudo, myślę że nie jedno. Wyobraź sobie jaka to duma jechać takim autem po mieście...
0
Dzięki. ;)
1
Ale jesteś śmieszek. Serio pytam.
0
Które kluby z Europy walczą jeszcze o potrójną koronę oprócz Barçy?
1
Barcelona: 12 (1941/42)
Real: 11 (1947/48)
3
"Większość" Raptem parę osób, może z 5.
22
Levatne dzisiaj trzeba pochwalić.