Najśmieszniejsza opinia w internecie obecnie buszująca to że Guardiola miał samograj w Barcelonie, samograj w Bayernie i idzie do samograja City. To jest śmieszniejsze niż stawianie Lewego ponad Suareza, czy uważanie że Premier League jest najlepsza na świecie.
2
Neymar jeden z najlepszych dzisiaj, ale jedna zła decyzja i o wszystko zapomniane.
1
Słupek vol. 2164681584
0
Chyba Neymar dzisiaj najlepszy.
79
Wy te hejty na Rakiticia to piszecie już z przyzwyczajenia? Ja nie widzę żadnych większych błędów z jego strony.
14
A miało być 7-0 w 1. połowie. XDD Oj, nic się nie uczycie..
5
Widać brak Busiego, ten chłopak jest nieoceniony. A za Alvesa Vidal w 2. połowie.
0
Dziwne, bo na Bein też pokazało że Misses next match. Dziwne.
2
Mielibyśmy jedno Mistrzostwo więcej.
2
Ronaldo
0
Suarez co za walka, pięknie.
1
Wow! Messi!
Jednak nie..
0
Ziomki od kosiarki dały czadu. :D
0
Już spam.. Kto zatrudnia tych ludzi?
0
Fajny materiał teraz o Ney'u na Eleven leci.
0
Tutaj komentować, czy pod głównym? :D
3
Kiedyś te zdjęcia będą bezcenne.
https://www.facebook.com/neymarjr/photos/a.148480921854266.16269.148456285190063/1014062438629439/?type=3&permPage=1
3
Najśmieszniejsza opinia w internecie obecnie buszująca to że Guardiola miał samograj w Barcelonie, samograj w Bayernie i idzie do samograja City. To jest śmieszniejsze niż stawianie Lewego ponad Suareza, czy uważanie że Premier League jest najlepsza na świecie.
0
Bo gra 2. i 3. drużyna Bundesligi?
0
Trochę farcik.
0
Lewy drugi, Aguero 3.
0
Jestem jedyny który kibicuje City w tym meczu?
0
Jeżeli chodzi o ten moment, zgoda. Ale w tym sezonie Neymar jest najlepszy na świecie. Ale Messi goni.
0
Arsenal to od zawsze ma pecha do kontuzji.
0
Mi Katar pasuje, nie oszpeca, a siano jest. W sumie i to Pepsiki bym przebolał, żeby tylko siano się zgadzało.
0
A ja byłbym wściekły jako wierny fan Coca Coli. Poza tym logo Pepsi wygląda idiotycznie i nie chciałbym go na naszych koszulkach.
0
Wrzuć film na ten działający i po problemie, a ten niedziałający sformatuj raz jeszcze.
0
Pendrive ma zły format, spróbuj inny.
0
http://www.futhead.com/16/squads/8970553/
Tak to w fifie by wyglądało. :D
0
Nie bardzo miałem kogo, bo powtarzały by się narodowości. ;)
2
Fajny pomysł z tą XI różnych narodowości, oto mój typ:
Buffon, Alaba, Godin, Terry, Lahm, Busquets, KDB, James, Neymar, Lewandowski, Messi.