20 grudnia 2015, 13:44
2
Wenger approves :D
20 grudnia 2015, 13:42
4
Messi trenuje minę na Zurych :D
20 grudnia 2015, 13:26
0
Suarez MVP :D
20 grudnia 2015, 13:23
Mamy to! Plakietka jest nasza! :D
20 grudnia 2015, 13:06
3
Bravo kocur :D
20 grudnia 2015, 13:05
To Argentyńscy kibice tak pięknie śpiewają cały mecz?
20 grudnia 2015, 12:57
1
Suarez... Nic więcej nie powiem. Hahahaha Szpaku mistrz :D
20 grudnia 2015, 12:46
Ale gramy. Coś pięknego.
20 grudnia 2015, 12:44
Co on robi, fenomenalnie Neymar!
20 grudnia 2015, 12:42
Neymar zaraz dziabnie, jestem pewny ;)
20 grudnia 2015, 12:38
Busi co za podanie. :O.
20 grudnia 2015, 12:05
5
2. Raz strzela w każdych rozgrywkach. Najlepszy piłkarz w historii. Messi.
20 grudnia 2015, 12:00
Szpaku się poprawił, przeprosił, ale nie, trzeba mu wytknąć. Oglądającie mecz a nie się zajmujecie ludzkimi pomyłkami.
20 grudnia 2015, 11:58
A tymczasem Ancelotti w Bayernie od następnego sezonu.
20 grudnia 2015, 11:45
Często hejtujecie Rakiticia że podaje do tyłu. On nie ma innej opcji bardzo często
20 grudnia 2015, 11:40
Ajjj. Iniesta pięknie.
20 grudnia 2015, 11:39
Suarez już szaleje. :D
20 grudnia 2015, 11:32
9
Cała otoczka jak na Mundialu w Brazylii, cudownie.
20 grudnia 2015, 11:14
7
Najlepszy piłkarz jesienii w Bundeslidze wg Kickera to Douglas Costa. Lewy 8. A "eksperci" chcieli mu dać Złotą Piłkę...
19 grudnia 2015, 12:56
LO na zmianę tak? Bo nie wiem co jest nie tak z Jordim. A trzeci bramkarz jest niepotrzebny moim zdaniem.
19 grudnia 2015, 12:52
Może Leoś przeznaczy swój kamień na cele charytatywne? Przy tym te "miliardy" na Haiti mogą się schować.
19 grudnia 2015, 00:40
Nie oddajemy go przecież od tak. Są tam ludzie, którzy się na tym znają i uznali, że Grimaldo nie prezentował się wystarczająco dobrze aby grać w 1. drużynie.
19 grudnia 2015, 00:35
Najlepszy piłkarz w historii.
18 grudnia 2015, 17:56
Mylisz znaczenia. Miej więcej dystansu, serio.
18 grudnia 2015, 17:09
Miały być zaległe oceny, ale ani słuchu po nich.
17 grudnia 2015, 15:09
Aaa haha :D
17 grudnia 2015, 14:59
Co? :D
17 grudnia 2015, 14:48
6
Legendarne zdjęcie: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/12346553_983646911713981_416552239830405283_n.jpg?oh=38c6506ffcba1ed07a4087b0177992ba&oe=5717E342
17 grudnia 2015, 14:28
Hahaha :D Trochę jak w podstawówce, ale bardzo dobrze powiedział :D
17 grudnia 2015, 11:52
Co powiedział?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Wenger approves :D
4
Messi trenuje minę na Zurych :D
0
Suarez MVP :D
0
Mamy to! Plakietka jest nasza! :D
3
Bravo kocur :D
0
To Argentyńscy kibice tak pięknie śpiewają cały mecz?
1
Suarez... Nic więcej nie powiem. Hahahaha Szpaku mistrz :D
0
Ale gramy. Coś pięknego.
0
Co on robi, fenomenalnie Neymar!
1
Neymar zaraz dziabnie, jestem pewny ;)
0
Busi co za podanie. :O.
5
2. Raz strzela w każdych rozgrywkach. Najlepszy piłkarz w historii. Messi.
3
Szpaku się poprawił, przeprosił, ale nie, trzeba mu wytknąć. Oglądającie mecz a nie się zajmujecie ludzkimi pomyłkami.
0
A tymczasem Ancelotti w Bayernie od następnego sezonu.
0
Często hejtujecie Rakiticia że podaje do tyłu. On nie ma innej opcji bardzo często
2
Ajjj. Iniesta pięknie.
1
Suarez już szaleje. :D
9
Cała otoczka jak na Mundialu w Brazylii, cudownie.
7
Najlepszy piłkarz jesienii w Bundeslidze wg Kickera to Douglas Costa. Lewy 8. A "eksperci" chcieli mu dać Złotą Piłkę...
0
LO na zmianę tak? Bo nie wiem co jest nie tak z Jordim. A trzeci bramkarz jest niepotrzebny moim zdaniem.
1
Może Leoś przeznaczy swój kamień na cele charytatywne? Przy tym te "miliardy" na Haiti mogą się schować.
0
Nie oddajemy go przecież od tak. Są tam ludzie, którzy się na tym znają i uznali, że Grimaldo nie prezentował się wystarczająco dobrze aby grać w 1. drużynie.
0
Najlepszy piłkarz w historii.
2
Mylisz znaczenia. Miej więcej dystansu, serio.
2
Miały być zaległe oceny, ale ani słuchu po nich.
0
Aaa haha :D
0
Co? :D
6
Legendarne zdjęcie: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/12346553_983646911713981_416552239830405283_n.jpg?oh=38c6506ffcba1ed07a4087b0177992ba&oe=5717E342
0
Hahaha :D Trochę jak w podstawówce, ale bardzo dobrze powiedział :D
0
Co powiedział?