2

Wenger approves :D

4

Messi trenuje minę na Zurych :D

0

Suarez MVP :D

0

Mamy to! Plakietka jest nasza! :D

3

Bravo kocur :D

0

To Argentyńscy kibice tak pięknie śpiewają cały mecz?

1

Suarez... Nic więcej nie powiem. Hahahaha Szpaku mistrz :D

0

Ale gramy. Coś pięknego.

0

Co on robi, fenomenalnie Neymar!

1

Neymar zaraz dziabnie, jestem pewny ;)

0

Busi co za podanie. :O.

5

2. Raz strzela w każdych rozgrywkach. Najlepszy piłkarz w historii. Messi.

3

Szpaku się poprawił, przeprosił, ale nie, trzeba mu wytknąć. Oglądającie mecz a nie się zajmujecie ludzkimi pomyłkami.

0

A tymczasem Ancelotti w Bayernie od następnego sezonu.

0

Często hejtujecie Rakiticia że podaje do tyłu. On nie ma innej opcji bardzo często

2

Ajjj. Iniesta pięknie.

1

Suarez już szaleje. :D

9

Cała otoczka jak na Mundialu w Brazylii, cudownie.

7

Najlepszy piłkarz jesienii w Bundeslidze wg Kickera to Douglas Costa. Lewy 8. A "eksperci" chcieli mu dać Złotą Piłkę...

0

LO na zmianę tak? Bo nie wiem co jest nie tak z Jordim. A trzeci bramkarz jest niepotrzebny moim zdaniem.

1

Może Leoś przeznaczy swój kamień na cele charytatywne? Przy tym te "miliardy" na Haiti mogą się schować.

0

Nie oddajemy go przecież od tak. Są tam ludzie, którzy się na tym znają i uznali, że Grimaldo nie prezentował się wystarczająco dobrze aby grać w 1. drużynie.

0

Najlepszy piłkarz w historii.

2

Mylisz znaczenia. Miej więcej dystansu, serio.

2

Miały być zaległe oceny, ale ani słuchu po nich.

0

Aaa haha :D

0

Co? :D

0

Hahaha :D Trochę jak w podstawówce, ale bardzo dobrze powiedział :D

0

Co powiedział?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?