0

Hahahahahahahahahahahahah

1

Niby mamy słabą defensywę a tu prosze , aż 4 nominowanych :)

1

A gdzie był Ronaldo w fazie grupowej na mundialu ? Z reszta, komu ja to mowie..

1

Messi dostanie ZP bez dwóch zdań , Najlepszy Piłkarz mundialu plus pobity rekord Zarry i prawie Raula a Ronaldo co w tym sezonie pokazał ? 20 bramek z czego polowa z karnych ? Haah śmieszne żal i tyle, gdyby nazywał sie inaczej niż Ronaldo i grał w innym klubie nie bylo by mowy nawet o nominacji do nagrody.. No ale kasa kasa kasa.. Jak Ronaldo wygra ro wiadomo ze kupionymi glosami

0

Messi !!! Juz widzę w dupy Hała dzieci :P

0

I znowu Brak Montoi.. Brak słów ..

0

Aha :) i co ? Jajco xD

0

Co Neymar by powiedział na granie w okręgówce ? Np LKS Janosik Sieniawa :-D My dostajemy tam Piwo za wygrany mecz :-D a za awans skrzynkę :-D

0

Ale pajac z Ciebie xD

0

Myślisz ze City i PSG nie stać ?

0

Munir* miało być XD ...

0

Munir * sorki...

0

Czemu minut gra w Hiszpani ?? Miał grac w Maroko

0

Mimo* ..........

0

Fajnie oceniłeś , nawet nimi tej straty zgadzam się że Messi zasłużył na 6,5 ;) za stratę gola trzeba winić obronę :)

0

Jeśli Montoya odejdze z Barcy z powodu ze Luiz nie dawał mu szansy to osobiście się przejade i wyje... LE miedzy oczy !

0

No tak racja i szacun , ale to nie zmienia faktu ze ma pedalski fryz xD nie mam nic do niego ale.. No musiałem to napisać xD ciezko mi patrzeć na niego xD

0

Ale Bale ma pedalska fryzurę OMG

0

Może i dostane bana ale musze to napisać , prze chuj z Ciebie Leoo !!!

0

Ja Pier... Respekt Leo :)

0

Hahah za co dostałeś bana :) ?

0

Skład dobry ale nie oszukujmy się , Barta nie zagra.. A Mascherano na Śo..

0

Jeśli tak bedzie to nie słusznie, ZP powinien dostać Messi ! Nie wiem co wy widzicie w tym Ronaldo.. Suarez , Neuer , Messi najlepsza 3 świata , i w d**** mam cala five i wasze zdanie :)

0

Fajne by były koszulki np z DC lub Vans hah :D

0

Dokładnie :-D mozna kochać futbol ale jak ma się takie ruchanko jak Shakira to panie, pewnie gra z masztem do góry w każdym meczu :-D

0

Każdy ma swoje zdanie, ja wierze w niego że eksploduje talentem w przeciągu 2 lat :)

1

Poczekaj ze 2 lata i odpowiedz sobie na pytanie co nam z Neymara, dla mnie to mega talent który moze być kiedys najlepszym piłkarzem świata :)

0

Wymiana Eto plus chyba 30 mln za Ibre

0

Znowu nie gadajcie ze za czasów Laporty były lepsze transfery, bezsensowna wymiana Ibry za Eto z dopłata grubych milionów , fakt Ibra wartościowy gracz ale wiadome bylo ze nie wpasuje do stylu gry Barcelony, kupno chryszczynskiego ? Nie wiem jak się pisze chodzi o tego ukraińskiego obrońcę , transfer w dyche, Rosell załatwił nam Neymara , obecny prezydent Suareza, ale klapy jak z Alexisem, czy Yaya były wiec i Laporta i Rossel byli do bani..

0

Oby wykorzystał a przede wszystkim dostal szanse.. Teraz tylko w nim nadzieja na udany sezon..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?