0

Co się stało z Modriciem ?

0

Mam pytanie, gdzie będzie można obejrzeć jutrzejszy mecz F.C Barcelona A.S Roma ?

0

Tadek to ty ???

0

Komentarz usunięty

1

Twoje Gimnazjum jest na z wysokim poziomie w stosunku do Ciebie panie Luca ;)

1

Nie mogę się doczekać debiutu Pumby w barwach Barcelony :D kozak jak Yaya ;p

5

Fani Realu mówili ze przez kontuzje przegrali tamten sezon, Barcelona pokazuje ze nawet z taka plaga kontuzji można wygrywać ;) ze nawet bez podyktowanych karnych można wygrywać bo Barca to więcej niż klub. ;)

0

Pasuje,pasuje :P

0

A na necie ?

0

Czy na Eleven pokażą mecz ?

0

Kurczę ;/ jak mnie to wkurza... Ze tez nie ma stacji na której wszystko chodzi...

0

Czy Ligę mistrzów tez pokazują na Eleven ? Bo nie mam nc+ a na playerze Eleven mi chodzi...

0

0

Komentarz usunięty

1

Marca ze co ? Sam Messi jest warty tyle co Ronaldo Bale Benzema. A cale nasze trio warte jest pewnie tyle co cała wyjściowa 11 stka Realu Madryt. Sory jesli obraziłem tym fanów Realu no ależ czy nie mam racjii ? MU za Neymara chciało doc 200 mln a PSG za Messiego 500 mln... Suarez za 80 mln. Tez by poszedł

0

Ja gram amatorsko w piłkę w okręgówce od 3 lat uwielbiałem i grywałem na lewym skrzydle , jestem niski i szybki wydawało mi sie ze nie ma dla mnie lepszej pozycji niestety na tej pozycji gra również 2 moich kolegów którzy sa lepsi ide mnie trener z przymusu ustawiał mnie na środku pomocy okazało sie to strzałem w 10 czuje sie jak ryba w wodzie na tej pozycji i sam nie wiem jak mogłem być skrzydłowym...

6

Wg mnie Bravo należy do top 5 najlepszych bramkarzy na świecie ;)

1

Bravo Alves Pique Verma Mathieu Busi Rakieta Iniesta Messi Suarez Rafinha. Taka powinna być 11 Pedro w drugiej połowie jak coś bo wg mnie Rafinha zasłużył by znowu wyjść w wyjściowej 11 a Pedro gra wspaniale ale tylko jak wchodzi z ławki ;)

2

Czemu dajecie takie niskie oceny Mathieu ? Zagrał najlepiej chyba z calej naszej obrony miał tylko wpadkę z karnym ale zrehabilitował sie pięknym wślizgiem w 2 połowie dogrywki

3

Po co jadą Turan i Vidal skoro i tak grać nie mogą ?

2

I to są prawdziwi kibice a nie te ..... z Argentyny

0

Uwaga z ostatniej chwili Polsat zdecydował ze za mecz trzeba zapłacić 40 zl

0

Aha ?

0

Czemu na yt nie mogę oglądać meczu live ze smartfona ? A na lapku normalnie idzie...

0

W końcu na cos przyda się Cyfrowy Polsat :D

6

Czy to był kamień z napisem love ?

0

O jakiej obietnicy nowa ? Co obiecał Leo Samuelowi

0

Bardzo prosze redakcje o zmienie nazwy newsa na Popoludniowy przeglad prasy FCBarca.com bo porannym to on u nas nie jest :/

0

Najlepszy scenariusz to 4-0 gol Messiego Suareza Neymara i w 90 minucie Xaviego :d

0

Neymar to tez nie nawisko a Douglas ? Hmmm kto to wie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?