reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jutro mam wesele kuzynki... masakra kto normalny robi 1 maja wesele... na dodatek jutro gra Barca w LM. MASAKRA...
0
Poleci ktoś jakąś komedie?
0
Heh no pewnie masz racje ale kurde czerwona mi się widzi bardzo :p
0
Kurcze szkoda...
0
https://gomez.pl/pl/product/polo-ralph-lauren-bejsbolowka-classic-sport-red-a81-ah099-c6499/size/OS?gclid=EAIaIQobChMIwb_E1ejI4QIVApl3Ch2vywSiEAEYASABEgI2Z_D_BwE
Może zaryzykuje ale atakuje mnie granica zdrowego rozsądku czy to nie przesada dawać 160 zł za czapkę.
0
Wiym a ja dalej mam tapete z marca ziomuś
0
Planuje kupić czapkę z daszkiem czerwona z Polo Ralph Lauren. Ma ktoś warto? Dodam ze mam małą głowę i trochę odstające uszy i ogólnie w czapkach wyglądam zle ale lubie je nosić i model classic sport wydaje się małą czapką z małym daszkiem to może choć w niej jakoś będę wyglądał ;p
0
ma kto kalendarz na kwiecień?
0
Co w Islandi jest tak fajnego że wszyscy tam chcą mieszkać? Poza dobrymi laskami chyba nic... ja wybrałbym Szwajcarie lub USA (Miami)
9
Kilka postów temu pisałeś dobranoc wszystkim i co nie poszedłeś? Oszust!
4
Czy ty oglądałeś mecz z klapkami na oczach? szarpał skrzydłem gubił rywali i idealne klepki z Messim które doprowadziły do 3 groźnych sytuacji. mecz na wielki plus.
0
Czemu ace stream wykrywa mi jako wirus?
2
Podoba mi się ale jest to zbyt ofensywny skład dla stylu Valverde...
0
Nie pokażą jutro meczu na eleven?
3
Dajcie spokój. W Barcelonie nie mialby szans się wybić bo mamy za dobrze obstawione skrzydła podejrzewam ze miałby u nas mniej minut niż Malcolm to nadal nie poziom na Barcelone a w Realu gra z braku laku.
2
Zalando
0
Nawet jak przejdziemy te 3 drużyny ludzie i tak napiszą "Messi w lidze Angielskiej by był nikim"
0
Idzie na eleven?
0
Jak sprawuje się wgl Bellerin? Był kiedyś naszym celem a teraz cicho o nim
0
Co sądzicie tak obiektywnie o Reguillonie? Patrząc na tylko samą grę mam wrażenie że na tle całego Realu grał najlepiej.
0
Ale bym ją kochał
0
2 opcja. Ja pracuje 12 h dziennie i w soboty 9 h i średnio 1-2 dni wolnego w tyg i zarabiam 5k maksimum (zależy ile wyrobie w miesiącu bo raz mam więcej wolnego raz mniej) i w sumie to wcale nie kokos a czuje się spoko nawet mam sile po pracy porobić coś ze znajomymi ;p także dla takieg mnie co jestem przyzwyczajony robić dużo to jest spacerek ;p
1
Super
0
Samo przejdzie nawet nie będziesz wiedział kiedy
0
Jestem z przyszłości. skąd wiedziałeś KOLO?
0
Nie lepiej kupic na playerze? 15 ziko i masz msc oglądania w tym 2 el clasico więc chyba warto ;p
1
Oby tylko eleven na playerze nie padło.
1
Aha no mhm ahaaa no aha mhm no. A Isco nie ma problemów no ekhm.
0
Adaś nawet dziś by lepiej skoczył niż Hula.
2
Komentarz usunięty