1

@Asturyjczyk Oni tam sobie mogą gadać. Dostają kasę za kopanie tylko piłki i jeszcze mają problemy. Nie będą chcieli grać z Griezmannem, będą grali na zwolnienie kogoś, to ich życie zamieni się w piekło przez kibiców. Gwizdy, nachodzenie na dom itd.

0

@Rewolucja123 spokojnie, będzie taka sama jak konferencja Valverde.

0

@BarcaInfo to niech poczeka kilka sezonow. Jeszcze będzie prosił o 80 mln. O Savicu ktoś Słyszał? A też chcieli 100 mln za niego.

0

@Janiama piłkarze Monaco miło nie będą wspominać epizodu z Henrym, a to był wybitniejszy piłkarz niż ci co wymieniles.

11

No właśnie. Przeciwnik stosuje wysoki pressing i ciężko z niego wyjść. Dziwne, że tylko wy nie potraficie tak naciskać. To też jedna z części filozofii. Wy od niej odeszliscie. Właśnie sam powiedziałeś, że już jesteście za słabi. Liverpool czy Roma nie mieli problemu wychodzić spod waszego nedznego preesingu. Takie gadanie możesz dzieciom wciskać. City Pepa gra dobrze bez Xaviego i Iniesty.

0

@SuperPatsonFCB Musisz po prostu wyczuć sprzęgło. Co ciężko zrobić na nowym samochodzie. Dlatego  wpieprzasz silnik na 2.5 k obrotów, puszczasz płynnie sprzęgło, puszczasz ręczny i jazda. Tam nawet można zrobić myk, że jak puścisz ręczny i nie ruszy ci samochód, to puszczasz sprzęgło i dzida do przodu. Ważne, by nie spadł. Benzyna, to benzyna. Od tego ma obroty. Bez wycia, to można parkować na parkingu pod lidlem na płaskiej ziemi. Zresztą dopiero później się nauczysz. Jeszcze nie jeden raz ci zgaśnie samochód.
@Varkond Bo jeszcze nie spotkałeś chamów na drodze co na wzniesieniu podjeżdżają ci na cm pod dupsko. Zawalisz lekko ruszanie z hamulca, sprzęgło ci nie tak pójdzie, spadnie ci samochód nawet lekko i tyle. Z ręcznego szybciej też ruszasz.


6

@Odesseiron Cały zarząd jest nieudolny. Nagle jak powiedział coś po nie waszej myśli, to ciśniecie po nim, a jak ja jako jeden z nielicznych cisnąłem go za niszczenie Barcy, za nie udolność, to byłem przez was krytykowany i wypominaliście ile, to on transferów dobrych nie przeprowadził. 

0

@cudak321 Polska została w tyle po prostu. Zobacz w Brazylii. Tam gry w piłkę uczą się na podwórku przed domem, ale szansę muszą dostać na grę i trening z profesjonalistami i ją dostają. A w Polsce? Czemu do klubów 2-3 ligowych sprowadza się Ukraińców czy kogo tam, a nie stawia na młodych? W ekstraklapie na młodych nie stawiają w ogóle. W Niemczech, w Anglii wychodzą z założenia, że po co mają płacić 100k funtów tygodniowo Krychowiakowi, jak na zbliżonym poziomie mogą mieć własnych juniorów, a jak już kupują, to tylko cracków jak Lewy.

2

@Chwytliwy skoro Dembele tam nie gra u Valverde, to tym bardziej utalentowany junior.

0

@Chwytliwy Co się tak prujesz. Nie wiedziałem, że kogoś może urazić słowo random XDD. Każdy z nas jest tu randomem - czytaj losową osobą.

0

@Chwytliwy Dyskusja jest o Bale'u i przyjmuję, że miałbyś takie same zdrowie jak on. Piszę o człowieku, którego trapią kontuzję, a nie o jakimś randomie z Podlasia, który byłby zdrowy. Zresztą, gdyby Bale był zdrowy, to byłby teraz w innym miejscu. Nie widzisz, aby strasznie chciał wracać na boisko? Nie widzimy ich na codziennie. Psychika niby zmieniła by coś? Co ma jeszcze robić? Idzie na rehabilitacje i wraca do domu odpocząć. W domu ma jeszcze męczyć i katować ciało?
@moronw Jakbym miał siedzieć większość sezonu na zwolnieniu i zarabiać 17mln € lub połowę tego w innym klubie, to wybrałbym oczywiście tę pierwszą opcje.

4

@Chwytliwy Walczyłbyś, żeby wrócić jak najwcześniej, zagrać 2 mecze, a potem znowu wrócić do szpitala i zarabiać połowę mniej. To samo to on ma w Realu. Całkiem logiczne. Istne bohaterskie zasady wyznajesz.
Nie ma sensu prowadzić dyskusji o takim czymś, bo tyle nie zarabiasz, ani nie będziesz w jego sytuacji, ale większość robiła by tak samo jak Bale. Jeszcze porównać klimat Hiszpanii do innych państw.

1

@barteq Nie wychodzili z połowy, bo tak chcieli... Ten mecz raczej wygraną się nie zakończył, bo jak chcieli przycisnąć Barce, to to robili. Tak samo jak Roma czy Liverpool. Real też mógł skrzywdzić Barce. Remis z Tottenhamem i dzięki temu Tottenham gra teraz w finale. Jest się z czego cieszyć. Naprawdę.

0

@Chwytliwy Ta. Jakbyś widział na koncie 17mln € rocznie, a potem nawet połowy nie mógłbyś zarabiać, to inaczej byś śpiewał. Mając jeszcze na uwadze, że odnosisz często kontuzje i możesz nie grać + mniej zarabiać, to w ogóle...

2

@Chwytliwy No, ale patrząc obiektywnie na miejscu Bale'a też bym się nie ruszał z Realu. Gdzie dostanie taki wielki hajs? Nigdzie. Swoje się już nagrał i nawet jakby mu ktoś dał połowę obecnej pensji, to z chwały, sławy i zwycięstw nie zarobi tyle samo z reklam i premii za zwycięstwa.

3

@LODOMIR nie róbmy z Barcelony jakiś zespół z kosmosu gdzie tylko dają sobie radę kilka osób na świecie. Owszem, w Barcelonie ciężko się gra, gdy ta wyznaje swoją filozofie, ale po pierwsze nie teraz, a po drugie to jak przychodzi mecz z Roma czy Liverpoolem to taki typ zawodnika jak Jovic, pakuje hat-tricka Barcelonie.

2

@masq Ale tak jest w każdym kraju. Pchają się do koryta i 0 zmian, tylko że te bogate zachodnie kraje w tym USA się prężnie rozwijały, a Polska stała w miejscu. Znamy tę historie.

1

@Odesseiron Najpierw to musi dostać normalną szanse, a nie ochłapy z rezerwami na zgrany 1 ligowy team. I te szansy muszą być w miarę regularne, a nie 30 minut i za 2 miesiące 20 minut.

36

No tak. Zamiast przeciwnik ma się martwić jak powstrzymać Barce, to Valverde się trudzi jak powstrzymać jakiegoś dziadka Parejo. Ale to jest ta nowa filozofia - dostosowywanie się do rywala.

0

@patry295 Przecież Brandt to połyka w środku pola Coutinho i podejrzewam, że teraz i nawet Rakitica.

2

Nie rozumiem czemu Brandtem się nie zainteresowali w Barcelonie. 25 mln €... Ryzyko znikome, a mógłby być kozakiem w środku pola. Ale no tak, lepiej kupić 2 piłkarzy za 300mln € myśląc, że jeden zastąpi Inieste, ale wyszło, że będą walczyć o jedno miejsce w składzie. Badanie zawodnika w Barcelonie najlepsze na świecie widzę.

0

@Janiama głupoty same xdd. Wymagać od juniora by wszedł i był lepszy niż senior. Tak to nigdzie nie działa.

0

@Janiama głupoty, głupoty. Nawet mogę podać przykład Isco. Odrzucony w jednym klubie, a potem to historia. I takich przykładów jest duzo. Puig dominujący pomoc Celty i Huesci powinien wystarczyć. Albo Bojan i Tello. Kariery nie zrobili, ale u Pepa grali dobrze. No przecież Bojan strzelał nawet w LM bramkę z Interem, ktora by była ważna, ale sędzia nie uznał bramki.

0

@Polnar w dupie już się poprzewracalo widzę.@PrinceDamon  po prostu mógł tego nie mówić.
@Polnar Mi chodzi o Rakitica :D

3

Aż nie chce mi się rozpisywać o Suarezie, który grał słabo większość sezonu i był ciągle wystawiany do składu. To ja nie chcę wiedzieć jak on by grał dostając tyle czasu co Malcom. I to nie regularna gra. Gra jeden mecz i wchodzi dopiero za 2 miesiące. Można nie lubić Denisa, ale w pierwszym sezonie Valverde Denis też był drugi najlepszy po Messim w ofensywie, a potem był przyspawany do trybun na 6 miesięcy. Nie ogarniam tego.

3

Denerwują mnie te słowa. Jest dobry, ale czegoś brakuje by grać w Barcy. Tak tak. Potem przychodzi mecz z Roma i Florenzi ze Strootmanem gaszą środek pola Barcy jak pety. Przychodzi mecz z Liverpoolem i to samo tylko, że to już drewniak Milner i Fabinho gaszą środek pola Barcy. Ta mityczność Barcelony, to czysty mit. Nie teraz.

0

Właśnie. 196 meczów w wieku 23 lat. Jak kiedyś stawiali na młodych to już w wieku 23 lat może błyszczeć. Puiga czeka to samo. On w wieku 23 lat dopiero zacznie grać w podstawie jak do tej pory nie wyląduje w Eibarze czy Betisie.

0

Maksymalizacja potencjału. Z Messim na fałsz 9 4-3-3 i spo w 4-2-3-1 Barca by wykorzystywała swój cały potencjał. Wszędzie są wady.

12

Xavi, ale ty jeździłeś już nawet w koenigseggu za Pepa. Byś sobie dał radę. Za to Valverde to taki synek bogatego ojca. Od razu kupił sobie samochód +600 konny i nawet rok nie minął, a się nim rozbił o drzewo. Jednak bogaty ojciec samochód naprawił i drugi raz wsiadł do niego. Jeździł bezwypadkowo po własnym podwórku +300 km/h, szpanował przed laskami, a gdy postanowił wyjechać na ultra trudną drogę jak Nurburgring (Liga Mistrzów) to znowu się rozbił. Tutaj trzeba zmienić kierowcę i rozwalony silnik (kilku piłkarzy z drużyny).

4

Teraz można napisać coś w twoim stylu i innych wielkich obrońców na tej stronie:

"Manipulujesz fakty, twoja teza jest nieprawdziwa."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?