0

Jak postawi na Wague i Puiga. Gra będzie ofensywna i nie będzie tartaka w pomocy, to może zostać. Większe zaufanie i wolna ręka dla Dembele w poczynaniach na boisku, bo widać, że go to blokowało. Częstsze korzystanie ze zmienników jak Malcom, a nie zajeżdżanie Coutinho, który jest 5x gorszy od Malcoma na skrzydle. Malcom mając tyle minut co Cou niszczyłby. No i wymagam od niego męskiej ręki w stylu - Przykro mi Roberto, nie jesteś prawym obrońcą, jesteś słaby na tej pozycji i będziesz solidnym zmiennikiem do pomocy.

1

Wague od następnego sezonu w pierwszej drużynie? No w końcu. Miał być awans w styczniu. W końcu doczekamy się normalnych prawych obrońców, a nie pomocnika na PO, którego objeżdżał Milner.

1

To daje przykład, że trzeba nieraz zaryzykować ze zmianą pozycji u zawodnika.

0

To są fakty. Również dostał od Kloppa pełne zaufanie, a Semedo jest zmieniany po jednym meczu. Myślisz, że TAA nie miał słabych meczów?

12

Większość jego asyst to wrzutki, a jak Semedo biegnie to Suarez stoi w miejscu i się patrzy.

0

Też nie widzę Griezmanna w Barcelonie. Nie mam pojęcia jakby to miało wyglądać i co on miałby robić na boisku. Myślę, że to piłkarz jednego klubu. Wszystko musi być pod niego. Tak jak Dybala czy Coutinho. Można dokonać korekty i kupić ofensywnego pomocnika. Jest Dembele i Malcom zawsze może się nauczyć gry na lewym skrzydle. Gra tak Sane i gra tak Neres. Nikt nie ma z tym problemu.

Ale może Barca będzie chciała powrócić do swojego dawnego stylu. Szybcy, inteligentni i bardzo dobrzy zawodnicy, którzy wymieniają się pozycjami na boisku cały czas.

0

Nie, że więcej dałby od Suareza, bo Suarez jest jednym z najlepszych na świecie, ale połowę sezonu kopie się po czole, albo miał kontuzję. Mógłby trochę odpocząć. I dziennikarz z Le Parisien czy kto tam też poruszył ten temat. Trzeba otoczyć Messiego najlepszymi na świecie. W tej kadrze mało jest najlepszych na świecie zawodników. Ter Stegena nie liczę. Co wyciągnie, to wyciągnie, ale sam na sam czy czego już nie obroni. Nie wątpię, że grali najlepsi, ale Rakitic w każdym meczu z Busquetsem to przesada. Tartak, tartak i tartak. I wbić się do kadry, to też słabo. Szczególnie, że Valverde nie dawał szans dużo Aleni i źle rotował.

W pierwszym sezonie też pamiętam niezłą sytuację. Wtedy Denis Suarez na początku sezonu był jednym z lepszych zawodników. Co Valverde zrobił? Trybuny przez pół roku. To jest niewytłumaczalne.

0

Ktoś mu zabronił postawić Malcoma na 9 np? Mertens w Napoli działało, a jest nawet mniejszy od Malcoma XD. Nawet na serio nie wprowadził przez 2 lata żadnego młodego zawodnika. Alena większość minut w 3 lidze, PK i z rezerwowym składem w lidze. Jestem pewien, że Puig w następnym sezonie będzie grał ogony, a jest kreatywniejszym zawodnikiem od Rakitica. No i tłumaczenie, że Malcom jest słaby taktycznie i szkoda na niego postawić z drużyną z 2 części tabeli to brednie. Niby tamte zespoły miały lepszych taktycznie zawodników? To może trzeba kogoś stamtąd kupić.

0

Dlatego mam nadzieję, że dość koleżeństwa będzie i kadra będzie konkurencyjna, a nie strach posadzić Suareza czy Rakitica, bo koledzy Messiego. Zresztą dla tego drugiego już nie powinno być miejsca. Przez 4 lata w LM nie odznaczył się niczym szczególnym. Co roku cisza w najważniejszych momentach.

1

Treningi Kepy okraszone wściekłością Sarriego w pucharze Anglii nie poszły na marne.

2

I kolejna gwiazdeczka z dużą pensją i Raiolą na pokładzie. Ma wielkie umiejętności, ale tak drużyny, która wygrywa LM się nie buduje. Na trybunach siedzi Todibo. Bardzo wielki talent i chyba nawet technicznie lepszy od De Ligta. Postudiuje ustawianie się i decyzje i będzie naprawdę dobry. Na domiar tego może grać nawet na ŚPD, a pomoc w Barcy kuleje.

0

Nie. To jest różnica umiejętności. Pomoc Romy jak i Liverpoolu jest lepsza od pomocy Barcy. Rakitic musi odejść.

0

Nie wiem za kogo Griezmann miałby grać i jak. Barcelona potrzebuje ofensywnego pomocnika.

3

Z całym szacunkiem, ale Gattuso, a Xavi to jednak różnica. Gattuso porównałbym do typowego sebixa, który potrafi tylko biegać i kopać piłkę. Xavi to coś więcej. Sam mówił, że cały czas jak ogląda mecze, to myśli o taktyce itp.

0

Prawy obrońca niepotrzebny. Wague do pierwszej drużyny i zmiany między Semedo i Wague, a nie Roberto, bo to nie prawy obrońca. Milner go objeżdża... A Roberto, no cóż. Dobry jest jako zmiennik i uzupełnienie składu.

7

Hamulcowy Barcelony. Nie pierwszy raz zresztą. Pomocnik, który nie powinien grać w pierwszym składzie Barcelony razem z Busquetsem, bo jest za słaby. Nie ma tego zmysłu.

https://mobile.twitter.com/XaviTempo_/status/1098207954099232769

https://mobile.twitter.com/MessiLionel1O/status/1098579569404203008

8

Ta. AM osrało się tak samo jak Barca.

1

Hamulcowy Barcelony. Piszę to od dawna, ale jak zwykle byłem jechany. Teraz wyszło co jest nie tak.

https://mobile.twitter.com/MessiLionel1O/status/1098579569404203008

https://mobile.twitter.com/XaviTempo_/status/1098207954099232769

0

Taka sama sytuacja jak z Realem galacticos, tylko że Barcelona ma Messiego, który na dystansie całego sezonu jest znakomity i pomaga wygrywać ligę co sezon praktycznie.

0

Ja do dzisiaj nie mogę zrozumieć jakim cudem Busquets i Rakitic grali tyle czasu razem w pierwszym składzie. Naprawdę. Profanacja piłki nożnej!

0

Jak usunie zgniłe jabłka i będzie techniczna pomoc, będzie stawiał na serio na młodych piłkarzy - Puig, Wague, to niech sobie zostaje

0

O ile mi wiadomo, to Barca jest pierwszą drużyną w historii, która zmarnowała przewagę 3 bramek 2 razy z rzędu w dwumeczu XD.

0

2 razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, bo za każdym razem jest inna woda. Co zabrania podjąć pracę 2. raz w Barcelonie? Nic. Tylko raczej nie przyjdzie do Barcy, bo w City ma lepszych zawodników oprócz Mesjasza. Fakty. No i nie chce pracować z tymi samymi zawodnikami pewnie, bo musiałby ich trochę ustawić do pionu. Może, by przyszedł, ale jak będą kompletnie inni zawodnicy.

10

Jedyny plus tej porażki jest taki, że ludzie przejrzeli na oczy i zrozumieli, że Busquets i Rakitic nie mogą grać razem w składzie i prawdopodobnie nie będzie takiej samej katastrofy jak ta w Realu tylko szkoda, bo Barca zapisała się na kartach historii największych przegranych czy jak kto woli określenie na "F".

Wszystko zamazywał Messi. To on kreował za Rakitica, Busquetsa, prawego obrońcy i skrzydłowego. WOW. Przejmował od nich piłkę i cisnął do przodu, a oni stoją i się patrzą. Być może pasuje do Barcy Rakitic, ale nie może grać 2 ŚPD w składzie. Wszystko wskazuje na to, że się w końcu doczekamy technicznej i ofensywnej pomocy. Tak jest! No w końcu :D

2

Denis jest słaby, ale w ofensywie, kontrolowaniu gry dałby więcej niż Rakitic.

1

Jak ktoś z ciebie żartuje to odrazu zgłaszasz komentarz xddd.

0

No i w pierwszej połowie Barca wychodziła na połowę Liverpoolu 1 na 10 minut. To samo w drugiej połowie.

0

Może i jest na poziomie Barcy, ale 2 czy 3 ŚPD w składzie to zamach na najlepszą filozofię na świecie, którą Barca powinna chronić.

0

Jestem nudny i większość może miała też dość tego ciągłego gadania od Xaviego o DNA Barcy, ale to jest racja. Profanacja piłki nożnej!

0

Niech on już poleci. Wiedziałem, że będzie kosa jak w typowej amerykańskiej firmie, ale nie aż taka. Obecność tego człowieka w zarządzie Barcy wyjaśnia tartak w pomocy i brak wzmocnień do niej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?