2

I jeszcze coś dodam. Valverde nie wie co to mądre rotacje. Chciałem zobaczyć Puiga z najlepszymi w składzie, ale się nie doczekam. Młody odchodź. Nie ma to sensu.

8

Nie no ręce opadają. Ma się coś zmienić w następnym sezonie? Roberto na PO, drewno w środku pola. Będzie jeszcze gorzej powiadam wam i przez Valverde sprzedadzą dobrych graczy jak Malcom czy Coutinho. A Puig odejdzie, albo zasiedzi się na trybunach, że straci umiejętności. Pewno będą tłumaczyć to tym, że nie był gotowy XD.

11

Nie wierzę w to, że De Jong w następnym sezonie będzie grał w pierwszym składzie, się coś zmieni i Valverde wprowadzi młodych graczy jak Puig. Pep z tego młodego Puiga zrobiłby potwora.

2

Im out. Nie oglądam Barcelony. Rakitic, Busquets, Vidal. No co to jest... Wolę sobie nie psuć oczu po tym na co dzisiaj patrzę, a patrzę na piękne City z techniczną pomocą

1

City pięknem piłki nożnej. Szkoda, że Barca teraz tak nie gra, a w zamian widzimy tartak w pomocy od 4 lat.

0

Nie rozumiesz. To jest klątwa przegranych. Nie ważne co zrobią. Nawet jak, by zdobyli 100 punktów, to los zrobi tak, by i tak przegrali. O to w tym chodzi. Kompany ładujący pierwszą bramkę w karierze zza pola karnego i w sezonie PL itd.

6

Jak dzisiaj nie zagra Puig od pierwszej minuty i nie będzie ofensywnej pomocy, to znaczy, że się nic nie zmieni i będzie tartak calutki następny sezon. Niektórzy będą zadowoleni, bo przecież balans będzie wysmienity, który zawodzi w najważniejszych momentach i balans ofensywny wydaje się być bardziej zbalansowany niż defensywny :D

24

Ciekawe teorie macie. No naprawdę, by to coś zmieniło jakby Pique podarł się, Suarez czy Ter Stegen. Co, wynik były inny? Głupoty, głupoty. Zabrakło umiejętności i tyle. Myślisz, że zawodnicy Barcelony teraz są lepsi niż inni? Wcale nie, tylko Messi.

Poza tym Messi w teorii jest kapitanem, ale co broni Pique, Albie czy Ter Stegenowi zagrzewać swoich kolegów do walki? Ta opaska, by coś zmieniła i nagle zaczęli by się słuchać XDD? Suarez to w ogóle znakomity kapitan i motywator, bo macha łapkami jak Cristiano.

0

Jakie głupoty wypisujesz. XD. Żadnej motywacji nie zabrakło, tylko umiejętności.

0

*EKHM Mistrzostwa Świata, na których w środku pola przyćmił Neymara.

0

Słuchaj. U nas Valverde zajeżdża Rakitica i Busquetsa. 2 drewna. A teraz zobacz kogo ma City w pomocy. Taka mała różnica. I ale dużo. 650 minut, gdzie rozegrał z 18 meczów. No rewelacja. Naprawdę. I mecze o pietruszkę, a o mistrzostwo są inne nie? Wyobrażasz sobie 2 punkty straty do lidera i w przedostatniej kolejce Alenie w pierwszym składzie kosztem Rakitica? Haha.

0

Ja na twoim miejscu bym się tym nie chwalił, ale jak już się chwalisz, to daj mi namiary na typa, który takie coś robi.

1

Jak podobają ci się szybcy i wściekli, za szybcy za wściekli i szybcy i wściekli tokyo drift, to możesz dać z buta ocenę 10/10 :)

1

"Cantera o Cartera, czyli zmiany kadrowe w klubie z naciskiem na wychowanków czy głośne transfery?"

Trzeba to potrafić umiejętnie wymieszać, a nie wyrzucić w błoto z 200mln €.

1

Już są jakieś czarne listy Messiego wymyślane przez media. Na niej jest Rakitic, Umtiti i Coutinho. Ja tam się zgadzam tylko z jednym wyborem. Wiadomo jakim. Płakać nie będziemy, a raczej powinno nas to uszczęśliwić?

13

Wy tego nie zauważyliście przez 2 sezony pracy Valverde? Zespoły, które chciały zdominować i "usiąść" na Barcelonie po prostu to robiły. Średnia Roma czy Chelsea z dziadkiem Willianem i Giroud i tak można wymieniać. Na ligę i PK to wystarczyło, ale niby co ma się zmienić w Lidze Mistrzów? Nawet w lidze może się zmienić na gorsze. Wystarczy słabszy sezon Ter Stegena i naprawione celowniki przeciwników. Nie, tutaj trzeba przewietrzyć szatnie, zrobić rewolucję.

0

Tym gadaniem, że mecz nie jest wygrany, przeciwnik ma szansę na odrobienie, słabe 5 minut może przegrać dwumecz, przegrywa mecze już przed meczem i nastawia negatywnie zawodników. Zawodnik ma być naładowany jakby to była twoja ostatnia wypłata, bo w pierwszym meczu dostałeś oklep 6:0, a nie wygrałeś 3:0.

No i to - trzeba iść dalej. No masakryczne. Trzeba iść dalej to wyrzuć Rakitica albo Busquetsa i git.

0

Teraz piłka ma 2 strony. Sportową i tą komercyjną, marketingową. Valverde zapisał Barcelone w najgorszej karcie w historii w LM i to jest wtopa marketingowa, no bardzo duża. W amerykańskich firmach po takim czymś robią kose i wietrzenie, nawet dla zasady, by oczyścić atmosferę wokół. Te 2 koszmarne wyniki będą zapamiętane przez najbliższe z 10 lat jak nie dziesiątki lat. To nie pomaga się rozwijać Barcelonie jako firmie. Ludzie zobaczą, że zrobiła z siebie pośmiewisko, to myślisz, że ktoś nowy zacznie kibicować czy kupi koszulkę? Dużo ludzi zaczęło kibicować i oglądać Barce, bo Messi. Wszędzie będą kpiny, śmiechy o tych porażkach.

Poza tym zobacz jak ludzie odnoszą się do PSG. Bez szacunku nawet.

2

OMG, tartak i nudna gra dalej... I znowu tłumaczenie, że zaciągnięty ręczny i tryb ekonomiczny, co jest nieprawdą. No i znowu zajeżdżanie Suareza. Pewno Dembele ława i atak Griezmann-Suarez-Messi jak przyjdzie. Już widzę jak Antek przechodzi 2-3 graczy.

0

Oczywiście. Dobra wypłata i nie chce odejść. Ja bym go wysłał na trybuny i niech się kisi do końca kontraktu aż zmądrzeje. Niech wie, że Barcelona to nie jego poziom.

2

Arthur progresu nie zanotował. Po kontuzji można było dostrzec, że nawet regres. Alena to samo. Lenglet musiał, bo musiał. Przy zdrowym Umtitim nie miałby nawet z 300 minut w lidze. Semedo i Dembele, to się wręcz cofnęli w rozwoju.

4

Ale kibice Barcy tak sądzą. To już był max. tego zespołu i może być tylko gorzej. Po 4 latach upokorzeń coś się zmieni w 5 roku? Trzeba coś zmienić i jest to pomoc zespołu. Mam nadzieję, że w zarządzie to widzą.

1

Mnie drażni pomoc z Rakiticem i Busquetsem i to nie od tej edycji LM. Ja już przepowiadałem tragedię z taką pomocą wcześniej.

10

Głupotę ktoś napisał. Przecież to idzie na kilka państw i równie dobrze możesz kupić los w Holandii, Finlandii, Norwegii czy gdzie indziej. Jeszcze z tymi szparagami, haha. Niezły troll. No wiadomo, że każdy nie wygra.

0

Bo nie i tyle. Kibicuje Guardioli.

0

"Niewykluczone też, że w finale Pucharu Króla Ernesto Valverde ustawi zespół w systemie 4-4-2 z Coutinho i Messim z przodu. W ten sposób trener wzmocniłby środek pola, co wiele razy przynosiło już pozytywne efekty. W linii pomocy zagraliby wtedy Sergi Roberto, Sergio Busquets, Ivan Rakitić i Arthur lub Arturo Vidal."

Precz z 4-4-2. Ma być 4-3-3 z fałszywą dziewiątką, albo się wynoś! Bez tartaku w pomocy. Wiele razy przynosiło pozytywne efekty? Nie, przynosiło odwrotne efekty, a wygrane zawdzięczamy Messiemu, Ter Stegenowi i szczęściu.

0

Kluby były by jeszcze bogatsze od tych biedniejszych, ale co z tego? Nie złożysz kadry 24-25 osobowej z samych gwiazd.

4

mogę ci pokazać jeszcze kilka takich momentów. On to robi notorycznie co mecz. Słaby pomocnik dla Barcy.

0

Ale już dużo razy było tłumaczone, że Messi jest w teorii kapitanem. Prawdziwy lider na boisku nie potrzebuje opaski. Takim miał być Pique i Ter Stegen.

0

Jak trzecim wyborem? Roberto jako zmiennik do pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?