robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"No i jak ja mam Wam odpowiadać w przyzwoity sposób, jak Adamski krytykuje Denisa w kadrze, a ty krytykujesz że był na trybunach rok temu."
Nie za bardzo rozumiem.
0
Ostatni mecz to głupia czerwona kartka. Z Celta też zarobił w głupi sposób czerwoną.
0
Ale czyja to jest rola, by mu pomóc jak nie trenera? A jakoś tej pomocy nie widać od Valverde. Ten trener nie umie szlifować młodzieży. On musi mieć gotowych zawodników i tyle.
1
A czyja to jest wina, że Malcom jest nieograny?
1
Bo on pewnie pamięta tylko od stycznia i dalej występy Denisa po tych półrocznych trybunach. Na początku sezonu prezentował się dobrze i Valverde powinien go szlifować, a nie wysyłać na trybuny. Zamiast tego to katował pierwszy skład cały czas. To samo z Paco.
9
Jest post na dole od Cope, że występ Dembele w El Clasico jest mało prawdopodobny, bo Valverde był wściekły po tym jak Dembele stracił dużo piłek. Szkoda, że nie pamięta meczu z Sociedadem jak Messi podał 3-4 razy do Suareza piłkę i za każdym razem odbiła mu się od nogi, że przeciwnik miał kontry z czego wszystkie to były setki sam na sam, ale Ter Stegen powyjmował.
Średnio lubię tego trenera, bo mi się wydaje, że to nie trener na Barce. On rozmawia w ogóle z zawodnikami? Stracił piłkę, jest wściekły i w nagrodę da ławkę Dembele XD Śmieszna sprawa w sumie, bo rolą trenera jest rozmowa z zawodnikiem i go ułożenie, (tak jak Pep w City ułożył Sterlinga i w miarę Walkera) pracowanie nad nim, bo od tego też jest trener, a wątpię, że to robi jak jego "układanie" to ławka po meczu dla nowych graczy czy nie tych "ważnych". Gdyby nie pozycja w klubie Suareza to on dawno, by siedział na trybunach.
1
Proszę Cię. Taki kit to mogłeś wciskać osobom sezon temu. Wysłanie Denisa rok temu na trybuny też się nie da zrozumieć. Decyzji tego trenera nie da się zrozumieć i ja liczę w przyszłości na jakiś osobisty wywiad o nim, albo książkę. Chce się dowiedzieć co on myślał i będzie myślał podejmując takie decyzje.
1
Nie jest logiczne. Wtedy nie masz żadnego gościa, który pociągnie akcje czy zrobi miejsce. Do Roberto jak 2 podbiega to mu się już nogi plączą i musi nabijać albo podać do tyłu, bo nie ma takiej równowagi jak chociażby Semedo.
1
Można tego się było spodziewać, że Valverde wpadnie we własne sidła. Teraz ma niebywały problem. Nieodpowiedzialny Dembele na skrzydle mu tylko pozostał, bo nie wierzę, że on, wiadomo jaki człowiek postawi na Malcoma, który prawie nie grał. Gdyby miał nie wylane na Malcoma, to miałby ogranego skrzydłowego. Kto wie czy nie gwiazdę.
0
Mogę patrzeć nieskończoność. Coś pięknego.
1
Bardzo podoba mi się ta napięta atmosfera w Realu, ale boje się, że wyjdą naładowani i znowu będą na nogi polować i będą kłótnie z sędzią.
1
Podczas najbliższych meczy zobaczymy jakim trenerem jest naprawdę Valverde. Gdy pojawił się terminarz mówiłem, że październik go zweryfikuje jako trenera, ale nie spodziewałem się, że będzie miał aż takie wyzwanie. Na razie wyszedł obronną ręką z ostatnich meczy. Gdy nie ma jednego gracza nie może się gra załamać, nie powinna. Nie w Barcelonie, gdzie powinni grać genialni piłkarze. Messi powinien być wartością dodatnią, kiedy gra to jest super, a kiedy nie gra nie powinniśmy płakać.
I zobaczymy prawdziwe oblicze EV. Czy ma jaja czy nie ma. Czy postawi na Dembele/Malcoma tak jak powinien czy może na ich obu. A może wybierze bardzo bezpieczny wariant z Roberto na skrzydle? (Tragedia będzie jak to zrobi)
Skoro bezpieczny wariant to ja już bym dał Roberto na PO, a Semedo na skrzydle choć takie rozwiązanie z Roberto czy Semedo na boku to głupota mając taki wybór skrzydłowych. Dla mnie od razu trener do zwolnienia jak postawi na bezpieczeństwo. Pokaże, że nie ma zaufania do zawodników, a jak taki zawodnik potem ma się czuć? Wylatuje skrzydłowy (teoretycznie) i zamiast dać pograć skrzydłowemu, to wystawia środkowego pomocnika czy PO na skrzydle.
A co do Dembele. On potrzebuje prawdziwego zaufania na prawej stronie. Na razie pełnego sezonu nie grał. Ma wielki potencjał. I też zauważmy kto siedzi na ławce trenerskiej Barcy. To trener powinien z nim popracować nad głową, bo to on od tego jest. A czasem mam wrażenie, że EV ma wywalone na piłkarzy. Jak ten sezon będzie miał słaby, to i tak bym go zatrzymał na następny jak się zmieni trener. Od trenera też bardzo wiele zależy. Tak jak Pep zrobił to ze Sterlingiem czy w miarę z Walkerem, którzy są uznawani za jednych z głupszych graczy (tak pojawiały się takie opinie podczas MŚ). A City nie ma Messiego.
Dembele to nie Asensio, że miał do zaprezentowania się 3 pełne sezony.
PS. Jak taki Malcom dostanie szansę to nie powinniśmy narzekać, że zagrał słabo. To samo z innymi zmiennikami.
1
Komentarz usunięty
0
XD
0
W sumie śmieszne jest to, bo ludzie piszą, że Malcom jest nie gotowy do gry, a w lato przechodził do Barcy w rytmie meczowym. Jeszcze ma pokaźny zapas minut z Ligue 1.
0
Pique pokazał na palcach przez ile meczy Malcom jeszcze się nie podniesie z trybun.
2
Swoją drogą to Dembele i Malcom muszą mieć niezłą jazdę z Valverde. Niby Dembele dostał dużo minut, ale i tak nie jest obdarzony zaufaniem.
1
Oj na pewno obejrzę. Ostatnio Barca B sprawia mi większą frajdę niż pierwsza drużyna. Przyjemnie się patrzy na młodzików, którzy ogrywają starszych i pewno silniejszych od siebie zawodników.
0
No to jak z tym Messim na false 9? Na początku sezonu było info, że jak Suarez utrzyma swoją słabą formę to EV pomyśli o Messim na false 9. Takie ustawienie otworzyło, by nieziemski wachlarz możliwości. Cou lewa strona, Dembele prawa. Potem Malcom może wejść za Messiego, za Cou czy Dembele. No kompletna masakra, by była.
1
Trener by odszedł, a my byśmy się męczyli z dziadkiem. Tak jak z Arda, Denisem i Gomesem.
0
Po co kupować zawodnika, który nie był życzeniem trenera? Bo potem BARCA męczy się z takimi zawodnikami jak Arda, Gomes, Denis.
1
Dobry transfer, by ożywić nasze skrzydła, ale Valverde skrzydła nie interesują i wystawia tam powolnego Coutinho.
1
Wiesz jaki Wenger byłby przeszczęśliwy dostając Malcoma w prezencie? A tu EV wybrzydza.
0
Bo taki ma kaprys. Pisałem już to od dłuższego czasu. Teraz można to ocenić po czasie patrząc na Roberto i Malcoma.
1
Litości... Boże, oby Dembele nie odszedł po sezonie przez tego człowieka.
16
Gościu rozwala Barcelone jak idzie. Przez niego z klubem może się pożegnać kilku zawodników, którzy mają szansę na zaistnienie, ale ten trener ich blokuje. Malcom, Dembele, Semedo. Mam nadzieję, że nikt z Barcy B nie odejdzie i innych roczników widząc co się odwala w Barcelonie.
Nie chciałbym widzieć jak ci gracze odchodzą do innych klubów, a potem dają pokaz umiejętności. Najlepiej, kupmy mu Parejo czy innego Nzonziego. Samymi defensywnymi niech gra, by bramki nie stracić, a może Messi coś strzeli.
0
Aha, pisałem o decyzjach Valverde kiedy w modzie było go bronienie. Oczywiście 90% ludzi zjeżdżało się na mnie i wyzywało. Rok temu Denis, teraz Malcom. Naprawdę. Próbuję zrozumieć czemu rok temu na początku sezonu Denis dostał trybuny choć grał dosyć dobrze. Do dzisiaj tego nie ogarnąłem. Zmiany? Po co komu zmiany też.
Decyzji tego człowieka nie da się pojąć! Kobiety nie są aż takimi chodzącymi zagadkami jak Valverde.
3
Jeszcze Dembele na trybuny i jazda. A, ktoś pisał - Malcom miał kontuzję, dlatego jest niepowoływany. Jak zostałem objeżdżany wtedy, gdy pisałem, że decyzji tego człowieka nie da się zrozumieć. Wszyscy dawali zielone dla gości co pisali, że to przez kontuzję. A tu cyk, Roberto kilka dni po kontuzji i już gotowy na mecz.
#WengerPLZ
0
To nie wiem czy ten debiut w grudniu będzie.
0
No i katalońscy anarchiści zniszczyli projekty.