0

Przecież Valencia w końcu spuchnie...

0

Mam nadzieję, że Semedo pożegna się z Barceloną. Nic mnie tak nie drażni jak jego odwieczne wycofywanie piłek. 

1

@Pogba Jeśli kupujesz w legitnych sklepach to niczym ;) 

6

Oj śmieszki. Roberto to bardzo dobry wybór ze strony Valverde. Raz, że jego współpraca z Semedo wygląda przyzwoicie, a dwa Malcom nie pokazał.w tym sezonie praktycznie nic (tak wiem, że zbyt wielu okazji nie miał). Roberto miewał już wielkie mecze, kto wie, może dzisiaj również tak będzie. 

3

@AdrianGajewski2005 Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą - Marek Aureliusz.

1

@SeeleyBooth Ciocia sidzej udzieli wam cennej lekcji na temat polityków. Głosujecie. #wolnetwerki

1

@SeeleyBooth @Socjopata @Esteban_ Sami się wstydzą. 

0

@masq Nie. Dlaczego pytasz? 

0

@Danny Gaucho Pamiętaj, że jeśli chcesz mnie zaangażować do produkcji, to musisz najpierw skontaktować się z moim agentem. 

0

@lilimessi10 Kup coś z d-pantenolem w aptece. A na przyszłość zaopatrz się w porządny krem z filtrem, bo jak znam życie to pewnie żadnego nie używasz. 

1

@KamQiX Teraz się będą przynajmniej zastanawiać czemu jednak nie :P

0

@Stoiczkow Zgadzam się, że jest to dziecinne, ale dla mnie tak samo dziecinne jest bronienie trenera za wszelką cenę i twierdzenie, że wystarczy kupić Griezmanna i wszystko się ułoży. Mój stosunek do dzisiejszego meczu nie wynika z tego, że boję się być przeciw komuś. Myślę, że dla osób, które choć trochę mnie tu kojarzą może to brzmi nawet trochę śmiesznie, bo raczej zawsze mam swoje zdanie, którego nigdy nie boję się wyrażać. Jestem jednak rozgoryczona i zmęczona sytuacją w Barcelonie i nie chcę angażować nadmiernie moich emocji, skoro nie widzę żadnej chęci na poprawienie sytuacji w klubie. Do opinii tego użytkownika nie będę się odnosić. 

0

@BigShaq Tam jest "dz", nie "dż" ;) 

0

@cules96 Trudno. Tak jak powiedziałam, każdy ma prawo mieć swój pogląd odnośnie sytuacji. 

2

@Encore Zawsze jestem kibicem Barcelony, ale tak jak powiedziałam. Jest mi to obojętne czy wygrają, czy przegrają. 

11

Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem tej dyskusji. Jak ktoś chce żeby Barca przegrała, bo wierzy, że zwolnią dzięki temu trenera to jego sprawa. Jeśli ktoś zawsze niezależnie od okoliczności nie ma nic złego do powiedzenia na temat drużyny to też spoko. Ja natomiast od siebie dodam tylko tyle, że ewentualna wygrana czy porażka nie zrobi na mnie kompletnie żadnego wrażenia z jednego prostego powodu. Nie widzę żadnej reakcji po tym co się stało. Niezależnie od tego czy winicie trenera, piłkarzy, mentalność czy co tam jeszcze. W mojej opinii drugi rok z rzędu nie zrobiono kompletnie nic. 
Dodam jeszcze, że jeśli w tym sezonie rozwiązaniem zarządu będzie wymiana Coutinho na Griezmanna i ewentualna zmiana trenera, to chyba pierwszy raz powiem, że ten zarząd nadaje się do dymisji. 

1

@SeeleyBooth No już nie jeździ, ale trzeba to zmienić :D

8

@Encore Ja mam taką z napisem "Znalazłam Janusza". 

2

@Yoshi94 "Nikt go też nie zwolni, bo po prostu Bartkowi to na rękę, że cała wina za styl, porażki leci na trenera."
Uzasadnij to jakoś, bo nie widzę żadnego sensu w tym, żeby Bartomeu miało odpowiadać to, że wina spada na Valverde i go  z tego powodu nie zwalnia.

13

@KamQiX Kolejny świetny pomysł. Tylko nie wiem czy nie powinno być jakiegoś większego kontrastu kolorystycznego, bo chyba jest to średnio zauważalne.

4

@Deraxium Szczerze mówiąc zawiedli dosłownie wszyscy. Od zarządu, przez trenera po piłkarzy. Jeśli latem nie dojdzie do chociażby małej rewolucji w kadrze, to po prostu nie ma sensu się emocjonować. To co zgubiło Real, może zgubić Barcelonę. 

1

@masq O to muszę zrobić przegląd mojej miotle.

2

@Croocers Ale nie będzie motywował tak jak Diego, a wydaje mi się, że to kluczowa kwestia w tej drużynie. 

0

@Croocers On zupełnie nie pasuje do Atletico. Nie ma takiej osobowości jak Simeone. 

2

@MaTi61415 No powiem szczerze, że niepopularna opinia ;)

5

@IronSanHybrid Disco polo jest różne. Boysi zdecydowanie są fajni na imprezę, ale te współczesne Disco w większości jest po prostu żenujące. 

0

@Colon Nie w serialu, ale oglądałam ostatnio Capote i muszę przyznać, że Philip Seymour Hoffman zagrał fenomenalnie. 

1

@Nano22 No ale teraz to Ty mówisz o czymś zupełnie innym. Niejednokrotnie pisałam, że zgadzam się z Korwinistami naprzyklad jeśli chodzi o relacje z Rosją. Prawica to nie jest moja bajka i mój ogólny stosunek do polityków jest taki, że wszyscy są po jednych piniondzach, a to, że najczęściej śmieje się z szeroko pojętej Konfederacji jest związane z tym, że ta partia ma tu najwięcej wyznawców. Dla mnie jest śmieszna ślepa wiara, że oni zbawią Polskę, bo tego zwyczajnie nie zrobią. 

1

@Colon Żeby się ktoś znowu nie oburzył, albo nie wymyślał, że obrażam Korwina, ale on już jest po prostu stary. To naturalna sprawa, widać po nim upływ czasu, szczególnie jeśli obejrzy się jego wypowiedzi sprzed 3 lat i te najnowsze. 

0

@Janiama Szczerze w to wątpię ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?