10

Trochę mam mieszane uczucia. Czasem zazdroszczę tym osobom, które mają swojego reprezentanta i mogą z czystym sumieniem oddać głos. Tylko jak tak patrzę na całą polską scenę polityczną, to ja nie chciałabym się identyfikować z żadnym z tych środowisk. 

14

@macio_944 Analogicznie Konfederacja zawsze dzieli i rządzi w internecie, a potem dostają te 6% w wyborach do PE, w których jeśli się nie mylę zawsze mają trochę lepszy wynik. Po prostu to co w internecie to jedno, a to kto realnie głosuje to drugie. 

1

@parpe To się raczej zmieni. 

0

@tbas Może tak jak Valverde cieszą się z niczego ;) 

0

Boże tak patrzę na KE i nie wiem z czego oni się cieszą. Przegrali a uśmiechy od ucha do ucha xd

0

@BigShaq Bramkę trzeba będzie wzmocnić, bo odchodzi JC. Środek obrony również, gdyż nie wiadomo co z Umtitim, Pique młodszy się nie robi. 

6

@Mns21 Z jednej strony od kiedy tylko Valverde pojawił się w Barcelonie czekałam na dzień, w którym z niej odejdzie. Tylko jak tak patrzę na poczynania tego zarządu, to boję się, że zatrudnią kogos jak Allegri, a wtedy to już naprawdę nie będzie na co patrzeć. 

0

@NGTRX W Barcelonie w zasadzie nie ma takiej pozycji, która nie wymaga wzmocnień. 

1

@Encore Dawno już to zrobił :) 

10

@Skaramuczi Dziękujemy, że podjąłeś tę odważną decyzję. 

0

0

@Gall No cóż, zadając te pytanie naszła mnie taka myśl, że on nie zrezygnuje sam z prowadzenia Barcelony, bo zwyczajnie nikt nie zapłaci takiej kasy przeciętnemu specjaliście. 

0

Wiecie może ile Valverde zgarnia za jeden sezon w Barcelonie? I jak wygląda ta kwota w porównaniu do tego, co zarabiał w Bilbao? 

3

@barcelonaLM Nie ma woli zwycięstwa, bo nie ma nacisku zarządu na sukcesy. Dla Bartomeu i reszty liczy się przede wszystkim wynik finansowy, co ma oczywiście swoje plusy, bo Barca może pozwolić sobie na praktycznie każdego zawodnika. Niestety jednak prowadzi to do drobnej patologii, gdzie wszyscy są zadowoleni z siebie, gdzie powodu do zadowolenia nie mają tak naprawdę żadnego. 

13

@selbi Może uciszając kibiców zachował się fatalnie, ale biorąc pod uwagę doniesienia prasowe, że klub chce zrobić z niego kozła ofiarnego, to ja mu się wcale nie dziwię, że nie wyrabia psychicznie. 

1

@JimMorrisonFCB Ja myślę, że Guardiola nie osiągnął by z Barceloną tyle co wcześniej i z tego też powodu on sam nie chce do klubu wracać. 

8

@IronSanHybrid Według mnie cała jego przygoda w Barcelonie to kryminał. On do tej pory nie ogarnia stylu Barcelony, źle się ustawia, spowalnia akcje... Najlepiej niech go podsumuje to, że przegrywa rywalizację z pomocnikiem, który też wybitnie na tej pozycji się nie prezentuje. 

1

@JimMorrisonFCB To raczej nierealna alternatywa, ale mi się marzy Klopp. To czego potrzeba Barcelonie to przebudowa drużyny tak naprawdę od A do Z. Myślę, że Klopp to świetna propozycja w takiej sytuacji. 

1

Wiele osób pisało o tym już od dawna. Rotacje są podstawą, jeśli Barcelona chce konkurować na trzech frontach. 

0

@AmigoBlancos Który też nie do końca jest adekwatny, bo tak jak i w Barcelonie tak też w Realu problemem jest głównie prezes. 

21

3

@Bambus150400 Dla mnie to jest proste. Dla zarządu Barcelony na pierwszym miejscu są pieniądze, a dopiero potem liczy się poziom sportowy. Dlatego Valverde ma zaufanie Bartomeu i całkiem prawdopodobne, że zostanie, bo sam na pewno się nie zwolni. 

3

@BigShaq Większą winę za tę porażkę ponosi tylko zarząd. Od początku, kiedy tylko pojawiła się plotka, że Valverde ma trafić do Barcelony, byłam przekonana, że on się do tego klubu nie nadaje i w mojej opinii się nie pomyliłam. Nigdy nie rozumiem tego gadania, że Valverde świetnie poukładał Barcelonę, że jest świetnym taktykiem. Wszystko co Barcelona gra odkąd on jest trenerem, to jeden nudny schemat. Zmiany w zasadzie też są z meczu na mecz takie same. Nie dziwi mnie to jednak, gdyż tak samo w Bilbao miał 13 czy 14 piłkarzy, którymi grał, więc i tu nic się nie zmieniło.Poza tym tak jak pisałam w tamtym roku, coś złego dzieje się z przygotowaniem fizycznym zawodników. Nie wiem czy odpowiada za to ta sama osoba, co za Enerique, ale ewidentnie widać, że jest poważny problem w tej kwestii.Szczerze powiedziawszy, jeśli zarząd się nie ogarnie i nie zabierze się za faktyczne rozwiązania tego problemu, to kolejny sezon będzie wyglądał dokładnie tak samo. 

3

@Barca1922 No faktycznie, Barcelona w ruinie i najważniejsza nagroda od pseudo ekspertów. 

0

Jakby Real odnosił jakiejś wyniki, to Bartomeu od razu inaczej by gadał.

37

Ogólnie rzecz biorąc to zawodnicy i trener są zadowoleni z sytuacji. W takim razie kibicom pozostaje machnąć na ten cyrk ręką.

17

"Ernesto zrozumiał swój błąd zaskakująco szybko jak na niego"... szacuneczek, że nie owijacie w bawełnę.

7

@sebisek Ten człowiek nie ma wstydu. 

0

Roberto sto razy lepiej niż w pierwszej połowie. 

5

Oczekuję reakcji. Potrzebna jest rewolucja kadrowa, ale także zatrudnienie trenera, który umie w Barcelonę. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?