3

@Khajio No dobrze, ale w pewnym momencie w życiu pojawiają się inne priorytety niż sentymenty z dzieciństwa. Tak więc nie wyolbrzymiał bym kwestii kto komu kibicował od dziecka jeśli w grę wchodzą kwoty na koncie czy rola w drużynie.

1

@Borneo Z kontuzjami też oszukuje. Łapie różne urodzinowe kontuzje pleców chyba po atakach współimprezowiczów a nie przeciwników na boisku.

0

@tomasthc Zieleni? W Barcy płacą w ojro a nie w USD.

2

@Bucjan Ja przeczytałem artykuł z zainteresowaniem ale ponieważ nie miałem nic do dodania więc nie zamieściłem komentarza na powyższy temat. Nie każdy jest na tyle zorientowany żeby móc prowadzić dyskusję o rezerwach.

0

@Pstryk Dlaczego mają być zmęczeni, to przecież studnia bez dna. Rozgrywki stoją a o transferze N€ymara mogą sobie wypisywać co chcą i łamy się zapełniają.

5

@Rajek99 Eee, co poeta miał na myśli? Porządny czy pożądany?

5

Przecież transfer tego osobnika to jak spacer po polu minowym. Ryzyko sportowe, finansowe, które nie wiadomo czy się opłaci. Niech sobie już dadzą z tym spokój.

0

@Jordi10 Tyle że Big Sam to teraz raczej Sick Sam, Lenglet jak dotąd się nie posypał i ma tę przewagę nad Umtitim.

0

@cules100pro Najlepiej do Korei Płn., podobno tam nie ma wirusa.

0

@Mroziu Będzie może łatwiej ale i tak wszystko zależy od rozwoju sytuacji z wirusem a nie od decyzji federacji piłkarskich.

0

@Mroziu Tak jak już wspomniałem przy okazji innych doniesień transferowych - rozgrywki są zawieszone, mamy "martwy sezon" a dziennikarze z czegoś żyć muszą więc wypełniają łamy plotkami transferowymi. Nie wiadomo jak korona wirus spustoszy budżety klubów i te wszystkie wymysły można będzie o kant d... rozbić.

0

@Midast Umtiti ma przewlekłe problemy z kolanami, więc trudno zakwalifikować to jako kontuzję jakie dotykają innych zawodników. Niestety ale na razie jest niebezpiecznie blisko np Vermy. I nie wiadomo czy nastąpi stabilizacja i ten stan się zmieni.

1

@LambiPL Na razie pokarał klub i kibiców. Siebie w pewnym sensie też. Lepiej niech wyzdrowieje i więcej nikogo nie pokarze.

0

@MarioVeB! Trzeba było zapewnić sobie odpowiednią kwotę wykupu, jeśli dla Getafe było by to za dużo to znalazł by się bogatszy chętny. A powiedzmy sobie szczerze, nie wydaje mi się że ten zawodnik zostanie kiedyś bohaterem tak poważnego transferu że odsetek z niego znacząco wzmocni kasę Barcy.

0

To że tracimy zawodnika to nie jest jakaś wielka tragedia, nie wydaje mi się żeby nas zbawił z naszymi problemami na LO czy był jakąś znaczącą postacią w składzie, ale że podstawowy zawodnik klubu plasującego się w czołówce tabeli zastaje sprzedany za sześć baniek to jest masakra. I nasz zarzunt będzie pie...ł o pieniądzach z transferów na wzmocnienia w składzie. Skąd? Coutinho sprzedadzą, komu, za ile? Na każdym kroku pokazują tylko swoją nieudolność.

1

@miladi Niestety gdybania nie unikniemy bo rozgrywki stanęły i media nie mają o czym pisać. Mamy taki dodatkowy sezon ogórkowy. To że większość tych przymiarek może wziąć w łeb z powodu strat klubów po wirusie to zupełnie inna sprawa.

4

Jakby ktoś pytał to tak wygląda korona wirus.

0

@marcekkk To nie chodzi ile stracą władze Barcelony bo ich prywatne budżety dadzą sobie radę, ale o to że straci klub, nie ważne przez kogo zarządzany. Pieniądze które straciłeś za El Clasico chyba nie miały wpływu na twoją "bieżącą działalność" i miałeś za co jeść i opłacić rachunki? A straty Barcy mogą spowodować problemy z funkcjonowaniem klubu.

0

Ojojoj, tu jest Barcelona, blablabla. Takie rzeczy mogą wpłynąć na nastroje w szatni, to tu k...a grają faceci czy jakies primadonny na które nie można podnieść głosu bo im głosik srebrzysty w gardle ugrzęźnie i arii nie odśpiewają? Poza tym ile czasu już minęło, po co znowu przywoływać ten temat jakby nie było innych, naprawdę poważnych problemów?

0

@bartek00717 Swego czasu też było że Verma gdyby nie kontuzje to...

0

@KingMessi Pique raczej nie dostaje kartek za to że jest chamem i rzeźnikiem.

0

@MNSbEstEver Jest bo za wielkie pieniądze są odpowiednio duże wymagania. Kim oni są, politykami żeby łoić niewyobrażalne pieniądze za darmo?

2

@Czarny19Krzyczeć to se można na piłkarzy, na Ahtystów nie wolno.

3

Mógł trafić do Barcy ale nie trafił więc co kogo on obchodzi?

0

@Djzordon Albo przełamać złą passę w meczu z drużyną będącą bez formy.

1

@Konriii Pewnie miał na myśli zdarzenia wokół klubu jakie mają miejsce w Barcelonie a nie wyniki sportowe. Sytuacja kadrowa też może być czynnikiem branym pod uwagę przy określaniu stabilności.

1

@LuisSalvano Baaardzo błyskotliwa odpowiedź, wiadomo przecież że przedmówca miał na myśli Dembele.

0

@ryba84 Powtarzam jeszcze raz, Atletico to nie Barca, to co dla nich jest sukcesem dla nas niekoniecznie. Gdzie było Atletico przed Simeone? Gwiazdki z Barcelony o mistrza grają głównie z Realem któremu "się nie chciało", inne kluby rzadko mogą się podłączyć do tej walki. Tak więc regularne miejsce na podium to osiągnięcie na miarę Atletico. Poza tym sposób reagowania na ławce nie jest decydujący na wyniki ale każdy ma prawo zachowywać się zgodnie z temperamentem. Chociaż trener śpiący albo robiący kupkę przy linii raczej nie wpływa mobilizująco.

1

@Dziomek Garść najświeższych newsów spod prysznica albo z toalety.

0

@ryba84 Ale może efektem jego pracy jest regularne miejsce na podium w Laliga? Z całym szacunkiem ale Atletico to nie Barca, zresztą wygrał Ligę Europy a co zdobyła Barca w Europie w ostatnich latach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?