sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
53
Ale jaja na notatniku zrobili ankiete kto wygra super puchar i .... prowadzi Barcelona. Ale są jaja w komentarzach XD. Zaraz Admin zbanuje ankietete ;P
1
Ale go tam musiały Araby umęczyć
2
@karci0 Już Ci napisałem że nie jestem jakoś specjalnie wierzący. A są to bzdury bo są cyniczne. Atakujesz pewną grupe społeczną w sumie nie wiem po co. Dla mnie to bzdurne podejscie. Jakby sie ktoś z ciebie nabijał to może przeszedłbyś obok tego obojętnie może jesteś taki wyluzowany ale myśę że tutaj wiele osób zrażasz takimi wpisami i wątpie że więksość ma na to wyebane. Myślisz ze jak publicznie coś wyśmiejesz (tutaj wiarę) to okażesz się przez to mądrzejszy zyciowo czy tam ktoś zrozumie że jego wiara to idiotyzm ? Osiągasz odwrotny skutek raczej. Kilka osób ci przyklaśnie (podobnych do ciebie) kilka osób poczuje sięuroazonych a gro osób z politowaniem przewinie wątek co i ja chyba powinienm zrobić. Pozdrawiam.
2
@karci0 niby spoko ale podejrzewam że dla ludzi dla których to jest ważne twój cynizm jest przykry a zyjemy w społeczeństwie a nie jako pojedyncze jednostki. Łatwo jest pisać takie bzdury w necie ale trudniej usiąśc ze starym i mu to w twarz powiedzieć ? Może byś go przekonał a może on przekonałby Ciebie zawsze to było by bardziej wartosciowe niż taki wpis na forum piłkarskim. W końcu to on z matką Cie do tej Chrześcijanskiej rodziny wprowadził nie nikt z labamby
8
@karci0 A ja mam zawsze beke z takich wpisów wyzwolonych świeckich osobników. Sam aż taki wierzący nie jestem ale szanuje to i tyle. No ale ty obojętnie nie przejdziesz co ? Bo wiesz cynizm i niechęć do pewnej grupy społecznej aż bije od twojego wpisu. Ciekawe czy jesteś ochrzczony. Jeśli tak to już zrobiłes awanture starym o to czy pijesz do obcych randomów o ich wiare ?
3
Zrobić serie chwalącą sędziów w jakimś naszym oficjalnym medium. Białasy by gorączki dostały XD
0
@michaleu chyba ich Curtua odwiedzał często ;P
0
Cancelo to fajny klocek (bez głupich domysłów pls ;P) do układanki dla mądrego trenera. Oczywiście nie jest to piłkarz kompletny, ma swoje wady ale ma tez olbrzymie atuty. Na pewno daje Flickowi fajny wachlarz mozliwości.
12
I teraz pomyślcie ze ten gościu sędziuje ten mecz i .... robi to co tu powiedział. Miałby swoje 5 minut jak zresztą kóźwa zawsze.
3
Mnie najbardziej rozbawiło jak Johan obronił strzał Gerardem Marcinem. Nie wiem czy to zauważyliście jak go popychał w odpowiednim kierunku co by przyblokować uderzenie. Co prawda Martin przepłacił to bólem ale no to było mocne jako całość :)
0
@CriminalFCB bez jaj nie porównój na ten moment naszych legend z nim, Jest niezły ale poczekajmy .... Valdes, Bravo jak dla mnie są na teraz o niebo lepsi od tego młokosa ale wszystko w jego rękach i nogach ... Na pewno na plus że wytrzymał w tym meczy z tymi gwizdami. ... mam dobre odczucia wględem gościa ale no trzeba pozekać jeszcze. MTS na starcie też wydawał się najlepszy na swiecie tak btw ....
12
@czarny20 serio w punkt gościu wie gdzie jest i wie po co
5
@Czarny_ck po jednym gorszym meczu ??? niezłe bzdury wypisujesz
2
@ShawnC ileż ona nam jeszcz pomaga ... szok
1
Dostaną manite na klate, zawrą pi......dy i do budy.
2
@Laminedependencia Oni bazują na tym że dają takie terminy i ludzie na to zwracają uwagę. Jesli mają to w dupie to znaczy że sa nieuczciwy. Negatyw z opisem co by wszyscy wiedzieli i nie dali sie więcej nabrać. Rynek powinien weryfikować takie "firmy". Gdyby się jeszcze postarali tzn wysłali od razu ale gdzies utkneło albo napisali że jest problem to luz ale oni cie olali ;)
5
Kto wymysla treningi po sylwestrowych baletach ??
17
Ale to że Lewy ponad Yamalem to jednak śmieszne jest.
4
@norbi77 Piłkarze to mają z tego co zauważyłem i zawsze się zastanawiam .. czego oni się tak kóźwa cieszą jak zaraz to cofną ;P
4
@Luciano99 dokładnie jak nie uznawano nam gola który był połtora metra za linią i cały świat na powtórkach to oglądał to ja już wole te sprawdzanie niż takie wały.
1
@Criss18Barca Var jest spoko ... Messieg ofaktycznie brak.
11
Droga la Ramblo, na nowy rok mam tylko jedno życzenie dla nas wszystkich. Niech wojna na Ukrainie i ludobójstwo w Palestynie się skończą dla dobra ludzkości i odetchnienia troche od tego co nam serwują nasi "politycy" w tym temacie, zbijający swoje kariery na takim nieszczęściu. DObrego nowego roku ziomy aaa no i Barca ma wygrywać i bić real równo z każdej możliwej strony ;)
1
@JimMorrisonFCB "czemu ma służyć takie generalizowanie?"
nadaniu rangi bzdetom jakie wymyślają. Na wypadek jak ktoś nie chciałby tego przeczytać.
0
Komentarz usunięty
9
ZDrowia chłopie i nie wkładaj łba między nogi ... to jednak nie popłaca na dłuższą metę ;) Czas dorosnąć.
1
@blakkudium zajebiste zachowanie. Na luzie sie wyebał i wyeksponował to co zrobił przeciwnik (spiety oczywiscie jak guma w majtahc) bez dramy ... aż se włosy poprawiłw wolnym czasie. I mówie to serio. Popchniecie było na tyle silne że to nie był teatr po prostu poddał sie fali ;). Chciałby m typa w Barcelonie. szkoda że na niego nie stawialiśmy jak był u nas
1
@macio_944 na otarcie łez dla białych ;) Mogą siępod coś podkleić
0
TO jest troche grube ze strony Chin ale prędzej w to uwierze niż w to że "elyty" europejskie sobie z rosją poradzą.
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/upadek-rosji-kwesti%C4%85-czasu-w-chinach-pisz%C4%85-o-mi%C4%99kkiej-aneksji/ar-AA1TaBtR?ocid=msedgntp&pc=EDGEDSE&cvid=69518085c1f1447c98e669ae0e197460&ei=12
5
U białych dupska pękają koncertowo dzisiaj XD, Oni tam mogą się co najwyżej dokleic do najlepszego piłkarza na bliskim wschodzie ;P
5
Nie powiem Marc Cucurella to jest zajebista opcja gość wybiegany z wielkim serduchem do gry. Takich zawsze jak najwięcej powinno być