13

Rapha prze kozak jesli chodzi o mental szkoda że już nie ma Inigo bo mieliśmy takich dwóch.

11

dzisiaj w końcu Kounde zagrał troszke lepiej co napawa optymizmem bo jak on wróci do formy to po tej stronie boja będzie kosmos

3

@Dynak Borneo to bardziej od gramatyki ....

0

@T^L dobrze że pierniczy takie kocopoly szybciej pocalje klamkę z drugiej strony. Daj fragment gdzie to uzasadnil bez krojenia. Nie twierdzę że tak nie było ale z chęcią usłyszałbym całość.

2

@pluszek śmieszek i Biedroń krzyczą na "swoje" dzieci XD he he. Ciekawe który z nich zaciazyl

0

@norbi77 to winien to inaczej ubrać w słowa dla przykładu że wyręczą niemców bo pieniądze potrzebne na już ale np nalicza odsetki od porzyczki której im własnie udzielają. Lepiej brzmi ? No raczej ale Tusk by się w język prędzej ugryzł

0

@czarny20 Piwie ie do Ramosa (chyba) przed meczem siedząc przy basenie. Tym razem będzie inaczej, mamy takiego małego mega szybki jest. .... ;) i później już wszystko było inaczej przez kilkanaście lat XD.

0

@Frimpong pedri fermin wojtula

0

@Maslo no wiadomo. Vini też skakał

1

Mental jak u pięciolatka. Kapitan XD to są jakieś jaka czy co ? Pisałem od razu po meczu ze się obrazi. Trochę inaczej to ubrał ale wychodzi podobnie.

0

@xavi890 fajny fakt ale mam nieodparte wrażenie że znowu naznaczony "jaki to ja fajny nie jestem aż muszę tempo zwalniać dla słabszych bo świat patrzy"

0

Moim zdaniem na luzie. Trener Girony już dzis dał wywiad że grają z najlepszym klubem w LL kóry ma najlepszego gracza na świecie. Nie liczyłbym na wiele jesli trener przed meczem takie wysrywy pisze

0

Ferran trzyma formę z chelsea

0

po takim przeglądzie prasy zawsze miło się wchodzi na przegląd na natatniku. Chłopaki co tam sapią i się plują to mi zawsze robią dzień :) Jeszcze ten uśmiech Lapcia na okładce, dosłownie mam podobną minę jak czytam ich sprucie

0

@MesQueUnClub_87 w sensie gorszy miałem na myśli. zrozumiałem Cie ... ale może faktycznie Boateng go przebija

1

@MesQueUnClub_87 to już braithwaite lepszy ;)

0

Już się obraził ?

0

@Kgorecki2500 na takich łobierkach to niezłe świnie rosną ;P

1

@catalanian09 Dobrze że Puyola tam nie było obok bo słownie to by się być może nie skończyło ;)

8

Jedyny z pomocy co ma nosa do bramek. Teraz to już lipa do kwadratu

3

Ferran jak zwykle daje dooopy w sytuacjahc 200% Kounde gra piach od początku sezonu ale teraz już potyka się o własne nogi strzelając samoboooje A Araujo no wiadomo jak ujj wie co zagramy to on wyjaśnia temat że nic nie zagramy bo sobie schodzi łapiąc czerwone robiąc idiotyczne wślizgi no ale wiadomo to LM więc to już my w krew weszło. biorąc to pod uwagę ... czego my oczekujemy, szczególnie grając z Chelsea która była mega skupiona od początku (kułeczko motywacyjne) a my staliśmy rozproszeni jak by nie wiedzieli po co tam są. Od początku Chelsea nas gwałciła i to jest zasłużony wynik. Możbna szukać jeszcze winy u Flicka bo taktyka ale tak naprawde tych 3 pierwszych zawaliło nam ten mecz.

0

@mate92 o tym piszę ale on swoją nonszalancją odebrałwszelką nadzieję.

2

Już się tak nie prujcie do innych. Gramy w osłabieniu przez jednego takiego którego nalezy po tym meczu wytknąć palcem. My i w 11 mielibysmy cięzką z tak intensywną Chelsea a co dopiero w osłabieniu. Dziękujemy ci potężny urusie.

2

Za te wysrywy z Real TV pewnie głupio im teraz spojrzeć w oczy. Wielka mi instytyucja psia mać.

5

Fajny ten Xabi realu taki nie za ogarnięty ;)

0

@Pedri16Future a czasmi nie jebus nostradamus wkłada gire w łeb bramkarza ?

2

@RoberDzik niby tak ale to w jakim stylu wyszarpali ten punkt to jest żałosne ze strony sędziowania. Powinnismy w tym momencie mieć 1 miejsce w tabeli

2

jak wygrywa real? gol po asyscie ręką + jebnięcie w nos brmakarza z buta do krwi (dla pewności) aby nie widziałza bardzo co się dzieje w polu. sedzia nie widzi problemu. Florian pierdoli coś o Negreirze. No huj człowiek strzela.

3

@BARCA1899Messi Kórwa widziałem to że dograł ręka ale oczywiście cisza a komentatorzy też jakoś nie zauważyli. Jebany szmatławy klub złodziejski

0

@Romario87 no powiedział fakt. było by git gdyby później na boisku ich ogarnął a tak to wyszło jak wyszło. Mozna się z niego pośmiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?