0

Spojrzenie laporty na pereza ... "ty h ... " XD

17

@piJohn Zacznijmy od tego że wypada się odnieść do codzienego scieku waszej telewizji i ostatnio starucha z Alzhaimerem który poświęca 80% przemówien na temat Barcy i siędziów (gdzie real nie rozmawia o sędziach ale to już pewnie wiesz bo Ancelotti przecież mówił .... ) gdy powinien gadać o tym że klub daje ciała trener do zwolnienia i gwiazdeczki rozpieszczone. Wasze media codziennie srają głupotami na nasz klub bo kóźwa nie ma sie czym chwalić na boisku. Trudno to zostawić bez odniesienia się. Oby la liga za pomówienia dobrała się wam do dupy. My też to zrobimy jak już sprawa Negreiry sie skończy. Myślę że możesz być pewny że za ten cyrk co odwalacie będzie odwet w odpowiednim czasie.

3

@RosjaninBut jprdl grubo im padło na dekiel.

4

@BorzyKrzys Pamietam te czasy ... niestety. TO jest niesamowite że on jest marszałkiem, ogólnie że on się uchował w tej polityce jest dla mnie nie do ogarnięcia, tym bardziej że się nie wypiera tego kim był. Jeśli szukac kreta od ruskich to on ma wszelkie papiery na to.

2

Kóźwa co oni by bez tych sędziów zrobili? A tak na nich jadą że niby pomagają Barcelonie. Kóźwa pokraki gdyby nie karne i sędziowie to by trzecioligowca nie przepchneli, śmiechu warci obłudnicy

1

@NeroTFP1 ale chroniony bo ziomal Messiego ;P

1

@NeroTFP1 ciekawe czy lata samolotami ;)

1

@MichalZZZ bo boiska dobrze nie widać i nie ma jak nimi sterować ;) trza przełączyć widok kamery

0

@Maker0 dla nas wkurzające ale dla nich pewnie mega motywujące. Oto chyba chodziło ;)

1

@Encore A Real jutro wtopi .... XD

6

Z pozytywów wydawała się być zajebista atmosferka na trybunach.

0

Hej to leci na eleven bo nie widze ?

0

@Gibbon_FCB a to też fakt

6

Więcej naszych niż śmietankowych więc jest dobrze

0

@derus połowa składu realu jest przehajpowana. Tam może jedynie Curtua zasługuje na coś więcej. Reszta to "galacticos" If you know what I mean ....

5

@Dankho94isback a żeby być już bardziej uszczypliwym ... to jesteśmy właśnie za granicą XD

11

@Giwera dużo było znakomitych kreacji dla mnie jedna z lepszych Gary w Leonie:



Waltz ogólnie podobna półka jako aktor

2

Ale by były jaja jakby ich do odpowiedzialności za ich działania pociągneli.

4

Rymanowski zaorał największy sukces Koalicji jednym zdaniem XD. Toż to podpada pod jakiś gwałt intelektualny


0

@Tasde nie ignoruje. Na rashfordzie ostatnio t eż powinien być karny. sytuacja podobna. zasada "karniątek" co to w ogóle za zasada? twoja ?

3

@Tasde dla mnie to klarowny karny i tyle.

2

@Ronad10 norma to jest ale podejrzewam że znami jest podobnie. telewizje bubują sobie bohatersie druzyny pod kliknięcia

2

@Tasde ludzie noż kurde gdyby to było na Yamalu to byście tu escalando krzyczeli ... serio bądźcie obiektywni kopnał go w nogę a Vini miał prawo to wykorzystać, sedzia powinien wapno pokazać i tyle

0

@Hosh a ja się ne boję wręcz czekam z utęsknieniem aż im się przytrafi

2

@tbas nie no należał się bądźmy obiektywni

4

najbardziej w tym realu podkurwia mnie to ich wyebane ego. uja grają a się srają. Ich wtopy to dla mnie cream de la cream nie dlatego że są głównym rywalem barcelony ale dlatego własnie że wydaje im sie ze są uj wie co.

2

@PatrychoO totalny odpał tzn. ja rozumiem że nie lubi tam jakiejś strony politycznej ale te jego dopiski że on sie odcina od polityki są żałosne. " w sumie to polityką się nie interesuje ale .... " XD i wojna !!!!

3

@Arkon to ty jestes ten co gardzi stroni i nie lubi polityki ??? ...... ooook

2

@LukaszFan czyli że co ? zagłosowałeś nie tak jak myślisz? czu jak? ankieta to ankieta. może i bzdurna ale ludzie zaznaczają zazwyczaj to co chcą aby było

0

dzisiejsz wpadka Realu była by zajebista jesli o nas chodzi (nawet remis). Daje nam to naprawde przyjemny dystans na tle niedzielnego meczu z Villarealem obecnie o wiele groźniejszym od śmietankowych no i w sumie to poewnie oni nba ten moment są 2 w tabeli bo mają2 mecze w zawiasach i wszystko ostatnio wygrywają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?