sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewy wraca jakże to jest dobra informacja !!!!!
0
Ferran do boksu proszę bo mamy kogoś kto umie na tej pozycji po porstu
0
@626 ... no niestety jest kozak co by nie mówić
2
aspas troche martwi ze ma wejsc. Nie lubie nygusa i szanuje jednoczesnie w sumie ;) Jest respekt
0
@RoberDzik no raczej
0
@Sulimo za mecz w mecz straty po 2-3 bramki ? stary to nie jest beniaminek. on coś pitoli o dna i że jest ok a nie jest. Ja też jestem nim jeszcze troche zafascynowany no ale to jest kryminał ta jego jednowymiarowość
0
@RoberDzik Normalnie trener za coś takiego to powinien polecieć szczerze mówiąc
0
@greedo ale powinnismy miećwtedy naprawde kogoś dobrego do pierwszego składu a nie Ferrana
0
@szela1899 bzdura. Rash jest ok. mamy lepsze asy jak Ferran np.
0
@Jakchcesz Rash jest spoko o wiele bardziej wolę niż Ferrana który takich akcji jak on teraz to marnuje po 2-3 w każdym meczy i asyst nie daje
0
@El Plutoninho no coś w tym jest ... szczególnie prześcieradła ..... :/
2
Celta ujj gra ale nasza obrona to taka padaka że i Legia by nas dziurawiła. Tutaj naprawdenie dużo trzeba
4
Moriba jednak z nami
0
@Sewren122 a komu ????
0
@ZwyklyKibicBarcy04 chyba 50
0
rashford którego mało tu już nie rozerwali druga asysta tak że ten ....
0
@Gomess Szczerze to za takie prowadzenie zespołu trener (może inny mniej medialny) to w takim zespole jak Barca to leci ze stołka
0
ale tak swoją drogą noż kórwa mieli 2 akcje raptem i 2 gole nam wjebali.
0
ja chyba sie do jaskini schowam na jakiś czas. wpełznę pd jakiś kamień kórwa i będe siedział
0
jak nie zewrą dupy i stracą zaraz bramę to wyjdę z siebie i stane obok Q......a
0
robert przynajmniej ma nosa
0
jak Yamal się nei odpali to czarno to widzę
1
jeszcze im się panika włącza.
0
ja pierdole jakie zgranie
0
@Deraxium ale za to ma farta ;P Zawsze cuś
1
ja pie....e to już mega wk....ia no. Co jest z tym Flickiem ????
1
@LeszekFCB oni już kórwa nie wiedzą jak mają grać
0
ale to nasze DNA przecież dostawnie w dupsko zaraz po strzelonej bramce
0
kury szczać prowadzac a nie wychodzić na prowadzenie ... patałachy
0
znowu kórwa to samo