1

Lewy wraca jakże to jest dobra informacja !!!!!

0

Ferran do boksu proszę bo mamy kogoś kto umie na tej pozycji po porstu

0

@626 ... no niestety jest kozak co by nie mówić

2

aspas troche martwi ze ma wejsc. Nie lubie nygusa i szanuje jednoczesnie w sumie ;) Jest respekt

0

@RoberDzik no raczej

0

@Sulimo za mecz w mecz straty po 2-3 bramki ? stary to nie jest beniaminek. on coś pitoli o dna i że jest ok a nie jest. Ja też jestem nim jeszcze troche zafascynowany no ale to jest kryminał ta jego jednowymiarowość

0

@RoberDzik Normalnie trener za coś takiego to powinien polecieć szczerze mówiąc

0

@greedo ale powinnismy miećwtedy naprawde kogoś dobrego do pierwszego składu a nie Ferrana

0

@szela1899 bzdura. Rash jest ok. mamy lepsze asy jak Ferran np.

0

@Jakchcesz Rash jest spoko o wiele bardziej wolę niż Ferrana który takich akcji jak on teraz to marnuje po 2-3 w każdym meczy i asyst nie daje

0

@El Plutoninho no coś w tym jest ... szczególnie prześcieradła ..... :/

2

Celta ujj gra ale nasza obrona to taka padaka że i Legia by nas dziurawiła. Tutaj naprawdenie dużo trzeba

4

Moriba jednak z nami

0

@Sewren122 a komu ????

0

0

rashford którego mało tu już nie rozerwali druga asysta tak że ten ....

0

@Gomess Szczerze to za takie prowadzenie zespołu trener (może inny mniej medialny) to w takim zespole jak Barca to leci ze stołka

0

ale tak swoją drogą noż kórwa mieli 2 akcje raptem i 2 gole nam wjebali.

0

ja chyba sie do jaskini schowam na jakiś czas. wpełznę pd jakiś kamień kórwa i będe siedział

0

jak nie zewrą dupy i stracą zaraz bramę to wyjdę z siebie i stane obok Q......a

0

robert przynajmniej ma nosa

0

jak Yamal się nei odpali to czarno to widzę

1

jeszcze im się panika włącza.

0

ja pierdole jakie zgranie

0

@Deraxium ale za to ma farta ;P Zawsze cuś

1

ja pie....e to już mega wk....ia no. Co jest z tym Flickiem ????

1

@LeszekFCB oni już kórwa nie wiedzą jak mają grać

0

ale to nasze DNA przecież dostawnie w dupsko zaraz po strzelonej bramce

0

kury szczać prowadzac a nie wychodzić na prowadzenie ... patałachy

0

znowu kórwa to samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?