sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Vini lubi to ;). W realu sami opanowani przecież XD. Ale oprócz tego w sumie dobrze gada że trzeba się młodym zajaćco by mu sodówa nie udeżyła zbyt mocno.
0
@4Fabregas4 próbuje stanąć na tej nodze aby grać. Dla Ciebie powinien skakać na tej jednej nodze byle by go nie dotknąć i dać se strzelić brame wiem ;) Znam twoje wpisy odnosnie polaków na tej stronie więc nie będę z tobą wchodził w polemikę. Już widziałem tutaj twoje wojenki atakujące Roberta czy Wojtka. Sędzia podjął słuszną decyzje
2
Komentarz usunięty
0
Gnoje wk.... ją zdrowo
0
@Greenalley bo 2 piłkarzy Ci nie pasuje na 8 (w tym jeden który jest z zewnątrz) ? XD Czyli w zasadzie można siętylko do Roberta przywalić ? Znasz pewien fakt że wyjątek potwierdza regułę ?
0
@4Fabregas4 czekaj to on wchodzi z impetem w Wojtka a Wojtek cofa noge więc kto tu kogo dotyka ?
btw łap niech CI w gardle stanie ;P
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1294122422759273&set=a.666553848849470">Facebook
2
@Kgorecki2500 "(jedno dla Donalda T. he he)" jakbyś pomyślał to byś Polske uratował ;P
1
Nasz Wojtuś:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1294122422759273&set=a.666553848849470
Jeśli to prawda to mega wyróżnienie tym bardziej ze gran aemeryturze ;)
0
Dobrze ze Pedriego nie powołał XD
1
@Bogan i kto za niego ? Jeśli to taki plus to jaka alternatywa? Font? To po wyborach będzie dopiero minus.
13
Ciężko mu idzie uświadamianie sobie przemijania kariery
1
@davidek1997 Bo każdy już ma dość ich niemocy jesli chodzi o straty goli. Oceny faktycznie zaniżone ostro
0
@Aragorn33 OMG ale kwik lewactwa. Ciekawe jakie jszcze cuda na bidaczke teraz ogarną
1
@Zieliniak nie do końca. Wtedy był mocny pressing w środku pola teraz tego nie ma i obrona jest wrzucana w przysłowiowego konia ofiarnego tego faktu.
6
@papciofcb o jakich historycznych wynikach piszesz ?
2
Jak nie dotyka bramkarza ? Co on pier ....?
3
Może Chelsea jest zajechana po KMS ... a nie czekaj ...
7
no bez jaj mbape jak złamał nos to grał w nastepnym meczu z maską. Już niech nie robią z siebie takich panienek
2
Jedyny plus z dzisiaj że Yamal sie zaczyna ogarniać.
3
obrona jeszcze została na boisku i łapie na spalone ....
1
Termin już odklejają strzela z każdej pozycji
0
@kuczyniak no ale to było wiadome już od razu jak odchodzil
0
@Ptasior dobre :)
0
Dobra czas na wylew w obronie
0
Cieniasy zenada
1
To jak ? Chyba czas stracić gola teraz ?
4
Strzał Yamala to jakiś żart ? Aż tak ma wybrane?
0
@KrychaFCB bo gramy gorzej niż byle jak. Olewamy mecze ot cała filozofia
0
Niech on już zejdzie
0
Jak to się mówi nie to jest najgorsze że jesteśmy w dupie, a to że zaczynamy się tu urzadzac