sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cieszę się z twojego wpisu - bo widzę to dokładnie tak samo. Cieszę się że są ludzie którzy to dostrzegają. Teraz ktoś napisze że media nie powinny być obiektywne i dostaje lajki ? WTF ? nie wiadomo jak na takie wpisy nawet reagować. To jak to jest ? nie powinny nam dawać prawdziwej informacji tylko spreparowaną po to aby jeszcze bardziej inni nami sterowali i mówili "co jest prawdą" ? Naprawdę ludzie tego chcą? lajki dla Ledsbourna mnie zszokowały. Niektóre trędy mnie przerażają. Ja myślę że ludzie nie zdają sobie sprawy z zagrożeń.
0
Tu się z tobą zgadzam w 100%. To że pisiory rozliczają PO to jest najlepsze co mogą zrobić dla tego kraju w tym momencie. Biorąc pod uwagę naszą dezinformację powinniśmy na chwile przestać ich hejtować. Nawet jak dali ludziom 500 stów na drugie dziecko jest źle!! Jak może być dobrze jak ludzie wszystko skrytykują byle tylko myśleć "tak jak inni nam karzą myśleć". Ludzie te 500+ to pikuś przy tym ile wynieśli dla siebie z kraju ludzie z PO. Pomijając fakt że w każdym Państwie Europy Zachodniej do której tak dążymy ludzie dostają kasę na dzieci i wtedy tak to potrafimy chwalić hmmm .... szkoda słów. Nawet jakby społeczeństwu dali za darmo mieszkania by łatwiej było zacząć to i tak ludzie jakby ich nakierował "tvn" wywieźli by ich na taczkach. Mamy za to autostrady - najdroższe w całej europie - pomijając fakt jakie łapówy poleciały na ten cel. O pendolino i innych przekrętach już nie chce mi się wspominać ;)
0
Atak na pisiorów w głównej mierze wynika z nagonki właśnie głównego nurtu mediów. Teraz wszyscy ich nienawidzą - nie wiedząc jednocześnie jak bardzo są sterowani przez największe media w Polsce. Ja też nie trawie tej partii ale nie z powodu ostatnich ich poczynań (po dojściu do władzy) tylko ogólnie - to nie moja bajka. Jestem jednak w stanie zrozumieć tą niepopularną ich decyzję pomimo że uważam ją jak wiele ich decyzji jako nietrafioną. Dodam że jeszcze bardziej mnie mierziła poprzednia władza. Oni to dopiero kręcili lody w białych rękawiczkach. To naprawdę sztuka jest robić takie przekręty tak by większość Cię kochała. Pisiory przynajmniej nie umieją się tak ładnie kryć - są mniej niebezpieczni bo wszystko widać jak na dłoni.
0
:). Spokojnie - nie spinaj się tak kolego. Daleko mi do bycia w tym fanklubie. Wymieniłem te media z oczywistej przyczyny że teraz to właśnie one nam najbardziej piorą główki. Trzeba też docenić w "diabelskim" Pisie że zakaz dotyczy wszystkich - więc też twojej listy ;). Na wszelki wypadek (ataku antypisowców) napiszę jeszcze raz - zakaz słaby według mnie.
0
Ja tak mówię. Ale zdaje sobie sprawę że nigdy nie będzie. Pytanie tylko jak bardzo przekraczamy granice dla osiągniecia korzyści. Pomyśl jak są w stanie wyprać nam czachy stacje które wymieniłem wyżej. 80 % społeczeństwa to odbiorcy "bez pytań".
0
przecież on wpadł w furie. Liscia sprzedał - pytanie tylko czy zachaczył policzek czy samą kamerę. Keczup jeden :)
0
Z jednej strony niefajnie. - z drugiej strony nie dziwię się im. Wiekszość mediów (tvn, wybordza, newsweek) jawnie wspiera opozycje i byłą władzę. Jakość przekazu jaką nam serwują jest spreparowana tak aby korzyści spływały do właściwej strony i często nie jest to prawda. Ogólnie powinni raczej ścigać za stronnicze dziennikarstwo niż robić taką akcję.
0
Jest takie przyslowie. Szczescie sprzyja .... tego juz nie napisze. Jednak trzeba przyznac ze idzie im swietnie i przestac plakac tylko kibicowac naszym.
0
To Messi by się trochę odkuł ;)
1
Za to kibice innych druzyn jak ty wchodza tu by poczuc mistrzowska atmosfere wracaj doswojego notatnika :)
0
To jak? Kamezysci teraz zaczna wiecej zarabiac ;P
2
Ahaha dobre XD.
0
Nie mówię o Chelsea tylko o Barcelonie. Nie interesuje mnie co robi nie tak klub któremu nie kibicuje.
0
Ivan bo Gomes zbyt delikatny chyba na takiego przeciwnika. Potrzeba tutaj raczej walczaka. Mam nadzieje że forma troche już wróciła
0
Kurde ale Zlatan to na metrowym co najmniej spalonym - jak oni to uznali ?
0
Nie do końca rozumiem dlaczego to niby najlepsze dla niego. Podejrzewam że w Barcelonie miałby o wiele ciężej przebić się do składu niż w w innym klubie a młody chłopak musi grać jak najczęściej z jak najlepszymi. Teza z kasą chyba też nie trafiona. Oczywiście ja bym bardzo chciał go u nas ale takie stwierdzenie chyba mija się trochę z prawdą. Nie wiem czy np. taki Halilovic dobrze zrobił wybierając nas. Tuła się na wypożyczeniach teraz gubiąc trochę tożsamość a latka lecą.
0
i Laysami kurde
0
Nie jestem jakimś strasznym fanem naszego Roberta lecz chłopak cały czas walczy o najlepszą 9-wiątkę z Suarezem i ... chyba z nikim więcej. Obiektywnie (pomimo że mówię oczywiście tylko za siebie) brak głosu na niego to kpina.
0
To drugie. Ja nie mam watpliwosc
0
No w koncu. Oby zacząl nawalac w Europie tez.
0
Napisalem to z przekasem. Poza tym ten werdykt pcha ludzi do takich opinii.
0
Szczerze ? To mozliwe leo by gral pod krystyne a tamten by walil na pustaka i karniaki. Dla dziennikarzy sledczych oceniajacych mysle ze messi by byl niezauwazalny
0
Uwazaj na ta wersje. Pisze ze nie ma klucza gog co oznacza ze dodatki na tym nie pojda. Ja kupilem to z 2 lata temu. Taki sam opis. Teraz zaluje. Nastepny minus braku klucza to fakt ze jak plytka (jedna zkilku) jest walnieta to masz problem. Bez klucza nie sciagniesz tego z platformy
Mi sprzedawca dosylal brakujace spakowane duze elementy potrzebne do instalacji. Ogolnie zapewne odpalisz i pograsz ale brak klucza to spore wybrakowanie gry.
0
To co my teraz tylko 4 razy głebiej ;)
3
Jest poczytaj sobie co tam sie dzieje pod przegladem prasy. Masakra. U nas zbanowali by cala dyskusje chyba
1
Dimebag Darrel (Pantera)/Jeff Hameman (Slayer) + Docent z Vadera
1
Moim zdanie Chuck niekoniecznie wydawalby coraz lepsze plyty. Apogeum jego tworczosci wedlug mnie padlo na inyvidual thought patterns i human, pozniej troche slabiej. Wiele zespolow tak ma. Metallica np Masters of puppets i and justice. Krestor extreme aggresion i coma of souls. Jedynie slayer dosc dlugo poziom trzymal. To chyba dla tego bo nie eksperymentowali za bardzo ze stylem. Pozdro.
2
Aha bo Juve to niby slaba ekipa ? Oby na nich trafili - tyle powiem.
0
Borrusia tez niedawno ogorek i jak sie skonczylo ?
0
Nie ma co marudzic. Wspolczuje fanom PSG. Pewnie sa mega szczesliwi ;)