1

"Taka jest prawda i tylko prawda" no taaaak XD. Zabiłeś nas argumentacją

0

Ja to wiem. Ale też pomimo tego ich hejtu szanuje ich punkt widzenia. Wchodzę tu często i z nimi rozmawiam więc nie chce sobie robić wrogów z głupiej gówno-burzy. Cieszę się jednak że niektórzy łapią więcej dystansu. Pozdrawiam.

0

Komentarz usunięty

0

? Dzieciaku ? Nie znasz mnie. Nie robię zadymy. Przeprosiłem wasze uczucia. To ty zachowujesz się jak jakiś moralista od siedmiu boleści - rozumiem że 24 letni. Śmieszne jest czytać twoje próby ocenienia mojego wieku widząc w twoim niku ile masz lat. Pozdrawiam Cię serdecznie. Przsetań się tak spinać ... z tym kołkiem to niebezpieczne.

0

Ok będę się pilnował z szanownym towarzystwem od spraw moralnych ;)

0

Komentarz usunięty

0

No wiem dlatego przeprosiłem ale sam przyznaj ... ekhmm ... składa się aż mi się cisneło. Troszkę później było by trafione ;). Poza tym Ludzie potrafią tak jechać po takich sprawach że mój mały wpis jest przy tym prawię świętoszkowaty. Patrz "Katastrofa smoleńska". Jadą po niej (i to rodacy) jak cholera od kilku lat non stop.

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Ciekawe ile daliby Messiemu żeby u nich grał ....2 Mln funtów ?

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Na pewno trafimy na Real. Na bank.

1

Koles sobie jaja robi. Zreszta bardzo udany zart jak widac po lajkach. Zostan ty lepiej przy bizonach i skalpach miast sie za laptopy lapac ;).

4

To trochę nie tak. Policz asysty Neymara. Neymar robi bardzo dobrą robotę. Jak ja bym chciał żeby LE spróbował cofnąć Neya do pomocy a Arde wstawić tak jak zagrał z Borusią.

0

Polska to nie Hiszpania. Dlatego Polaka w LaLiga za dużo nie uświadczysz.

0

Dziękuję za wsparcie teściowej ? WTF ? Pracuj Vidal nad tą strefą mentalną ... pracuj ;)

0

Na pewno tego nie zrobi a szkoda.

10

A ja bym Neymara do pomocy cofnął a Arde dał na atak. Przecież Neymar w pomocy by robił niezły dym (jak w Brazylii) jakby grał wespół z Iniestą. Znowu byśmy mieli mocny środek i bramkostrzelnego Arde na nominalnej pozycji. Neymar jest super asystentem jakby zaczął walić rozdzierające podania w środek Suarezowi i Messiemu to byłby dym

3

A ja Ci mówię: Ty się chłopie Pokemonami zainteresuj

3

Ludzikom ktozy sie zajarali Barca w okresie kak byla najlepszym klubem w historii tego nie wytlumaczysz. Oni mysleli ze zawsze taka Barca byla i ze zawsze tak juz bedzie. Przeciez nie moga kibicowac jakiemus Paco co nie strzela goli ;)

3

Wiesz teraz to co by on nie zrobil. Jak nie strzeli to po nim jezdza ludzie.

0

Messiego to może na bramkę nie ale ciebie jako cherledera hmmm - nadałbyś się. Skoro jesteś ślepy na to że Turan na pozycji Neymara daje nam więcej niż na każdej innej i być może więcej niż sam Neymar na tejże pozycji. LinekPark natomiast potwierdził że w reprze Ney gra właśnie w pomocy. A wszyscy chyba widzą że daje Brazylii więcej z meczów niż nam to czemu ty nie miałbyś się nie spróbować w roli tancerki ;) ?

1

Kurde Turan się sprawdza w każdym meczu na skrzydle. LE może powinien sprobować przesunąć Neymara do pomocy a Arde na to skrzydło. W reprze Ney nie gra czasami w pomocy ? Tam podobno gra o niebo lepiej niz w Barcelonie

0

A dlaczego miałby być tym zainteresowany jakoś specjalnie ?

0

Na górnej belce napisane że jest na canal+

2

Według mnie "Grant" jest świetny. Lepszy od "Johny Walkera" i "Ballentinsa". "Jack Daniels" pewnie najlepszy w tym zestawieniu ale i odpowiednio droższy. "Granta" teraz możesz kupić litra za 54 w Biedrze - dobry deal ;)

1

ok :) dobre. sam sie z siebie śmieje :)

1

Ja mam whiskacha

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?