1

no zrownajo sie zrownajo

0

Tu trzeba sie zgodzic. Oby nie był to tylko jeden mecz

0

Neymar cos pierdolnie. Poczuł krew :)

0

Suareeeeeeeeeeez !@!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Sędzia dzis nie widzi rąk w polu karnym

0

Spoko jak chcesz to w razie czego mozesz sie wstydzic

1

Bezczelny ? Niby czemu ? Rafinhia miał 3 mecze dobre na początku. Z Herkulesem powinen był rządzić i dzielić na boisku a jak to wyglądało wszyscy widzieliśmy i nie mów mi że cała drużyna tak zagrała bo były to młodziki.

2

Wstydem to byly wpadki z malagami i innymi takimi. To akurat jak przegramy to bedzie wkorw na maksa ale nie wstyd chyba ze oleja zaangazowanie.

0

Ja wolalbym mashe przesunac za dp i wypieprzyc busiego ktory od kilku meczy przebija sie coraz glebiej ponizej mulu z forma.

15

Wyrywaj z uczelni bro.

3

Real wychodzil jak na wojne. Ja nie tesknie. Robil z zawodnikow tepe dzidy. Ramos z pepe co odwalali to do tej pory nie moge na nich patrzec chociaz uwazam ze to wlasnie wina muła byla.

3

Jutro Suarez sie przebudzi. Sypnie ze dwie bramy zobaczycie. To jest dzik na takiego przeciwnika.

0

pomoc Gomes iniesta Masherano obrona (środek) Pique Umtiti

0

Jeśli to ty Ronaldinho to ja będe na bank :)

0

Dokładnie z zawodnika grającego w środku prawie tak jak Xavi czy Iniesta Lucho robi robi na PO wyrobnika. Teraz to po prostu widać przy okazji miernoty w środku pola jaką nam prezentują pomocnicy.

2

Swiete slowa. Najgorzej mnie irytuja moralisci z haslami ze okradamy rzad i ze podatki trzeba placic. Ze zlodziej to zlodziej itd. Kurde sami sa okradani codziennie i tego nie widza ale jak ktos okradnie zlodzieja to jest szykanowany.

3

Jeden z niewielu ratujących nam ostatnio dupska. Jeszcze miesiąc temu kibice go tu sprzedawali.

1

Gramy u siebie jak teraz nie zepną dupy i nie wycisną z siebie swoich atutów to słabo widzę wyjście z te go marazmu. Na 9 pnkt plecy się nie skończy.

0

Ok. Pozdrawiam Cię. Nie hejtuj zbyt wiele jak twoi przyjaciele z realmadryt.pl koleżanko. Niestety wasze komentarze czuć na kilometr arogancją i zaczepkami ale zawsze sądziłem że przyczyną jest przerost testosteronu u młodych osobników płci męskiej ;). Ciebie do końca nie mogłem rozgryźć. Pozdrawiam raz jeszcze.

0

Szanuje twoje zdanie ale się nim nie dziel ;) Sorki nie gniewaj się tak mi się jakoś dopowiedziało jak czytałem koment kolegi wyżej

0

Licznik troche się spieszy ;)

0

I tak lepiej się zaprezentował niż cała reszta

0

Tak lecz grał w każdym meczu. Trochę obiektywizmu jednak.

0

Neymar kosztował tylko 19,3 milona ? Nie dziwie się że targają ich po sądach ;P

0

Początki jego kariery u nas. Suarez też miał bardzo dużo meczów bez bramki a nie grał wcale ogonów. miał jednak większą renomę i wszyscy wiedzieli że się przełamie.

0

Co nie przeszkadza Ci tu przesiadywać. Ciekawe :). Gadaj zdrów XD

0

Ja widzialen ze probowal wychodzic lecz albo niedokladne podania albo kokedzy wybierali inny wariant. Szkoda mi tego kolesia. Podejzewam ze jak sie przelamie to zacznie sypac bramki

0

Nie przesadzaj z tym zaangazowaniem. Sytuacja podobna co z Luisem na poczatku

0

Tylko 18 lat a wyroznial sie na tle kolegow. Klepa z Rafa (nieudana co prawda) to byla genialna proba rozmontowania tej obrony i pokaz jego rozmyslu w sytuacjach gdzie obroncy stawiaja autobus. On naprawde jest dobry. Powiedzialbym nawet ze lrpiej zagral niz nasz 1 skladowy Rafinia czy Denis.

0

Oby nie zagrali z nami jak RS. W sumie dostali na tacy jak powinni nas ograc. Bylismy bezsilni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?