2

@Ryoumen a pączki nią nadziewane :P

2

@kulek22 a nie wiadomo ile na bramce bierze święty Piotr

0

@Chimera To już lepiej jest, jak jest :P

6

@July_6_BcN Czyli ktoś im powiedział.

0

@kanver_ Tym, że trzeba będzie jechać do roboty i pracować.

1

@Ogorinho1974 Donaldowi T?!

1

@July_6_BcN
Jeżeli jutra nie ma,
ja nie przestaję śpiewać

5

@BojanKriKicz Przynajmniej nie wypuszczą niedopracowanego produktu, prawda?

9

To jest dobry moment by powiedzieć kierownikowi co o nim sądzę.
Szanowny panie kierowniku! Ty chamie nieskrobany!

0

@July_6_BcN Chodź do mnie. Mam schron :P

0

@BezglutenowyPedri bo nie musi ich być. Temat zamknięty.

2

@kundee 10 metrów złotych?

1

@Laminedependencia najgorszy jest wiatr

0

@urbipl Niech się skonstatuje z panem Viniciusem w sprawie walki z rasizmem :P

1

@BHAFCB "Wielki" klub z Polski niech spadnie, reszta jest dla mnie neutralna :P

1

@urbipl Z ligi i tak już się wypisali :P

0

@urbipl 20:10 – Komentarz załogi dotyczący rekordu Apollo 13 (tylko audio)
Krótkie łączenie radiowe, podczas którego astronauci wygłoszą specjalne oświadczenie upamiętniające ten historyczny moment. - to mały lot dla człowieka, ale wielki dla ludzkości :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RozowaPantera Jadnak poniższy utwór jest najlepszy z kościelnych

0

@PioteK W robocie mam wodę w szklanych butelkach. Zupełnie inny smak, choć woda sama w sobie nie jest chyba najwyższej jakości :D Jakby była "porządna" to całkiem by było miodzio. Można? Można.

0

@KRISU77 Dziś dostanie lanie.

0

@PioteK a plastik na smak wody nie wpływa? I ogólnie jacy to oni nie są prozdrowotni a trują nas mikroplastikiem?

0

@PioteK Dlaczego więc piwo (w większości) i alkohole są w szkle a nie w plastiku?

1

@Tofik nie wygłupiaj się! Idź normalnie!

1

@PatrychoO ogóra kiszonego

0

@severius Może oni też tak mają?

3

@draxidox Dorota Weltmeister! Dorota Weltmeister! Dorota Weltmeister!

1

0

@Faro przyszło ocieplenie i jest burza, nic nowego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?