tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ryoumen a pączki nią nadziewane :P
2
@kulek22 a nie wiadomo ile na bramce bierze święty Piotr
0
@Chimera To już lepiej jest, jak jest :P
6
@July_6_BcN Czyli ktoś im powiedział.
0
@kanver_ Tym, że trzeba będzie jechać do roboty i pracować.
1
@Ogorinho1974 Donaldowi T?!
1
@July_6_BcN
Jeżeli jutra nie ma,
ja nie przestaję śpiewać
5
@BojanKriKicz Przynajmniej nie wypuszczą niedopracowanego produktu, prawda?
9
To jest dobry moment by powiedzieć kierownikowi co o nim sądzę.
Szanowny panie kierowniku! Ty chamie nieskrobany!
0
@July_6_BcN Chodź do mnie. Mam schron :P
0
@BezglutenowyPedri bo nie musi ich być. Temat zamknięty.
2
@kundee 10 metrów złotych?
1
@Laminedependencia najgorszy jest wiatr
0
@urbipl Niech się skonstatuje z panem Viniciusem w sprawie walki z rasizmem :P
1
@BHAFCB "Wielki" klub z Polski niech spadnie, reszta jest dla mnie neutralna :P
1
@urbipl Z ligi i tak już się wypisali :P
0
@urbipl 20:10 – Komentarz załogi dotyczący rekordu Apollo 13 (tylko audio) Krótkie łączenie radiowe, podczas którego astronauci wygłoszą specjalne oświadczenie upamiętniające ten historyczny moment. - to mały lot dla człowieka, ale wielki dla ludzkości :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RozowaPantera Jadnak poniższy utwór jest najlepszy z kościelnych
0
@PioteK W robocie mam wodę w szklanych butelkach. Zupełnie inny smak, choć woda sama w sobie nie jest chyba najwyższej jakości :D Jakby była "porządna" to całkiem by było miodzio. Można? Można.
0
@KRISU77 Dziś dostanie lanie.
0
@PioteK a plastik na smak wody nie wpływa? I ogólnie jacy to oni nie są prozdrowotni a trują nas mikroplastikiem?
0
@PioteK Dlaczego więc piwo (w większości) i alkohole są w szkle a nie w plastiku?
1
@Tofik nie wygłupiaj się! Idź normalnie!
1
@PatrychoO ogóra kiszonego
0
@severius Może oni też tak mają?
3
@draxidox Dorota Weltmeister! Dorota Weltmeister! Dorota Weltmeister!
1
Star i wars
https://jbzd.com.pl/obr/4453370/starwars
1
@urbipl https://joemonster.org/p/2004450/size/oryg/zawsze_mialem_leb_do_interesow_ricky_chlopaki_z_barakow
0
@Faro przyszło ocieplenie i jest burza, nic nowego ;)