tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN W Planicy. Ciekawe czy dadzą też skoczyć tuż po zawodach panu Kamilowi po raz ostatni w żółtej koszulce lidera :P
0
@Virusk3 Przyszła wiosna, słonce świeci, gorąco jest to czego oczekiwać?
0
@Virusk3 i co ma robić? Nawozić?
0
@Crashynski dziwne, bo ponoć gdy świeci słońce to ludzie mają więcej energii :P
1
@July_6_BcN Zostań. Pan Kamil ma jeszcze trzy szanse na czterdzieste zwycięstwo. A jak mówi przysłowie: "do trzech razy sztuka" ;)
4
@Reviven Następne, zimne i darmowe.
2
@Messibestplayerintheworld a to trzeba kupić wersję cyfrową i nie martwić się o dowiezienie :P
0
@KRISU77 legia umocni się w strefie spadkowej, Lech awansuje na pozycję lidera.
0
@gumaz ja potrzebuję 9 godzin nieprzerwanego snu ;)
0
@Chimera wysłuchać wysłucha, ale czy coś z tym zrobi? ;D
1
@AduŚ07 Forfang i Embacher skakali z tej samej belki
1
@michal26 Dziwnie to on cały sezon skacze. Zawsze nim miota, a skacze daleko, ciekawe dlaczego.
0
No i jest pięknie!
0
@michal26 I się połamie :P
0
@tadzik447 O, wiatr się odwrócił :D
0
@michal26 W takich warunkach ten ze Słowenii poleci na linię bezpieczeństwa :P
0
Ale nam się zrobiły zawody
1
@reloaded Ja kosmosem się zafascynowałem przez "Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem" :P
0
Ale latają świry
0
@FCBMati10 Jakby poleciał 250 metrów i się połamał to byś pytał dlaczego nie obniżyli.
0
Embacher dał radę to niestety ten następny też odleci
O.o elegancko, oby w drugiej serii było tak samo
1
@FcPortoFan1999 Nie ma szans na rekord, bo tak ją przebudowali, że się nie da ;)
0
Może ten ze Słowenii też klapnie
0
Żeby Prevc skakał na poziomie Krafta
0
@michal26 Czekali aż się ogarnę po robocie :P
0
@PaPo jakby ktoś pytał to właśnie wstałem
0
@kuz U mnie film 700mb pobierał się dwa dni
0
@FCB24 Dlaczego na Boga mówimy "Bóg"? Bo Chuck Norris było już zajęte.
0
@PeRRy Ok, dziękuję ;)
0
@Laminedependencia z Warszawy czy Madrytu?