0

@michaleu Dziś nic. Na święta dał lekko ponad 1000zł już pod koniec listopada

0

@Bobo25 La rambla - dom wolnego słowa :D

0

@Antimadridista_WR M jak Miłość

0

Komentarz usunięty

1

@fcbarcafan19 Sto dwa metry! Sto dwa metry!

0

@FcPortoFan1999 nie murzynki, afro...afrykanki

0

@Bzyczekk No i namówiłeś do tego żeby więcej jajek zbijać :P

9

@kaamil1910 Posądzi kibiców o rasizm

4

@Sulimo Sernik to sernik, Sulimie. Z rodzynkami czy bez wszystko jedno, smak jest bardzo dobry, a na zdrowie źle to wpływa. Nie jestem wybitym cukiernikiem, nie same placki jadłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym sernikiem a drugim, to wybieram oba.

3

@Sulimo ale czasu oszczędzisz na niewsypaniu rodzynek :P

0

@Zoker najlepiej to nic nie obstawiać ;)

0

@July_6_BcN ubierzemy razem choinkę?

0

@July_6_BcN ale to święty Mikołaj prezenty przynosi

0

@July_6_BcN to mogę iść w zastępstwie ;)

2

To na TCSie @July_6_BcN :P
Razem z Kamilem

0

@clyde Skoków :P

1

@July_6_BcN Proszę o wybaczenie :P

1

@gumaz @July_6_BcN miała być :D

2

W drugiej serii atak na pierwsze miejsce @July_6_BcN @Criss18Barca @mordini123 @VegetaPolska @JanneAhonen

2

@gumaz Jest, skacze z kwiatka na kwiatek :P

0

@FcPortoFan1999 Oby tylko nikogo nie zasiekał swoim mieczem

0

Prezenty już kupione?


3

@Laminedependencia A mekambe ma więcej goli i to z karnych :P

1

@SeWo77 a skąd mam wiedzieć bez czytania co jest napisane? Tym bardziej, że to jest w odpowiedzi na mój komentarz?

0

@SeWo77 Widzę takie komentarze to tylko uśmiecham się z politowaniem

0

@Stinger_ Jutro wygra pan Kacper

0

Teraz anulują drugą serię :P

0

@michal26 Chyba jednak nie

1

0

@clyde A dlaczego smutna buźka? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?