tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaleu Dziś nic. Na święta dał lekko ponad 1000zł już pod koniec listopada
0
@Bobo25 La rambla - dom wolnego słowa :D
0
@Antimadridista_WR M jak Miłość
0
Komentarz usunięty
1
@fcbarcafan19 Sto dwa metry! Sto dwa metry!
0
@FcPortoFan1999 nie murzynki, afro...afrykanki
0
@Bzyczekk No i namówiłeś do tego żeby więcej jajek zbijać :P
9
@kaamil1910 Posądzi kibiców o rasizm
4
@Sulimo Sernik to sernik, Sulimie. Z rodzynkami czy bez wszystko jedno, smak jest bardzo dobry, a na zdrowie źle to wpływa. Nie jestem wybitym cukiernikiem, nie same placki jadłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym sernikiem a drugim, to wybieram oba.
3
@Sulimo ale czasu oszczędzisz na niewsypaniu rodzynek :P
0
@Zoker najlepiej to nic nie obstawiać ;)
0
@July_6_BcN ubierzemy razem choinkę?
0
@July_6_BcN ale to święty Mikołaj prezenty przynosi
0
@July_6_BcN to mogę iść w zastępstwie ;)
2
To na TCSie @July_6_BcN :P
Razem z Kamilem
0
@clyde Skoków :P
1
@July_6_BcN Proszę o wybaczenie :P
1
@gumaz @July_6_BcN miała być :D
2
W drugiej serii atak na pierwsze miejsce @July_6_BcN @Criss18Barca @mordini123 @VegetaPolska @JanneAhonen
2
@gumaz Jest, skacze z kwiatka na kwiatek :P
0
@FcPortoFan1999 Oby tylko nikogo nie zasiekał swoim mieczem
0
Prezenty już kupione?
3
@Laminedependencia A mekambe ma więcej goli i to z karnych :P
1
@SeWo77 a skąd mam wiedzieć bez czytania co jest napisane? Tym bardziej, że to jest w odpowiedzi na mój komentarz?
0
@SeWo77 Widzę takie komentarze to tylko uśmiecham się z politowaniem
0
@Stinger_ Jutro wygra pan Kacper
0
Teraz anulują drugą serię :P
0
@michal26 Chyba jednak nie
1
@esem91
0
@clyde A dlaczego smutna buźka? :P