9

@Filipem A to dopiero początek ich zalet

2

@Filipem Oczywiście, że tak.
@FcPortoFan1999 w życiu postawiłem kilka kuponów, raz chyba zdarzyło mi się skoki obstawić

1

@Malkey95 ta, a wygraną kasę dać na następne kupony i wszystko przegrać, a przy fajerwerkach chociaż jakieś światełka i dźwięki są.

9

@Malkey95 Z drugiej strony lepsze to niż przepieprzanie na bukmacherce :P

1

Kamilek kochany ;)

0

@Aragorn33 W Garmisch-Partenkirchen za skoczkami latają drony :P

0

@Kgorecki2500 Jakbyś mu alkoholu nie polewał to by nie drzemał :P

1

0

@maroon Może mają nagrane i puszczają z głośników? :P

1

@michaleu A też masz ode mnie :P Przynajmniej popatrzę na światełka :P

1

@michaleu No i jeszcze przed chwilą @KamQiX dał herb :D

0

O, @Moderacja dodała fajerwerki przy klikaniu herbu :P

1

@Kgorecki2500 Wzięła szmaty od podłogi, zszyła je ze sobą i dlatego miała, a potem to co uszyła to spaliła :P

3

@lajcior na żadną

1

@lajcior a ja nigdy nigdy nie pracowałem w sylwestra ani w Nowy Rok, a potem przez cały rok zapieprzam, tyle z tych przesądów ;)

4

0

@esem91 Z drugiej strony będzie renta :P

2

@FcPortoFan1999 Ale się pozmieniało. Za czasów gdy oglądałem darta to był on transmitowany na Eurosporcie.

0

@michaleu A jakby nie sypało to byłoby ciepło?

5

@norbi77 Gol na otarcie łez :P

1

@NeroTFP1 albo kobietę, osobę niebinarną, albo jakiegoś innego stwora :P

1

@Sysia11 Żeby tylko Tomasiaka omijały kontuzje i był prowadzony przez odpowiednie osoby, bo jak dostanie takiego Maciusiaka to może być po chłopie :P

1

@Sysia11 Skoki po Małyszu miały się skończyć, a mieliśmy drużynę, która walczyła i zdobywała złote medale :P

0

@Majkel34 W Polsce to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek źle pisać o politykach, niezależnie z jakiej partii i jakie ma poglądy ;). Zresztą nie tylko w Polsce, to się tyczy każdego polityka w każdym jednym kraju.

0

@Majkel34 A na świecie zrobi się cyrk gdy policjant w USA obezwładni naćpanego kryminalistę z nożem a ten zejdzie.

6

@LukaszFan A z gier będą remaki remaków :P

1

@Criss18Barca U na streaming jest popularny tylko, że ten darmowy ;)

1

@APTAPT gdyby nie podane nazwisko to napisałabym, że to opis viniciusa

3

To był koń na białym rycerzu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?