tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Filipem A to dopiero początek ich zalet
1
@Lionel_Messi10 siema bambo
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/5e/76/5c294322edafa_o_xlarge.jpg
2
@Filipem Oczywiście, że tak.
@FcPortoFan1999 w życiu postawiłem kilka kuponów, raz chyba zdarzyło mi się skoki obstawić
1
@Malkey95 ta, a wygraną kasę dać na następne kupony i wszystko przegrać, a przy fajerwerkach chociaż jakieś światełka i dźwięki są.
9
@Malkey95 Z drugiej strony lepsze to niż przepieprzanie na bukmacherce :P
1
Kamilek kochany ;)
0
@Aragorn33 W Garmisch-Partenkirchen za skoczkami latają drony :P
0
@Kgorecki2500 Jakbyś mu alkoholu nie polewał to by nie drzemał :P
1
Ogień
https://jbzd.com.pl/obr/4350997/ognie
0
@maroon Może mają nagrane i puszczają z głośników? :P
1
@michaleu A też masz ode mnie :P Przynajmniej popatrzę na światełka :P
1
@michaleu No i jeszcze przed chwilą @KamQiX dał herb :D
0
O, @Moderacja dodała fajerwerki przy klikaniu herbu :P
1
@Kgorecki2500 Wzięła szmaty od podłogi, zszyła je ze sobą i dlatego miała, a potem to co uszyła to spaliła :P
3
@lajcior na żadną
1
@lajcior a ja nigdy nigdy nie pracowałem w sylwestra ani w Nowy Rok, a potem przez cały rok zapieprzam, tyle z tych przesądów ;)
4
Kijki
https://jbzd.com.pl/obr/4350184/kijki-negana
0
@esem91 Z drugiej strony będzie renta :P
2
@FcPortoFan1999 Ale się pozmieniało. Za czasów gdy oglądałem darta to był on transmitowany na Eurosporcie.
0
@michaleu A jakby nie sypało to byłoby ciepło?
5
@norbi77 Gol na otarcie łez :P
1
@NeroTFP1 albo kobietę, osobę niebinarną, albo jakiegoś innego stwora :P
1
@Sysia11 Żeby tylko Tomasiaka omijały kontuzje i był prowadzony przez odpowiednie osoby, bo jak dostanie takiego Maciusiaka to może być po chłopie :P
1
@Sysia11 Skoki po Małyszu miały się skończyć, a mieliśmy drużynę, która walczyła i zdobywała złote medale :P
0
@Majkel34 W Polsce to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek źle pisać o politykach, niezależnie z jakiej partii i jakie ma poglądy ;). Zresztą nie tylko w Polsce, to się tyczy każdego polityka w każdym jednym kraju.
0
@Majkel34 A na świecie zrobi się cyrk gdy policjant w USA obezwładni naćpanego kryminalistę z nożem a ten zejdzie.
6
@LukaszFan A z gier będą remaki remaków :P
1
@Criss18Barca U na streaming jest popularny tylko, że ten darmowy ;)
1
@APTAPT gdyby nie podane nazwisko to napisałabym, że to opis viniciusa
3
To był koń na białym rycerzu.