5

Piwo z rana jak śmietana :)

0

Po drodze będą też ciekawe filmy, ale teraz chyba nie przytoczę tytułów bo mam lekko wypite :)

3

O kurczę faja! Za rok wychodzi "Naznaczony 4", życie znów nabrało sensu.

0

Wszyscy błędnie zerknęli. United nie gra z United :P

0

Akurat to było łatwe do przewidzenia :)

0

Nie wiem, chciałbym pomóc no, ale nie mogę, poczytaj w internecie.

1

Nie pożyłaby długo w takiej temperaturze :)

0

Prawdopodobnie hard reset pomoże, a czy istnieje inny sposób to nie mam pojęcia.

27

Mam nadzieję, że Obywatele.

4

Tak, możesz, ale linku nie podam, bo dostałem już ostrzeżenie.

0

Nie wiem czy jeszcze istnieje, "The Witcher: Battle Arena".

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

35

Mnie nie denerwuje, bo nie widzę tychże reklam.

0

Przed chwilą obejrzałem na cda.pl z napisami.

0

Ja dziś zaczynam weekend. Niestety, praca w systemie czterobrygadowym.

0

Okazję miał, ale jej nie wykorzystał.

0

Mi polecono setkę cytrynówki.

12

A u nas to jest lepiej?

0

Za Chiny ludowe go nie wymieniaj, chyba, że na nowszy model z tej serii.

0

Polecam telefony z serii Sony Xperia Z im nowszy model tym lepszy.

0

Co za różnica gdzie?

0

Boli jeszcze bardziej gdy jesteś jeszcze starszy i zapieprniczasz za 1500 złotych.

1

Początek to tego co mi na myśl przyszło będę miał w poniedziałek od rana :)

1

Kolejny utwór zwiastujący nową płytę "NieWolnOść", której premiera odbędzie się 4 listopada 2016.
https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=kLgsIMKSMYE&app=desktop
Hunter rządzi!

12

Podczas kontuzji :)

2

Ale Norek jest na La Rambli codziennie:)

1

Z telefonu się zalogowałem. Dość długo to trwało, ale się udało.

0

Dlatego, że w Polsce tylko Lech.

0

Pierwszy raz w życiu jestem za Realem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?