tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Piwo z rana jak śmietana :)
0
Po drodze będą też ciekawe filmy, ale teraz chyba nie przytoczę tytułów bo mam lekko wypite :)
3
O kurczę faja! Za rok wychodzi "Naznaczony 4", życie znów nabrało sensu.
0
Wszyscy błędnie zerknęli. United nie gra z United :P
0
Akurat to było łatwe do przewidzenia :)
0
Nie wiem, chciałbym pomóc no, ale nie mogę, poczytaj w internecie.
1
Nie pożyłaby długo w takiej temperaturze :)
0
Prawdopodobnie hard reset pomoże, a czy istnieje inny sposób to nie mam pojęcia.
27
Mam nadzieję, że Obywatele.
4
Tak, możesz, ale linku nie podam, bo dostałem już ostrzeżenie.
0
Nie wiem czy jeszcze istnieje, "The Witcher: Battle Arena".
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
35
Mnie nie denerwuje, bo nie widzę tychże reklam.
0
Przed chwilą obejrzałem na cda.pl z napisami.
0
Ja dziś zaczynam weekend. Niestety, praca w systemie czterobrygadowym.
0
Okazję miał, ale jej nie wykorzystał.
0
Mi polecono setkę cytrynówki.
12
A u nas to jest lepiej?
0
Za Chiny ludowe go nie wymieniaj, chyba, że na nowszy model z tej serii.
0
Polecam telefony z serii Sony Xperia Z im nowszy model tym lepszy.
0
Co za różnica gdzie?
0
Boli jeszcze bardziej gdy jesteś jeszcze starszy i zapieprniczasz za 1500 złotych.
1
Początek to tego co mi na myśl przyszło będę miał w poniedziałek od rana :)
1
Kolejny utwór zwiastujący nową płytę "NieWolnOść", której premiera odbędzie się 4 listopada 2016.
https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=kLgsIMKSMYE&app=desktop
Hunter rządzi!
12
Podczas kontuzji :)
2
Ale Norek jest na La Rambli codziennie:)
1
Z telefonu się zalogowałem. Dość długo to trwało, ale się udało.
0
Dlatego, że w Polsce tylko Lech.
0
Pierwszy raz w życiu jestem za Realem