0

Na 15 dziś :P

0

Ja też odrazu miasto miałem, nawet bez placu :)

1

Obecność 2.

1

Dzięki i nawzajem. Ja nie obejrzę dziś meczu, bo o 23 kończę robotę zanim dojadę do domu i się umyje to będzie po meczu :)

0

Wampiry równie dobrze funkcjonują w nocy jak i dzień. Wystarczy poczytać Sapkowskiego albo pograć w Wiedźmina :)

1

Ja też go mam. Jutro wymieniam zaślepkę, bo się otwiera i uszczelka odleciała :)

10

To już prędzej trafię szóstkę w lotto.

0

Ja upałów nie nawiedzę :)

0

Lepiej żeby było chłodno niż takie upały jak w ubiegłym tygodniu.

0

Ciężko będzie mecz obejrzeć, bo o 23 kończę robotę :)

0

Jak masz drugą zmianę bądź nockę to zrób sobie wolną środę, bo mecz:)

1

Kung Fury

3

Krawczyki mają dobrą kiełbasę w lodówce.

2

Jest, jeżeli co chwila czyta się to samo pytanie.

0

U mnie w robocie jest przepis, że ze względu na niesprzyjające warunki pracy możemy pracować maksymalnie osiem godzin, ale jak trzeba to się pytają kto dłużej zostanie, ale jak pracownik by chciał zostać dłużej, np. poniedziałek i wtorek po cztery godziny i jakiś tam dzień wolny sobie zrobić, żeby nie wykorzystywać urlopu to już tak nie można.

PS. nie mam tu na myśli pracy w kanałach :D

1

Nie Karoluj mi tu teraz.

1

Polecam nie książkę, ale sagę Andrzeja Sapkowskiego.

0

Myślałem, że chodzi ci o finał.

0

Biegł na skróty :)

2

W Polsce nie ma chyba odpowiedniego stadionu.

0

Akurat na tym obrazku ewidentnie widać, że jest spalony :)

0

Ani w fife ani pesa nie gram od kilku ładnych lat :)

0

Ale z drugiej strony co tego dziennikarza to obchodzi?

15

Co chcesz o mnie wiedzieć?

1

Łeba :)

0

Piast z Górnikiem Łęczna nic lepiej się nie popisał :)

0

United zdecydowanie nie należy do moich ulubionych klubów, podobnie jak Legia, Real, Borussia Dortmund i im podobne drużyny.

1

A ja United nie lubię:)

0

Ale żeby wejść pod prysznic to najpierw trzeba się rozebrać :)

0

Ja mam w plusie i płacę 15 zł za pakiet internet 2gb i smsy do wszystkich sieci. Przy rejestracji numeru oferowano mi abonament za 29 zł do tego rozmowy i smsy do wszystkich za darmo i 8gb internetu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?