0

Czyli dobrze rozumiem, że jak on kupił sobie fife i ja też sobie kupiłem i oboje mamy przypisane do oddzielnych kont na orginie to i tak widzi jako jedną grę? W takim razie jak stworzyć drugi profil już w samej grze. Np. teraz jest graczA, a chciałbym utworzyć drugi profil o nazwie, graczB? Czy takie rzeczy też są niemożliwe?

0

Proszę o pomoc!
Chodzi o to, że brat i ja kupiliśmy sobie fife 17. On ma przypisaną swoją kopię do swojego konta origin, ja- do swojego. Po włączeniu gry, obojętnie z którego konta origin jest tylko jeden profil do wyboru- mojego brata. Jak stworzyć drugi profil w grze?

0

Ostatnia drużyna z szóstą w tabeli 4:0, świat się kończy :)

2

Po trzy punkty i fotel lidera!

0

Jeszcze dwie godziny roboty :)

0

Do pracy rodacy:)

1

KSW to lipa.

5

Gdybym tak miał zbędny miliard złotych...

1

Boniek :)

1

Pamiętaj o mnie jutro

0

Ja od niedzieli zaczynam czterobrygadówkę. Prawdopodobnie weekend wolny będę miał raz na dwa miesiące.

1

Dziś o 15 skończyłem robotę, jutro wolne, a w niedzielę do roboty.

0

Witam, jestem przyjacielem Karola, o co chodzi z tym zwykłem Deluxem?

0

Mi też coś takiego wyskakuje tylko nazwa pliku to fisticuffsNoess.dll.

0

Ja w zeszłym tygodniu, ale jeszcze trochę mnie trzyma.

0

Podobno nie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Instruktor wszystko wytłumaczy.

1

Jeśli można wiedzieć to ile wpłacasz?

1

Przejechałbym się, ale jutro rano do roboty idę :)

0

Jak pączek w maśle będziesz żył już w tej pierwszej opcji, a jakby tak małżonka zarabiała minimum 2000 zł to masz jak w niebie.

0

Kung Fury, koniecznie z lektorem.

2

Jeszcze trochę i serial pt. Puchar świata w skokach narciarskich znów zawita w telewizji. Jakże byłoby pięknie cofnąć się w czasie i przeżyć jeszcze raz te wspaniałe chwile z Mistrzem Adamem Małyszem.

0

Jak zobaczysz to będziesz wiedział, a nie wierzył. Wiara to jest przyjęcie czegoś co ktoś mówi bez sprawdzania tego.

0

Zapamiętaj raz na zawsze, polskiej ligi się nie obstawia.

5

W Albatrosach on nie gra, zaręczam :)

4

Ja prędzej skoczyłbym ze spadochronem niż ma bungee, ponieważ bungee bardziej mnie przeraża :)

0

Ktoś na fb transmituje. Jakiś Arab chyba https://www.facebook.com/AlMubashar/videos?ref=page_internal to jest link do jego profilu, wejdź po lewej w filmy i kliknij w pierwszy film, jest oznaczony jako "na żywo" :)

0

Grzegorz Hyży - "Pod Wiatr"

6

To nie są przecinki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?