0

Kung Fury

1

A ja o liczbę wisoen, które przeżyli :)

2

U mnie upał był tylko wczoraj
Dziś już jest spokój :)

0

Dawid polecił komentarz Guetty. Koniec świata :)

7

W piątek rusza najlepsza liga świata.

2

Takich rzeczy nie wiedzieć.

0

Ludzie zdecydujecie się. Jeden z użytkowników pisał, że dwie strzeli Griezmann i jedną Palet.

8

Nie spojleruj

0

Jakby nie patrzeć to podatki płacimy codziennie. Mało tego, prawie połowę wypłaty nam zabierają to jeszcze każą co roku się rozliczać. Złodzieje!

0

Ja bym najpierw podłączyl nowe głośniki bądź słuchawki :)

0

Od tego czasu wypiłem tylko jedną puszkę, w nocy z niedzieli na poniedziałek. Myślałem, że jak około pół roku nie piłem tego napoju to coś pomoże, bo ledwo na oczy patrzyłem. Niestety myliłem się :)

5

Najlepsza wersja Messiego dopiero przed nami :)

0

No to za trzy lata obejmuje jakiś klub z Polski :P

0

Ja wtedy musiałem zwolnić się wcześniej z pracy, bo dużo nie brakowało a padłbym na twarz. Kilka razy ciemno przed oczami mi się zrobiło, ale na szczęście nie padłem. Gdy wróciłem do domu to się wykąpałem i poszedłem spać. W miarę dobrze mi się spało :)

0

Ja kiedyś wypiłem około dwa i pół litra napoju energetycznego :)

23

Weź się za robotę :)

0

Gladiatus,

4

Napisz jeszcze raz. Tym razem po polsku.

1

A mój ojciec spotkał się z Angelą Merkel.

2

W finale kibicuj Portugalii.

1

Po co przepraszasz? Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Odnośnie twojego pytania, nie znam się na tym, ale polecam portal elektroda.pl mi tam zawsze pomagają :-)

0

Naprawić się pewnie da. Tak, kiedyś ktoś naprawiał.

2

Z Archiwum X.

0

Siebie

0

A u mnie burza piaskowa.

0

Tak.

0

To jaki masz problem? Korzystaj z wolnego póki możesz :)

1

Ido jak burza.

2

Ja o 21.00 kończę pracę. Na mecz będę musiał się teleportować :)

0

Jak kupiłeś sprzęt za chyba przynajmniej 500 złotych i zarejestrowałeś paragon na jakieś tam stronie to zwracają całą kasę jeżeli Polska awansuje do półfinału Euro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?