tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kung Fury
1
A ja o liczbę wisoen, które przeżyli :)
2
U mnie upał był tylko wczoraj
Dziś już jest spokój :)
0
Dawid polecił komentarz Guetty. Koniec świata :)
7
W piątek rusza najlepsza liga świata.
2
Takich rzeczy nie wiedzieć.
0
Ludzie zdecydujecie się. Jeden z użytkowników pisał, że dwie strzeli Griezmann i jedną Palet.
8
Nie spojleruj
0
Jakby nie patrzeć to podatki płacimy codziennie. Mało tego, prawie połowę wypłaty nam zabierają to jeszcze każą co roku się rozliczać. Złodzieje!
0
Ja bym najpierw podłączyl nowe głośniki bądź słuchawki :)
0
Od tego czasu wypiłem tylko jedną puszkę, w nocy z niedzieli na poniedziałek. Myślałem, że jak około pół roku nie piłem tego napoju to coś pomoże, bo ledwo na oczy patrzyłem. Niestety myliłem się :)
5
Najlepsza wersja Messiego dopiero przed nami :)
0
No to za trzy lata obejmuje jakiś klub z Polski :P
0
Ja wtedy musiałem zwolnić się wcześniej z pracy, bo dużo nie brakowało a padłbym na twarz. Kilka razy ciemno przed oczami mi się zrobiło, ale na szczęście nie padłem. Gdy wróciłem do domu to się wykąpałem i poszedłem spać. W miarę dobrze mi się spało :)
0
Ja kiedyś wypiłem około dwa i pół litra napoju energetycznego :)
23
Weź się za robotę :)
0
Gladiatus,
4
Napisz jeszcze raz. Tym razem po polsku.
1
A mój ojciec spotkał się z Angelą Merkel.
2
W finale kibicuj Portugalii.
1
Po co przepraszasz? Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Odnośnie twojego pytania, nie znam się na tym, ale polecam portal elektroda.pl mi tam zawsze pomagają :-)
0
Naprawić się pewnie da. Tak, kiedyś ktoś naprawiał.
2
Z Archiwum X.
0
Siebie
0
A u mnie burza piaskowa.
0
Tak.
0
To jaki masz problem? Korzystaj z wolnego póki możesz :)
1
Ido jak burza.
2
Ja o 21.00 kończę pracę. Na mecz będę musiał się teleportować :)
0
Jak kupiłeś sprzęt za chyba przynajmniej 500 złotych i zarejestrowałeś paragon na jakieś tam stronie to zwracają całą kasę jeżeli Polska awansuje do półfinału Euro.