tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Żeby tylko tym cudem nie było wygranie mundialu przez Katar...
1
Myślę, że w kratę byłyby ładniejsze :)
3
Zaraz oskarżą Cię o seksizm, panie też odwiedzają ten portal :)
2
Ja po trójce czuję niedosyt. Przeszedłem ją jeden jedyny raz i grałem, żeby grać jak najdłużej, żeby delektować się tą grą (nawet prawie wszystkie pytajniki odwiedziłem, tylko na Skelige kilka zostało, bo nużyło mnie to pływanie), a tu zonk, koniec gry. Potem chciałem zagrać drugi raz, ale gra się nie chcę wczytać, jest ten filmik na początku, potem ładowanie gry bez końca. ZARAZA! :p.
A Serca z kamienia chyba kupię, jeżeli nawet gra nie będzie działać, trzeba wspierać dobrych polskich twórców! Może za jakiś czas wypuszczą serię o Ciri albo jak Geralt stał się wiedźminem, albo coś o Vesemirze, przecież to on wszystkiego Geratla nauczył :)
0
Ja mam xperię Z 3 Compact, gorąco polecam! :)
2
Ten z ósemką to nowy Messi :)
0
Może Lewy znowu coś ustrzeli :)
0
Lech pewnie będzie miał dwa punkty straty do Górnika :)
0
Sterowniki do karty graficznej aktualne?
0
Masz zainstalowany DirectX 11?
1
Polecam dowolny mecz Lecha z obecnego sezonu. To jest prawdziwy dramat.
0
Wiadomo ile będą kosztowały kanały eleven w nc+?
0
Pierwszej ligii :)
3
Kasy nigdy nie za wiele, ale szkoda, że to akurat te Araby mają kasę i mogą robić praktycznie co chcą...
A co powiesz na mój? :)
0
A ja mam nadzieję, że jeśli z powodu tych kontuzji przyjdą słabsze wyniki drużyny to trener nie zostanie zwolniony tak jak został Tata Martino.
2
Tylko czekać jak Luis będzie ladował bramkę za bramką tak jak Lewy :)
0
Enrique? Bartek?
0
Chyba, że wszystkie kluby oprócz madryckich będą chciały grać w lidze katalońskiej :D
1
Mam nadzieję, że jak Munir nabierze trochę doświadczenia to zamknie buzie takim krytykom jak ty:) Sprawa tyczy też się Roberto, ale musi grać na obronie, bo w pomocy to mu ciężko idzie.
0
Alves ma na swojej pozycji konkurencję. Roberto to dobry
grajek, ale brakuje mu doświadczenia.
0
Dwa miesiące przerwy.
0
Ale tu chodzi o to, że jak zawodnik jest kontuzjowany przynajmniej pięć miesięcy to klub ma prawo kupić w jego miejsce kogoś z własnej ligii bądź wziąć jakiegoś wolnego grajka.
55
Zdrowia i uniesienia pucharu Ligii Mistrzów na koniec sezonu!
0
"Symulant, gryzoń".
0
Ja zacząłem Liverpool oglądać od finału LM z Jerzym Dudkiem w roli głównej. Od tej pory mój ulubiony klub z ligi angielskiej.
0
Ja go pomyliłem ze Stefanem :)
2
Zainstaluj sobie Adblock Plus.
2
A mało to razy Barca, Real czy Atletico przegrywają z jakimś klubem z dołu tabeli?
0
Nie. Poczytaj komentarze, wiele osób już o to pytało.
0
Na 125 mam zest tv na 130 kuchnia+ tv, a pomiędzy nie mam żadnego kanału