tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może jeszcze Szachtar do tego?
0
Zamiast Malmo Rome albo BATE
1
A co mnie to jako fana Barcy interesuje?
0
I niech tradycji stanie się zadość!
2
Wszystkie drużyny powinny być naszymi głównymi rywalami...
0
Ten kot to był Eto'o :)
0
A co Ci się tak nagle o nim przypomniało? :)
2
Ale urzędujący papież jest ważniejszy :P
1
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_14984.jpg?1
Może i coś w tym jest :)
2
Po glorię i chwałę!
4
Henry, Eto'o, Messi
1
Zibi to jest Boniek, Ty chyba miałeś na myśli Zubizarretę, a więc Zubiego.
1
A co Zibi ma do tego?
1
Kupić jakiegoś doświadczonego napastnika i do pierwszej drużyny włączyć Dongou, Podobnie przedstawia się sytuacja w obronie, jakiś doświadczony obrońca Bagnack z Barcy B.A tak poza tym, pokazuje jakaś telewizja mecze Barcy B w nc na satelicie HotBird?
6
Ile tych godzin jeszcze zostało? :)
1
Trzeba było odświeżyć skład, nie można grać i wygrywać tymi samymi zawodnikami na przestrzeni kilku lat, może masz rację, żeby sprzedać Busiego, tylko kogo widziałbyś na jego miejscu, Javiera? Nie sądze. Yaya to już przesłość.
Wypominasz sprzedaż Eto'o, ale zauważ gdy Pep obejmował stanowisko trenera Barcy to pozbył się Roniego i Deco. Teraz można powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę, no a z kolei z Ibrą to niewypał, cóż zdarza się. Szkoda, że Zlatan, że tak powiem nie żył w zgodzie z trenerem czy z Messim, bo to jednej z najlepszych napadziorów i Barcelona miałaby z niego duży pożytek.
5
Co ty pleciesz? Busi jak jest w formie to jest najlepszy na swojej pozycji
1
Błąd
5
Wejdź w zakładkę Moje Ligii i dodaj Mistrzostwa Świata
2
Jak wróci do zdrowia, to może będzie drugim bramkarzem Barcy, kto wie? :)
1
A może trener wprowadzi nową taktykę i Pedro pokaże na co go naprawdę stać.
1
Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Xavi będzie zmiennikiem Koke
1
Czterdziestoletnia osoba to jeszcze jak dziecko :)
1
Może Hala, może Sala :D
1
Zapisałeś już się do lekarza? :)
2
Jak byłem młodszy to miałem podobny tok myślenia. Teraz nie patrzę na inne kluby, nie jestem antyfanem Realu tylko fanem Barcelony i to właśnie kataloński klub mnie interesuje, a to się dzieje gdzie indziej mam gdzieś
3
Szacunku trochę. Oczywiście wolałbym żeby Atletico zdobyło Ligę Mistrzów, ale jeśli zdobędzie ją Real to nic się nie stanie, Barca moim zdaniem w tym sezonie nie zasłużyła na wygraną, więc po co ten lament? Czekam na fascynujący mecz i niech wygra lepszy!
1
w 34 minucie trzy zmiany, szkoda, że w pierwszej drużynie trener nawet jednego zawodnika nie zmieniał w trakcie pierwszej połowie, nie licząc kontuzji. Czasami to co wyprawiał na przykład Alves było niedopuszczalne...
2
Jeśli mężczyzna przebiera się za kobiety to chyba nie jest sobą :)
Takie rzeczy powinno się leczyć. Może pomogłaby operacja zmiany płci, ale jak to ona powiedziała(woli gdy się do niej zwraca w żeńskiej formie), że tego nie chce. Nie mam pojęcia co o takich ludziach myśleć...
1
Nie zapominaj o Eto'o :)