0

Ale mi chodzi o to, że w historii LA Liga te trzy kluby nigy nie zaliczyły spadku :)

0

Ja w żadne obstawianie się nie bawię, a Luis, Lionel czy nawet Javier (:D) niech coś ustrzelą, byleby Barca wygrała :) A zobacz właśnie jakbyś ma Mascherano obstawił ile byłoby do wygrania :P

0

To zarabiasz trochę więcej ode mnie :)

0

Barcelonie, Realowi i Athletic'owi Bilbao spadek raczej nie grozi...

0

A ja chciałbym Di Matteo lub Marcelo Bielse

1

To jest raczek skład marzeń, a nie przewidywany

0

A czy ktoś kto nie jest kapitanem nie może krzyknąć na kolegę z drużyny?

0

A ja chciałbym żeby na moim pogrzebie zespół Hunter zagrał utwór pt. "Płytki dołek"

0

Jak Pep obejmował stery statku zwanego Barceloną to też nie miał żadnych sukcesów na ławce trenerskiej.

1

Ale i tak Mathieu zagrał dobre zawody.

0

Udowodnij, że ty jesteś trenerem geniuszem...

0

Alves był jednym z najlepszych zawodników na boisku...

1

MITH OUT

0

1:1 Neymar i Ronaldo z karnego...

0

Pozostała godzina!

0

Tylko żeby obyło się bez kontrowersyjnych sytuacji i boiskowego chamstwa.

0

Myślałem o Masipie :D

0

Myślę, że gdyby nawet z 50 goli dzieliło go od rekordu to w najczarniejszym scenariuszu pobiłby go najpóźniej za dwa lata :)

0

Niech strzeli z pięć i będzie spokój :)

0

Do rozpoczęcia meczu pozostało już niecałe 7 godzin!

0

Niech mi kilka też podrzuci, bo ciężko będzie patrzeć na Pepe przez dwie godziny :)

0

Ja mam na Canal+ Family w nc+ :)

0

Odpoczywa przed El Clasico...

1

Marna prowokacja...

0

tak

1

"Barça - Eibar: przewidywane składy

Zagra Neymar czy Rafinha?"

Powinno być:
"Zagra Bravo, ter Stegen, Masip czy Valdes? :P

0

Na Marsa może nie, ale na orbitę okołoziemską jak najbardziej :)

5

To musisz jeszcze sporo poczytać o Barcelonie :)

0

A co ty masz do Munira, chłopak dopiero zaczyna przygodę na najwyższym szczeblu rozgrywek, daj mu czas, nie wymagaj od młokosa, że będzie grał jak Messi...

0

Błąd ,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?