tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mi chodzi o to, że w historii LA Liga te trzy kluby nigy nie zaliczyły spadku :)
0
Ja w żadne obstawianie się nie bawię, a Luis, Lionel czy nawet Javier (:D) niech coś ustrzelą, byleby Barca wygrała :) A zobacz właśnie jakbyś ma Mascherano obstawił ile byłoby do wygrania :P
0
To zarabiasz trochę więcej ode mnie :)
0
Barcelonie, Realowi i Athletic'owi Bilbao spadek raczej nie grozi...
0
A ja chciałbym Di Matteo lub Marcelo Bielse
1
To jest raczek skład marzeń, a nie przewidywany
0
A czy ktoś kto nie jest kapitanem nie może krzyknąć na kolegę z drużyny?
0
A ja chciałbym żeby na moim pogrzebie zespół Hunter zagrał utwór pt. "Płytki dołek"
0
Jak Pep obejmował stery statku zwanego Barceloną to też nie miał żadnych sukcesów na ławce trenerskiej.
1
Ale i tak Mathieu zagrał dobre zawody.
0
Udowodnij, że ty jesteś trenerem geniuszem...
0
Alves był jednym z najlepszych zawodników na boisku...
1
MITH OUT
0
1:1 Neymar i Ronaldo z karnego...
0
Pozostała godzina!
0
Tylko żeby obyło się bez kontrowersyjnych sytuacji i boiskowego chamstwa.
0
Myślałem o Masipie :D
0
Myślę, że gdyby nawet z 50 goli dzieliło go od rekordu to w najczarniejszym scenariuszu pobiłby go najpóźniej za dwa lata :)
0
Niech strzeli z pięć i będzie spokój :)
0
Do rozpoczęcia meczu pozostało już niecałe 7 godzin!
0
Niech mi kilka też podrzuci, bo ciężko będzie patrzeć na Pepe przez dwie godziny :)
0
Ja mam na Canal+ Family w nc+ :)
0
Odpoczywa przed El Clasico...
1
Marna prowokacja...
0
tak
1
"Barça - Eibar: przewidywane składy
Zagra Neymar czy Rafinha?"
Powinno być:
"Zagra Bravo, ter Stegen, Masip czy Valdes? :P
0
Na Marsa może nie, ale na orbitę okołoziemską jak najbardziej :)
5
To musisz jeszcze sporo poczytać o Barcelonie :)
0
A co ty masz do Munira, chłopak dopiero zaczyna przygodę na najwyższym szczeblu rozgrywek, daj mu czas, nie wymagaj od młokosa, że będzie grał jak Messi...
0
Błąd ,