0

To miało być do użytkownika didi

0

Dobrze, że zachorował?! Zastanów się co Ty wypisujesz! A co by było gdybyś Ty zachorował albo ktoś z Twojej rodziny (czego wam oczywiście nie życzę)?

0

Jeżeli zapłacą to Rosell nie ma nic do gadania, wtedy zależy wszystko od Messiego, czy chce przejść czy nie...

0

Wino Iniesty :P

0

Messi, Eto'o, Henry, mówi Ci to coś? ;)

0

nie było widać*

0

http://allegro.pl/show_item.php?item=3350945705

Może ktoś powiedzieć czy to jest oryginalna koszulka, bo mam sobie zamiar kupić, ale ma takie dziwne odcienie kolorów i dziurki po bokach, których na prezentacji nie widać... :)

0

Nawet na nią nie wszedłem i już wiem, że mi się NIE PODOBA!

0

kurcze blade, jak były półfinały - byłem w robocie, zdążyłem tylko na karne w meczu Włochy - Hiszpania, a jak będzie finał to ja będę na nocce ;/

0

chyba wiedzą...

inteligencja, a wiedza to dwa zupełnie inne pojęcia

0

W końcu sobie obejrzę meczyk Barcy, bo kilka ostatnich poprzedniego sezonu wypadało tak, że akurat byłem w pracy, a od 16.07 mam urlop :)

0

Ja będę kibicował Argentynie :)

0

na allegro jest koszulka Messiego

0

cztery gole

0

A kto powiedział, że Pedro będzie na ławce? Przecież to oczko w głowie Tito -.-

0

Z innej beczki.
Czy można kupić już koszulki Barcy, w których będzie grała w przyszłym sezonie/ :)

0

A co jeśli te wszystkie artykuły Miki'ego to prawda? -.-

0

Alexis dopiero zaczął dobrze grać jak Leo złapał kontuzje...

0

Ale tylko w sieci sklepów REAL :P

0

Niech pobije wszystkie rekordy od razu :P
I przy okazji ten Lewego w półfinale LM :)

0

0

Barca już wiele razy udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych...

0

MrDan, bo gdy Messi nie gra to Barca wysoko wygrywa, taki paradoks :)

0

Skoro Messi na ławce, to szykuje się manita :)

0

Żeby się tylko nie przetrenowali... :D (taki żarcik) :)

0

"Lionel Messi nie zatrzymuje się ani na chwilę" na stronie Realu było podobne stwierdzenie o Ronaldo tylko, że użyto sformułowania "Cristiano nie staje"... :D

0

Moim skromnym zdaniem najlepiej byłoby trafić na Malagę :)

0

To za rok niech Barca będzie pierwszą drużyną w historii, która obroni tytuł Ligi Mistrzów... :)

0

ja proponuję, żeby zrobić nową zakładkę w "STREFA CULES" o nazwie Legendy Barcy, Legendarni zawodnicy czy coś takiego i żeby te osobistości były w jednym miejscu :)

0

kurde 1:0 :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?