tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To miało być do użytkownika didi
0
Dobrze, że zachorował?! Zastanów się co Ty wypisujesz! A co by było gdybyś Ty zachorował albo ktoś z Twojej rodziny (czego wam oczywiście nie życzę)?
0
Jeżeli zapłacą to Rosell nie ma nic do gadania, wtedy zależy wszystko od Messiego, czy chce przejść czy nie...
0
Wino Iniesty :P
0
Messi, Eto'o, Henry, mówi Ci to coś? ;)
0
nie było widać*
0
http://allegro.pl/show_item.php?item=3350945705
Może ktoś powiedzieć czy to jest oryginalna koszulka, bo mam sobie zamiar kupić, ale ma takie dziwne odcienie kolorów i dziurki po bokach, których na prezentacji nie widać... :)
0
Nawet na nią nie wszedłem i już wiem, że mi się NIE PODOBA!
0
kurcze blade, jak były półfinały - byłem w robocie, zdążyłem tylko na karne w meczu Włochy - Hiszpania, a jak będzie finał to ja będę na nocce ;/
0
chyba wiedzą...
inteligencja, a wiedza to dwa zupełnie inne pojęcia
0
W końcu sobie obejrzę meczyk Barcy, bo kilka ostatnich poprzedniego sezonu wypadało tak, że akurat byłem w pracy, a od 16.07 mam urlop :)
0
Ja będę kibicował Argentynie :)
0
na allegro jest koszulka Messiego
0
cztery gole
0
A kto powiedział, że Pedro będzie na ławce? Przecież to oczko w głowie Tito -.-
0
Z innej beczki.
Czy można kupić już koszulki Barcy, w których będzie grała w przyszłym sezonie/ :)
0
A co jeśli te wszystkie artykuły Miki'ego to prawda? -.-
0
Alexis dopiero zaczął dobrze grać jak Leo złapał kontuzje...
0
Ale tylko w sieci sklepów REAL :P
0
Niech pobije wszystkie rekordy od razu :P
I przy okazji ten Lewego w półfinale LM :)
0
czytaliście to? :)
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=45123
0
Barca już wiele razy udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych...
0
MrDan, bo gdy Messi nie gra to Barca wysoko wygrywa, taki paradoks :)
0
Skoro Messi na ławce, to szykuje się manita :)
0
Żeby się tylko nie przetrenowali... :D (taki żarcik) :)
0
"Lionel Messi nie zatrzymuje się ani na chwilę" na stronie Realu było podobne stwierdzenie o Ronaldo tylko, że użyto sformułowania "Cristiano nie staje"... :D
0
Moim skromnym zdaniem najlepiej byłoby trafić na Malagę :)
0
To za rok niech Barca będzie pierwszą drużyną w historii, która obroni tytuł Ligi Mistrzów... :)
0
ja proponuję, żeby zrobić nową zakładkę w "STREFA CULES" o nazwie Legendy Barcy, Legendarni zawodnicy czy coś takiego i żeby te osobistości były w jednym miejscu :)
0
kurde 1:0 :(