tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
od lewe
Siostra Mikiego, brat Mikiego, drugi brat Mikiego, Miki_Messi2001
1
A co za różnica ucząc się języka czy korzysta się najnowszego komputera czy kilkuletniego? Nowoczesne lepiej wiedzę przekażą?
1
wzajemnie :D
1
za*
1
Trzyma kciuki zza jego powrót do zdrowia
1
Dlaczego tak sądzisz?
1
od kuchni Goździkowej:D
1
W najlepszym przypadku patrząc z perspektywy Polaka- remis :)
1
Patryk
mamona :)
1
Polacy też mają gwiazdy, a nawet się nie zakwalifikowali :)
1
Tę zasadę można by ominąć, wystarczyłoby że któryś z tych szejków otworzyłby jakieś przedsiębiorstwo i stałby się sponsorem drużyny, której jest właścicielem :)
1
Przepraszam za takiego byka chodziło mi o Miki_Messi2001
1
Ta, z całą pewnością wszedł na łamy portalu fcbarca.com i czytał posty eksperta MkI_Messi2001
1
A właśnie wszedłem na ten portal i miałem się zapytać o wynik tego spotkania :)
1
Ciekawe czy w internetach będzie transmisja :)
1
ja mam ps3, jak uzbieram kasę to kupie czwórkę, a z xboxem miałem tyle wspólnego, że mam pada od 360, ale grałem nim na kompie :)
1
Przecinek i kropka zniknęły z klawiatury?
0
Dużo się nie pomyliłeś :)
0
Chciałeś zabłysnąć? Cóż, nie udało ci się.
0
Nie wiem czy zmierzenie, ale fajna riposta ci wyszła...
0
Na drugą połowę zmiana strojów na domowe! :)
0
Dlaczego jak chce go zminusować to wyskakuje komunikat, że nie mogę zagłosować na swój komentarz?
0
skoro zostało 16 zespołów to przecież można wytypować jakie pary zostaną rozlosowane...
0
Neuer
Chielini Luis Ramos Silva
Bale Toure Robben
Ronaldo Ibrahimović Messi
0
Ale mecze pokazują na canal+family, canal+sport i na nsport
0
Za głosowane, wtorek na Real a w środę na Barce :)
0
Też mam ten problem :)
0
Ciekawe, że przy takim wyniku to bramkarz był jednym z najlepszych, jak nie najlepszym zawodnikiem na boisku
0
Valdes jak w FIFIE! :D
0
A ty powinieneś dodać za prowokacje i głupotę