tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś będzie przełamanie niemocy strzeleckiej Messiego :) Może jakiś hat trick :P
0
Cały czas to powtarzam :)
0
Ale domysły snujesz :)
A może pomyśli sobie, że "o na skrzydle dam więcej drużynie, będę rozciągał obronę rywala, żeby koledzy z ataku mieli więcej miejsca, a od czasu do casiu zejdę do środka i spróbuję coś ustrzelić"
0
Nie wszyscy...!
0
Messi powiedział w którymś z wywiadów, że jeśli odejdzie to tylko wtedy gdy klub powie, że jest już niepotrzebny w drużynie
0
Lewy do ataku, Boruc na bramkę i jestem zadowolony :)
0
i jeżeli się nie mylę w formacji 4-3-3
0
Już ktoś tu pisał, że nie można się pozytywnie rozczarować!
0
Ja jakoś do Montoyi nie jestem przekonany :)
0
A zresztą cały ten artykuł :)
0
Ciekawe kiedy news o słowach Busquetsa pokaże się na łamach portalu realmadrid.pl :D
0
Neymar i Alexis :)
0
Iniesta, Valdes albo... Pique
0
Mo9że go interesuje, może nie, ale jako były trener Realu co miał powiedzieć? Że chciałby żeby Barcelona wygrała? Bezsensowny news...
0
A skąd wiesz, że te bilety nie będą darmowe?
0
zawiesi
0
El Mister,
Poprawiasz jego błędny ortograficzne, a o interpunkcji się zapomniało?
0
Bo zbliżają się Gran Derbi, a on jest z Madrytu :)
0
skoro to ma być rekord to chyba nie
0
Jakie są kolory Barcelony przepraszam bardzo? Zielone?
0
barwach
0
Jeżeli Ter Stegen nie przejdzie do Barcelony to widziałbym Artura Boruca w bordowo - granatowych barach. Mielibyśmy świetnego bramkarza za stosunkowo niewielkie pieniądze.
0
A co kogo to obchodzi? Nie nasze pieniądze. Jak dla mnie to nawet mógł sobie miliard euro kosztować. Ja mam to głęboko gdzieś...
0
???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
wyjdź stąd i nie wracaj, debilów nie tolerujemy!
0
Jeżeli dziadek nie żyje to się pewnie w grobie przewraca, że taki durny plan miał, a jeżeli stąpa po tym świecie to pewnie zastanawia się gdzie popełnił błąd w realizacji tego planu...
0
Wytłumaczyłbym ci, ale pewnie bana bym dostał.
0
Gdzie się tacy chowają...?!
0
Ostatniej nocy mi się śniło, że Valdes pofatygował się w pole karne przeciwnika i prawie bramkę strzelił :D
0
Kup sobie...