12

@Rivaldinho11 czyli niech sobie go biorą. Albo chce grać albo nie. Potrzebujemy piłkarzy z serduchem a nie najemników.

0

@lukaszmatusiewicz Poczytaj moje komendy. Dla mnie wszystko co dziennikarze wrzucają to ploteczki. Jedyny wiarygodny dla mnie to Ben Achraf.

0

@lukaszmatusiewicz ja daje 49,83% po dzisiejszej wypowiedzi

0

@doc Przeciez on już u nas jest. Czy nie? :)

4

Kolejny strzał w pysk Hiszpański szmaciakom. A wy we wszystko wierzycie. :)

0

@Ratamahatta jesteście za pewni, że on na ławkę.

4

@FC1899Barca dla mnie może być i pierwszy. Lepszy ma grac a nie el kapitan LR.

0

@dzefrej234 Ciekawe czy MD odszczeka to jak podpisze wcześniej.

1

@Pawlak1992 mi kompletnie obojętne. Lepszy niech wygra

5

@MarcelNJ11 przedłużyć coś co dopiero się zaczyna? Po co?

0

@UncleDrew może i psychol, ale skoro Stanowski wiedział że on chce kasę to po co ta szopka?

0

@DonMatteo901 no to chyba nie znasz majątku Korwina. Wszyscy politycy tacy są. Bez wyjątku

0

@Lionel_Messi10 Bo MD i Sport karmią nas że jest

0

@Wiktoria13 Nie sprowadzi. Dziś tez powiedział, że to marzenie.

0

Moim zdaniem, ale to tylko moim zdaniem. Laporta nie chce Ronalda, ale też nie stac go na odszkodowanie. Kombinuje i pewnie liczy, że Ronald zrezygnuje z kontraktu.

9

@Ireneuszp Bardzo dobrze gada. A co ma powiedziec, wyj.. Ronalda? No nie nie ma nastepcy zapewne, wiec nie strzeli sobie w kolano. To samo o piłkarzach, nie powie ze wywala, bo jak ich sprzeda ? Komu?

3

Wyglada na ustawke chyba

8

Źródło MD, Sport, nie dziękuje. Nazwijcie to ploteczki transferowe.

0

@Messibestplayerintheworld Ale takim jak Pep? :)

3

@D10SLEO Ta bo Korwin i Braun to wzory do naśladowania :)

0

@Kettger A tak nie wygląda prawica i Lewica :)

6

Wiadomo, cukrujemy by dostać się wyżej w hierarchii. Ciekawe czy LL poradzi sobie bez RM i FCB. Ten pan jako pierwszy wyleci.

0

@Barca_Big_Moment MD i Sport nie brać na poważnie ich informacji. Wszystko to wymysły itp.

1

@Homeopata8989 No i my.

0

Na rozgrzewce kibice Villarreal się dobrze bawią. Manu jakby nie było. :)

0

@Ojciec5tkidzieci ból masz ty bo pewnie twoja partia się pojawiła. Ja oceniłem, że koleś jest fanbojem Korwina a post zdecydowanie przeciwny, pogladam tego pana.

0

@Quavosk wiedząc że jesteś jego fanbojem to ten twój post to nic innego jak prowokacja. Wszyscy wiemy co myśli Konfa, Korwin o tym co napisałeś

1

@Peciak Bielsa to dopiero muci Europe.

2

@Quavosk powinieneś dostać bana za prowokacje. Wrzucasz Korwina więc to jest nic innego jak prowokacja i złamanie regulaminu

0

@Tales_Omletu bo twój argument to grał padake. Może dlatego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?